Czerwoną kartkę otrzymał Filipe Goncalves. Brzydki faul zawodnika Śląska.

1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

89'

Groźna akcja Legii - Nikolić odgrywał do Kucharczyka, a jego strzał obronił Kamenar.

88'

Fatalne dośrodkowanie Alvarinho. Piłka wyszła poza boisko.

86'

Ostatnie minuty należą do Legii. Zespół z Warszawy jeszcze stara się atakować.

84'

Z ostrego kąta strzelał Vadis Odjidja-Ofoe. Piłkę pewnie złapał Lubos Kamenar.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Peter Grajciar.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Augusto.

76'

Kucharczyk padł w polu karnym Śląska, lecz sędzia nakazał grać dalej.

1
74'

Na bosku gra toczy się w środku boiska, na trybunach kibiców Śląska:

2
2
69'

Z pierwszej piłki z 16 metrów niecelnie strzelał Michał Kucharczyk.

2
68'

Spotkanie obserwuje 22 004 widzów.

1
66'

Legia nieco śmielej ruszyła do ataku. Na razie jednak nie potrafi wypracować sobie dobrej okazji.

1
2
63'

Zza pola karnego strzelać chciał Ryota Morioka, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

1
2
60'

Druga połowa nie jest porywającym widowiskiem. Legia gra spokojnie, oddała inicjatywę rywalowi.

1
59'

Z dystansu obok bramki Legii strzelał Bence Mervo.

2
56'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Łukasz Broź.

54'

Guilherme z powodu kontuzji będzie musiał opuścić boisko.

1
1
1
1
1
53'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebowali Bence Mervo i Guilherme.

52'

Legia oddała inicjatywę wrocławianom i sama skupiła się na defensywie.

1
1
51'
1
1
49'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłkarze z Warszawy bez problemu przejęli piłkę.

1
47'

Po stracie Augusto Legia szybko wypracowała sobie dobrą okazję. Strzał Vadisa Odjidji-Ofoe obronił jednak Lubos Kamenar.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'
Ile goli padnie w drugiej połowie?
Jeden
Dwa
Więcej niż dwa
2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Radović.

1
1
45'

"Co wy robicie, wy nasze barwy hańbicie" - śpiewają kibice Śląska

3
1
44'

Gol! Strzelił Aleksandar Prijović. Asystował mu Vadis Odjidja-Ofoe. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na piłkę nabiegł Prijović i celnym strzałem pokonał bramkarza Śląska.

43'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Legii piłkę wypiąstkował Arkadiusz Malarz.

1
1
1
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme.

Legia Warszawa
2
2
39'

W końcu dobrą okazję miał Śląsk. Z około 15 metrów strzelał Kokoszka, lecz to uderzenie było niecelne.

1
37'

Z rzutu wolnego lekki i niecelny strzał oddał Kamil Dankowski.

1
35'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Zabrakło jednak nawet strzału na bramkę Arkadiusza Malarza.

1
33'

Miękka wrzutka w pole karne Śląska. Tym razem Filipe Goncalves w ostatniej chwili zdjał piłkę z nogi Rzeźniczakowi.

1
32'

Śląsk stara się atakować, lecz nie ma pomysłu na to, jak zaskoczyć defensywę Legii.

1
31'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Sędzia dopatrzył się spalonego i przerwał akcję.

1
28'

Zanosiło się na groźną kontrę Legii, lecz w ostatniej chwili pilkę przejął Lasza Dwali.

1
24'

Z ostrego kąta strzelał Bence Mervo. Skończyło się na rzucie rożnym, po którym niecelnie główkował Piotr Celeban.

1
23'

Tak wygląda teraz sektor kibiców Śląska

3
1
2
21'

Guilherme podał do Aleksandara Prijovicia. Ten strzelał zza pola karnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
1
1
2
19'

Ostatnie minuty nieco słabsze. Legia szanuje piłkę i rozgrywa ją na własnej połowie boiska.

1
1
1
1
2
15'

Oprawa kibiców WKS-u

3
14'

Z dystansu niecelnie strzelał Thibault Moulin.

1
1
1
1
1
13'

Wyrównało się to spotkanie. Teraz gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

10'

Bardzo otwarty mecz we Wrocławiu. Śląsk ruszył do ataku, a Legia popełnia błędy w defensywie.

1
1
1
1
2
10'

Przed szansą stanął Piotr Celeban, lecz Malarz popisał się skuteczną interwencją.

3
1
1
1
1
8'

Na stadionie w tej chwili słychać tylko kibiców Legii.

3
7'

Gol! Strzelił Aleksandar Prijović. Asystował mu Miroslav Radović. Deklasacja! Radović popisał się znakomitą asystą, a Prijović podciął piłkę nad bramkarzem! 3:0 dla Legii, a mamy dopiero 7 minutę!

5'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Filipe Goncalves. Nieprawdopodobne! Miroslav Radović wrzucił piłkę w pole karne, gdzie strzałem głową do własnej bramki skierował ją Filipe Goncalves!

6
3
4'

Na boisku dominują piłkarze Legii, którzy rozgrywają piłkę na połowie Śląska.

1
2'

Mamy rekord!

2
1'

Gol! Strzelił Miroslav Radović. Asystował mu Vadis Odjidja-Ofoe. Ależ początek meczu w wykonaniu Legii! Już w 23 sekundzie po podaniu Vadisa Odjidji-Ofoe z głębi pola Radović znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie tę okazję wykorzystał.

4
1
1
1
3
17:38

Kibiców Legii nie brakuje we Wrocławiu. Organizatorzy na spotkaniu w sumie spodziewali się około 25 tysięcy kibiców