Doliczone 3 minuty.

12
89'

Gol! Strzelił Adam Gyurcso.

2:1 dla Pogoni! Gyurcso uderzył blisko środka bramki, podczas gdy Szmatuła rzucił się w prawy róg i piłka w siatce.

Pogoń Szczecin
27
8
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Uros Korun.

Piast Gliwice
9
4
88'

Rzut karny dla Pogoni! Adam Gyurcso sfaulowany przez Koruna.

7
1
87'

Piast. Schodzi: Michal Papadopulos. Wchodzi: Adam Mójta.

86'

Przy wyniku remisowym przewaga Portowców nieco zmalała. Szczecinianie muszą uważać, bo Piast się odgryza.

1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mate Cincadze.

3
2
80'

Niesamowita szansa Piasta! Po akcji oskrzydlającej strzał głową w okienko oddał Bartosz Szeliga i Jakub Słowik końcami palców strącił piłkę na poprzeczkę!

3
4
79'

Cornel Rapa doszedł do piłki w narożniku pola karnego, ale chybił strzałem z woleja.

1
78'

Świetną okazję mógł mieć Adam Gyurcso, lecz w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Marcin Pietrowski.

2
76'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Łukasz Sekulski.

1
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Murawski.

2
1
74'

Pogoń wciąż w natarciu! Jakub Szmatuła z trudem obronił mocny strzał Drygasa w krótki róg.

2
1
71'

Gol! Strzelił Rafał Murawski. Asystował mu Marcin Listkowski.

Mamy wyrównanie! Listkowski, który wszedł na boisko chwilę wcześniej, podał z prawego skrzydła do Murawskiego, a ten nie dał Szmatule szans płaskim strzałem z ostrego kąta.

70'
69'

Z dystansu uderzył Stojan Vranjes, piłka jeszcze zrykoszetowała, ale Jakub Słowik złapał ją bardzo pewnie.

2
67'

Teraz chwila oddechu dla obrony gości, bo gra przeniosła się do środka pola.

1
3
63'

Zbyt lekki strzał głową Drygasa po akcji oskrzydlającej i piłka w rękach Szmatuły. Po przerwie szczecinianie mają zdecydowaną przewagę. Piastowi trudno nawet wyprowadzić kontratak.

3
61'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Marcin Pietrowski.

3
1
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wysoko nad poprzeczką główkował Mateusz Matras.

3
58'

Po prostopadłym podaniu Seiya Kitano uciekł środkowym obrońcom Piasta, ale przegrał pojedynek sam na sam ze Szmatułą!

4
57'

Żółtą kartkę otrzymał rezerwowy Dawid Kort. Powód? Domaganie się rzutu rożnego od sędziego asystenta.

2
2
56'

Z ostrego kąta płaskim strzałem minimalnie chybił Adam Gyurcso!

2
54'

Jakub Szmatuła przeciął płaską centrę Frączczaka z prawej strony pola karnego.

3
53'

Soczysty strzał z narożnika pola karnego oddał Adam Gyurcso i gości uratowała poprzeczka!

2
52'

Inicjatywa po stronie Portowców, Piast czeka teraz na kontry.

2
1
48'

Teraz groźna akcja Piasta! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła mnóstwo miejsca na 12. metrze miał Martin Bukata, ale uderzył bardzo anemicznie i Jakub Słowik złapał piłkę.

4
1
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
1
46'

Seiya Kitano podał z prawego skrzydła do Drygasa, ten od razu uderzył płasko z ostrego kąta, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

2
46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

2
45+1'

Pogoń mogła zakończyć pierwszą połowę mocnym akcentem, ale zabrakło strzału po dośrodkowaniu wzdłuż pola karnego. Jęk zawodu na trybunach.

3
1
45'

Doliczona 1 minuta.

3
1
44'

Po krótkim dośrodkowaniu Murawskiego bardzo trudną pozycję miał Kamil Drygas i główkował nad bramką.

2
42'

Marcin Pietrowski przeciął groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła.

3
40'

Z narożnika pola karnego płasko uderzył Stojan Vranjes i Jakub Słowik interweniował na raty.

2
1
38'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie główkował Jarosław Fojut, jednak odległość była zbyt duża i Jakub Szmatuła spokojnie złapał piłkę.

2
34'

Portowcy ruszyli do ataku, ale brakuje im dokładności.

2
1
32'

Marcin Pietrowski zablokował groźny strzał Gyurcso. Pogoń miała jeszcze rzut rożny, jednak nic z niego nie wyszło.

4
28'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Radosław Murawski.

Ależ piękny gol! Murawski podał do Papadopulosa, a ten - mimo asysty dwóch rywali - pokonał Słowika znakomitym technicznym strzałem niemal w okienko!

26'

Stojan Vranjes zakręcił w polu karnym Fojutem, jednak obrońca Pogoni nie pozwolił mu uderzyć. Chwilę później szczecinianie zablokowali mocny strzał z dystansu Bukaty.

2
1
24'

Pogoń nieco opanowała sytuację i zniwelowała przewagę gliwiczan.

3
1
20'

Po indywidualnej szarży mocno, ale obok słupka huknął sprzed pola karnego Rafał Murawski.

3
19'

To mogła być zabójcza riposta Pogoni! Seiya Kitano wyszedł sam na sam ze Szmatułą, jednak w decydującym momencie pobiegł w złym kierunku, dał się nieco wygonić w lewą stronę i uderzył wprost w bramkarza Piasta.

4
2
17'

Teraz Michal Papadopulos przyjął piłkę w polu karnym, ale uderzył nad poprzeczką. Wyraźna przewaga Piasta.

2
1
17'

Po dośrodkowaniu Vranjesa z rzutu rożnego minimalnie z piłką minął się Aleksandar Sedlar.

3
1
16'

Niesygnalizowany strzał z dystansu oddał Bartosz Szeliga, piłka leciała w krótki róg, lecz Jakub Słowik nie dał się zaskoczyć i wybił ją na rzut rożny.

4
13'

Dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Ricardo Nunes, ale gliwiczanie zagrali czujnie w tyłach i wybili piłkę.

3
12'

Żółtą kartkę za faul na Gyurcso otrzymał Uros Korun.

2
10'

Szczecinianie łatwo zablokowali płaski strzał z dystansu Bukaty.

3
6'

Z lewego skrzydła dośrodkował Adam Gyurcso, zamknął to strzałem głową Mate Cincadze, jednak piłka minęła słupek w sporej odległości.

3
4'

Jakub Słowik złapał piłkę po dośrodkowaniu Jankowskiego z prawego skrzydła.

3
3'

W pierwszych minutach nieco lepsze wrażenie sprawia Piast. Pogoń nie forsuje tempa.