Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Asystował mu Adam Hlousek.

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Maciej Szmatiuk przepuścił piłkę pod stopą, a z prezentu skorzystał Kasper Hamalainen.

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Podobna akcja Leandro na lewym skrzydle Górnika Łęczna. Problem w tym, że aktywny piłkarz nie przypilnował linii obrońców i wpadł w pułapkę ofsajdową Legii Warszawa.

1
84'

Podanie Miroslava Radovicia do Bartosza Bereszyńskiego, po którym obrońca znalazł się w sytuacji sam na sam z Wojciechem Małeckim. Nie wykorzystał okazji z zimną krwią. Chybił!

1
81'

Arkadiusz Malarz ustawił się idealnie i wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

1
76'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Vadis Odjidja-Ofoe.

Trzecia bramka Nemanji Nikolicia! Po akcji z wykorzystaniem Vadisa Odjidji-Ofoe oraz Miroslava Radovicia Węgier miał dużo miejsca oraz czasu, by technicznym strzałem ulokować piłkę w narożniku bramki.

75'

Kwadrans do końca pojedynku. Być może honorowa bramka Górnika Łęczna podgrzałaby atmosferę na finiszu. Po przeciwnej stronie boiska na hat-tricka poluje Nemanja Nikolić.

72'

Łukasz Bogusławski zakończył długie i staranne rozegranie Górnika Łęczna strzałem z dystansu. Próba zatrzymana przez Arkadiusza Malarza.

72'

Od kilku minut łęcznianie na połowie mistrza Polski. Nawet po wrzucie z autu Bartosza Bereszyńskiego Górnik szybko zabrał futbolówkę faworytom.

70'

Jeszcze jedna akcja Górnika Łęczna, który nie ma już nic do stracenia w Warszawie. Łukasz Bogusławski strzelił głową obok bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

69'

Bardzo dobrze ustawił się we własnym polu karnym Arkadiusz Malarz i złapał dośrodkowanie Grzegorza Bonina. Na możliwość oddania strzału czekał tam Bartosz Śpiączka.

62'
65'

Górnik Łęczna. Schodzi: Przemysław Pitry. Wchodzi: Javier Hernandez II.

wchodzi Wchodzi
#10
schodzi Schodzi
63'

Zadrżał słupek bramki mistrza Polski. Górnik Łęczna nie był jeszcze tak blisko gola honorowego. Minimalnie chybił Aleksander Komor.

58'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Miroslav Radović.

Najpewniej Legia Warszawa zagwarantowała sobie zwycięstwo z Górnikiem Łęczna. Akcję bramkową zmontowali Radović z Nikoliciem. Snajper zakończył ją strzałem w sytuacji sam na sam z Wojciechem Małeckim na 3:0!

54'

Ponownie na spalonym Bartosz Śpiączka. Napastnik Górnika Łęczna musi uważnie pilnować linii obrońców. Każda taka sytuacja wybija z rytmu jego drużynę.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro.

Górnik Łęczna
1
51'

Brawurowa, ciekawa próba Grzegorza Piesia. Strzał byłego zawodnika Dolcanu Ząbki poszybował obok bramki Legionistów.

49'

Na spalonym Bartosz Śpiączka, a akcja Górnika Łęczna zapowiadała się bardzo obiecująco.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

44'

Do ataku podłączył się na lewej stronie boiska Adam Hlousek. Dośrodkowanie defensora wybił dobrze ustawiony Aleksander Komor i zainicjował akcję Górnika Łęczna.

41'

Ostatnie minuty przed przerwą. Na połowie gości bawi się w najlepsze bohater ostatnich tygodni w Lotto Ekstraklasie - Vadis Odjidja-Ofoe.

38'

Nemanja Nikolić złapany na spalonym. W odpowiedzi strzał z dystansu ponad bramką Legii Warszawa.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Radović.

33'

Waleri Kazaiszwili chce się dziś pokazać kibicom. Gruzin poszedł na przebój i próbował pokonać Wojciecha Małeckiego płaskim strzałem. Pudło!

31'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kopczyński.

30'

Wojciech Małecki mobilizuje swoich obrońców do większego wysiłku. Przed momentem pozwolili na uderzenie z dystansu Waleriemu Kazaiszwiliemu.

27'

Płaskie podanie Bartosza Bereszyńskiego zostało wybite przez Aleksandra Komora. Wcześniej świetnie uruchomił prawego defensora Miroslav Radović.

25'

Przemysław Pitry podejmuje odważne decyzje o strzałach z dystansu, ale bardziej rozśmiesza nimi niż straszy Arkadiusza Malarza.

22'

Uśmiech na twarzach Legionistów. Z dwubramkową przewagą gra się swobodnie i można sobie pozwolić na niekonwencjonalne ataki.

20'

Gol! Strzelił Miroslav Radović. Asystował mu Vadis Odjidja-Ofoe.

Doświadczony Serb przyjął piłkę po podaniu z głębi pola, nie dał się przepchnąć defensorowi i strzelił płasko obok Wojciecha Małeckiego na 2:0!

18'

Przemysław Pitry zdecydował się na uderzenie z dystansu. Może i pomysł weterana był błyskotliwy, ale wykonanie zbyt czytelne i anemiczne.

14'

Bartosz Śpiączka wbiegł między stoperów Legii Warszawa i Arkadiusza Malarza. Napastnik Górnika Łęczna zaatakował piłkę głową i sekundy dzieliły go od zgodnego z przepisami strzału. Zdążył sprzątnąć mu ją sprzed nosa bramkarz.

11'

Wymieniają podania przyjezdni i mimo niekorzystnego wyniku starają się nabrać pewności siebie. Kibice deprymowali łęcznian gwizdami.

9'

Po akcji Szymona Drewniaka zapachniało wyrównaniem. Czystą pozycję do strzału miał Grzegorz Piesio i aż złapał się za głowę, że nie trafił do bramki Arkadiusza Malarza.

5'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Waleri Kazaiszwili.

Przyspieszenie Wojskowych i po ledwie pięciu minutach są na prowadzeniu. Waleri Kazaiszwili wbiegł za linię obrońców Górnika Łęczna i obsłużył płaskim podaniem Nemanję Nikolicia. Król strzelców Lotto Ekstraklasy wbił piłkę wślizgiem do bramki!

4'

Vadis Odjidja-Ofoe i jego pierwsza, brawurowa szarża w pole karne Górnika Łęczna. Pomocnik Legii Warszawa upadł i spojrzał błagalnym wzrokiem na sędziego. Ten nie zdecydował się gwizdnąć jedenastki.

17:46

Uczestnik Ligi Europy podejmie czerwoną latarnię Lotto Ekstraklasy. Legia Warszawa jest faworytem meczu z Górnikiem Łęczna, któremu tylko zwycięstwo pozwoli zimować nad strefą spadkową.