Marcin Cebula kolejnym graczem Korony, który sprawdził czujność golkipera Piasta.

Korona Kielce
83'

Bezpośrednie uderzenie Jacka Kiełba z rzutu wolnego trafiło w mur.

81'

Powinno być 2:0! Wielką robotę wykonał Jankowski, ale Badia tym razem nie miał szczęścia.

81'

Gerard Badia przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Cebula.

80'

Ależ ładnie to zagrali gospodarze, którym udało się wywalczyć rzut wolny tuż przed polem karnym Korony.

78'

Zivec faulowany przez Rymaniaka. Okazja dla gliwiczan.

76'

Kolejna ważna interwencja Małkowskiego, a strzelał niezwykle aktywny Badia.

74'

Trochę ponad kwadrans do końca meczu. Korona próbuje, ale Piast jest dobrze ustawiony.

69'

Niezłe uderzenie Macieja Jankowskiego, który otrzymał świetne podanie od Badii. Korner dla Piasta po interwencji Małkowskiego.

67'

Wrzucał Palanca, ale Szmatuła nie popełnił błędu.

66'

Stały fragment gry dla gości.

65'

Kilka szybkich podań koroniarzy, Palanka miał trochę miejsca, postanowił uderzyć... ale zrobił to słabo.

63'

Dużo miejsca mają zawodnicy Piasta. Badia otrzymał piłkę i oddał strzał, z którym tym razem poradził sobie Małkowski.

61'

Minuty uciekają, a kielczanie nie umieją złapać swojego rytmu.

58'

Teraz dopiero powinniśmy mieć emocje. Piast ma dobry wynik, a Korona raczej ruszy do przodu, aby poszukać remisu.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Badia. Asystował mu Michał Masłowski.

Udany odbiór Masłowskiego, piłka szybko przeniosła się w okolice bramki Korony, gdzie świetnie zachował się Gerard Badia.

53'

Dwóch obrońców Korony ofiarnym wślizgiem zablokowało groźny strzał! Kolejny raz w tym meczu próbował Badia, ale i tym razem bez efektu!

51'

Ładna akcja Grzelaka, który ruszył lewą stroną, a następnie zdecydował się na strzał.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Palanca.

48'

Strzał Mokwy z dystansu. Decyzja dobra, ale wykonanie zbyt słabe, aby pokonać Małkowskiego.

1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

44'

Tomasz Mokwa doszedł do pozycji strzeleckiej, ale jego próba została zatrzymana przez kielczan.

42'

Dani Abalo, wydaje się, że ten zawodnik może nie wyjść na drugą połowę. Hiszpan wygląda bardzo słabo.

39'

Chorągiewka sędziego w górze - na spalonym Maciej Jankowski.

38'

Strzał Kiełba zblokowany, ruszył z kontrą Badia, ale nic groźnego z niej nie wyszło.

37'

Rafał Grzelak faulowany tuż przy linii bocznej boiska.

36'

Wrzutka Możdżenia została zamieniona na słaby strzał głową Nabila Aankoura.

34'

Jakub Szmatuła! Teraz to golkiper Piasta pokazał swoje umiejętności, znakomicie zatrzymując uderzenie Rafała Grzelaka!

32'

Ekipa z Gliwic przyciśnie? Widać, że jej rywal ma problemy.

30'

Znów gospodarze blisko gola, lecz ponownie Zbigniew Małkowski ratuje Koronę! Futbolówkę sprzed linii bramkowej wybił również Diaw!

29'

Kapitalna okazja Piasta! Pomylił się Diaw, ale "setkę" zmarnował Gerard Badia! Piłka w rękach Małkowskiego, który miał dużo szczęścia!

27'

Obserwujemy bardzo chaotyczne zawody. Korona nie przypomina zespołu, który w ostatnich dwóch meczach zachwycał kibiców.

25'

Bardzo dużo stałych fragmentów gry. Kolejna wrzutka, piłka spadła blisko Diawa, ale znów bez groźnego strzału.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Masłowski.

22'

Centra na dalszy słupek, tam ustawiony był Tomasz Mokwa, którego płaskie uderzenie zatrzymał Małkowsk.

20'

Palanca dośrodkował z rzutu wolnego, było bardzo dużo walki, a wszystko zakończył faul Bartosza Rymaniaka.

18'

Kolejne uderzenie zawodnika z woj. świętokrzyskiego. Tym razem strzelał Kiełb, ale i tym razem Jakub Szmatuła nie miał problemów.

16'

Jacek Kiełb złapany na spalonym.

14'

Vanja Marković chyba ciągle ma w głowie piękną bramkę z poprzedniej kolejki. Serb i tym razem strzelał z dystansu, ale nie dość, że zrobił to słabo, to jeszcze wydaje się, że mógł podać do lepiej ustawionego kolegi.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mokwa.

13'

Mateusz Możdżeń zdecydował się na uderzenie z dystansu. Celnie, ale zbyt słabo.

12'

Zdecydowanie za głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony, tam jednak pewnie interweniował Zbigniew Małkowski.

11'

Ładnie pograli gospodarze. Zabrakło jednak ostatniego, dokładnego podania.

9'

Gerard Badia faulowany w okolicach koła środkowego.

8'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

6'

Arbiter dość często używa gwizdka w pierwszych minutach meczu. Jest walka, ale odrobinę lepiej prezentują się przyjezdni.

4'

Murawski został powalony na ziemię przed polem karnym kielczan. Gospodarze nie wykorzystali jednak dobrej okazji.

2'

Mieliśmy pierwszy rzut rożny w tym meczu. Dośrodkował jeden z graczy Korony, ale prosto na głowę defensora Piasta.