Śląsk zamknął Pogoń na jej połowie w ostatnich minutach.

1
90+2'

Pogoń. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Hubert Matynia.

90+1'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Po wrzutce strzelał Piotr Celeban, ale uczynił to zbyt słabo, aby pokonać bramkarza.

90'

Sędzia doliczył minium trzy minuty.

2
1
90'

Z 18 metrów strzelał Ryota Morioka, ale został zablokowany.

88'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Wrocławianie nie zdołali oddać strzału, a piłkę złapał bramkarz Portowców.

85'

Sito Riera wywalczył piłkę, zagrał do Grajciara. Ten dośrodkował w pole karne Pogoni, gdzie jednak pewnie interweniował Jakub Słowik.

83'

Z 16 metrów minimalnie niecelnie strzelał Adam Frączczak.

82'

Nie zanosi się na to, aby w tym meczu wynik miał ulec zmianie.

77'

Świetną szansę mieli piłkarze Pogoni. Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował jednak Sebastian Rudol.

74'

Po dośrodkowaniu w pole karne Lubos Kamenar z problemami łapał piłkę, ale ta ostatecznie znalazła się w jego rękach.

72'

Zanosiło się na groźną kontrę Śląska, lecz fatalnie podał Kamil Biliński i piłkę przejęli Portwocy.

71'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.

Pogoń Szczecin
1
66'

Brak dokładności to główna bolączka zarówno Śląska, jak i Pogoni.

63'

Po wrzutce w pole karne minimalnie niecelnie główkował Łukasz Zwoliński.

61'

Spore zamieszanie w polu karnym Śląska. Strzał Adama Gyurcso z kilku metrów z ostrego kąta obronił bramkarz Śląska.

59'

Augusto znoszony na noszach. Potrzebna będzie zmiana.

58'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Śląska.

57'

Dobrą szansę zmarnował teraz Adam Gyurcso, który zbyt szybko zdecydował się na strzał z 16 metrów i piłkę ostatecznie złapał bramkarz Śląska.

55'

Ciekawy początek drugiej połowy. Zarówno jedni, jak i drudzy starają się atakować.

1
51'

Świetna szansa dla Śląska po akcji duetu Morioka - Biliński. Jakub Słowik nie dał się jednak zaskoczyć.

1
50'

Po przerwie Pogoń śmiało ruszyła do ataku. Coraz groźniejsze są akcje Portowców.

1
47'

Z około 20 metrów strzelał Łukasz Zwoliński. To było minimalnie niecelne uderzenie.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
43'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Celeban skierował piłkę do bramki Pogoni, ale sędzia dopatrzył się spalonego i gola nie uznał.

1
1
41'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Pewny, mocny strzał pod poprzeczkę. Lubos Kamenar pokonany. 1:1 we Wrocławiu.

1
1
40'

I rzut karny dla Pogoni! Tym razem za zagranie ręką zawodnika Śląska, którego piłka trafiła po dośrodkowaniu.

1
38'

W ostatnich minutach Śląsk ma przewagę i śmiało atakuje.

1
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kamil Biliński! Jakub Słowik obronił strzał Bilińskiego! To była świetna interwencja bramkarza Pogoni!

Śląsk Wrocław
1
36'

Rzut karny dla Śląska po zagraniu ręką jednego z zawodników Pogoni!

34'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Celeban.

1
33'

Po dośrodkowaniu Augusto Mario Engels chciał strzelać z woleja. Nie trafił jednak w piłkę.

1
31'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Ostatecznie Portowcy zdołali wybić piłkę.

1
28'

Pogoń nie ma pomysłu, jak groźnie zaatakować Śląsk. Trzeba też przyznać, że wrocławianie są dziś dobrze zorganizowani w defensywie.

26'

Zanosiło się na groźną, oskrzydlającą akcję Śląska Wrocław. Znów zabrakło jednak dokładnego dośrodkowania.

23'

Z 16 metrów strzelał Kamil Biliński. Uderzenie zostało zblokowane i piłkę złapał Jakub Słowik.

1
21'

Śląsk jest groźniejszy w tym meczu. Wrocławianom brakuje jednak wykończenia pod bramką przeciwnika.

2
18'

Zamieszanie w polu karnym WKS-u. Ostatecznie sędzia odgwizdał jednak spalonego.

1
1
17'

Śląsk szanuje piłkę i stara się ją rozgrywać na własnej połowie.

2
14'

Gol! Strzelił Piotr Celeban. Asystował mu Kamil Dankowski. Po dośrodkowaniu Dankowskiego z rzutu rożnego efektownym strzałem popisał się Piotr Celeban. 1:0 dla Śląska.

2
13'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko. Brakuje przede wszystkim dobrych okazji strzeleckich.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Alvarinho.

1
10'

Kolejny strzał Portowców na bramkę Śląska. Uderzenie znów jednak było niecelne.

1
9'

Alvarinho dośrodkował w pole karne Pogoni. Piłkę wybił Mateusz Lewandowski.

1
7'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Kamil Drygas.

1
6'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn. Sporo też nerwowości.

1
4'

Pogoń oddaliła grę od własnego pola karnego. Teraz spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

1
2'

Od początku spotkania do ataku ruszyli piłkarze Śląska Wrocław.

1
17:46

Minutą ciszy uczczono ofiary katastrofy samolotu, którym na finał Pucharu Copa Sudamericana lecieli piłkarze Chapecoense.

17:04

Śląsk chce pomóc 11-miesięcznej Agatce, cierpiącej na raka oka, organizując mecz z Pogonią pod specjalnym hasłem "Mikołajki dla Agatki". Przed spotkaniem wystąpi wspierająca całą ideę piosenkarka Gosia Andrzejewicz, a następnie wolontariusze będą zbierali datki na pomoc małej fance.