Pogoń. Schodzi: Rafał Murawski. Wchodzi: Dawid Kort.

Z dystansu uderzał Jarosław Jach, piłkę odbił obrońca, ale Słowik wybił na róg.

Prawą nogą uderzał Drygas, Polacek pewnie interweniował.

74'

Zagłębie. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Martin Nespor.

73'

Zagłębie wyraźnie podrażnione szybką stratą prowadzenia uzyskało przewagę. Pogoń coraz rzadziej gości pod bramką Miedziowych.

69'

Sprzed pola karnego uderzał Filip Jagiełło. Strzał bardzo niecelny.

68'

Mecz w końcu ożywił się. Słowik swoim kardynalnym błędem zmienił obraz gry! Brawo!

65'

Zagłębie mogło ponownie prowadzić! Do strzału doszedł Buksa, ale jego strzał z bliska odbił wychodzący z bramki Słowik!

64'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Cornel Rapa. Błyskawiczne wyrównanie! Rapa płasko dośrodkował z prawej strony pola karnego, piłka po drodze odbiła się od obrońcy i przejął ją Frączczak. Napastnik z kilku metrów trafil do bramki.

1
62'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Cóż za błąd, wielbłąd, megawielbłąd Słowika! Po dośrodkowaniu z prawej strony Janusa, bramkarz nie złapał piłki ta spadła pod nogi Buksy, który z metra wbił ją do siatki!

2
61'

Płaski strzał oddał Vlasko, wprost w ręce znudzonego Słowika.

61'

Ważna informacja! Otrzymaliśmy wiadomość, że wkrótce w Szczecinie zacznie się dziać! Tylko nie wiemy czy na stadionie, czy może w innym miejscu.

59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Kubicki.

56'

Obiecująca akcja Zagłębia. Jan Vlasko w końcowej fazie zdecydował się na strzał, ale trafił w kretowisko i szansa przepadła.

54'

Buska przepchał w polu karnym obrońców i doszedł do sytuacji strzeleckich. Jednak uderzenie z narożnika pola karnego zablokował Rudol.

52'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Tosik, ale trafił w rywala i goście wywalczyli jedynie rzut rożny. Przy interwencji ręką zagrał Drygas, sędzia uznał, że to był przypadek.

49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Janus.

48'

Podobnie jak na początku meczu spokojna gra, nieznaczna przewaga Pogoni.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

1
42'

Dogranie do Murawskiego, który wślizgiem chciał sięgnąć piłkę, ale szybszy był bramkarz.

1
40'

Niewiele wskazuje na to, aby w pierwszej części padły gole. Gra toczy się w środku pola.

1
37'

Janus dośrodkował z lewej strony, piłka skozłowała przed Słowikiem, ale ten nie popełnił błędu.

1
35'

Takafumi Akahoshi chciał wejść z piłką w pole karne, ale potknął się i wpadł na rywala.

1
32'

Rzut wolny dla Pogoni. Wrzutka w pole karne, ale faulował Frączczak i sędzia przerwał grę.

1
29'

Wydawało się, że Zagłębie będzie aktywniejsze z przodu. Tymczasem Pogoń ponownie zamknęła gości na ich połowie.

1
25'

Zagłębie coraz częściej stara się zagrozić szczecinianom. Spotkanie wyrównało się.

1
21'

Po dośrodkowaniu z rogu najwyżej w polu karnym gości wyskoczył Kamil Drygas, który głową uderzył pół metra ponad bramką.

1
18'

Jakub Tosik uderzył z rzutu wolnego z ok. 22 metrów. Piłka przeszła tuż obok słupka!

1
15'

W polu karnym Zagłębia leży Jach. Lekarz i masażysta zasygnalizował ewentualność zmiany. Obrońca gości ostatecznie wrócił na boisko.

1
13'

Pierwsza ofensywna próba lubinian, ale Janus złapany na spalonym.

1
11'

Po rzucie wolnym dla Pogoni wybitą przed pole karne piłkę przejął Rafał Murawski, który natychmiast płasko uderzył. Pomylił się minimalnie!

1
8'

Tym razem Adam Gyurcso doszedł w polu karnym do strzału, ale wyraźnie przestrzelił.

1
6'

Akahoshi dograł piłkę za plecy obrońców, ale nadbiegający Adam Gyurcso nie trafił w futbolówkę i złapał ją Polacek.

1
5'

Optyczna przewafa Pogoni Szczecin, z której niewiele wynika. Wciąż ślimacze tempo spotkania.

1
3'

Niemrawe pierwsze minuty. Ty do mnie, ja do ciebie. Wymiana podań w środku pola.

1
17:50

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

1
17:50

Dotychczas Pogoń Szczecin wygrała cztery mecze u siebie i w tylu też straciła punkty.KGHM Zagłębie Lubin zdobyło dwa "oczka" więcej na wyjeździe niż granatowo-bordowi u siebie i taka jest również przewaga Miedziowych nad Pogonią w tabeli.