Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Woźniak.

KGHM Zagłębie Lubin
2
90+3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Obrońcy klubu z Lubina wybili jednak piłkę.

90'

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

3
90'

W ostatnich minutach do ataku ruszyli piłkarze Zagłębia. Miedziowi tym samym oddalili grę od własnego pola karnego.

1
86'

Zagłębie. Schodzi: Jan Vlasko. Wchodzi: Jakub Tosik.

84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Kubicki.

3
1
82'

Mądrze broni się Zagłębie. Górnik nie ma pomysłu na to, jak skutecznie zagrozić bramce lubinian.

1
3
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Pitry.

Górnik Łęczna
2
1
74'

Z rzutu wolnego strzelał Filip StarzyńskiSergiusz Prusak wypiąstkował piłkę.

2
1
72'

Górnik cały czas stara się atakować. Zagłębie skutecznie się jednak broni.

2
69'

Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia niecelnie główkował Bartosz Śpiączka.

4
1
67'

Z rzutu wolnego strzelał teraz Javi Hernandez. Uderzenie było jednak niecelne.

5
65'

Z rzutu wolnego zza pola karnego bardzo niecelnie strzelał Filip Starzyński.

4
2
63'

Z rzutu wolnego dośrodkował Filip StarzyńskiGrzegorz Bonin wybił jednak piłkę.

2
1
61'
59'

Z 15 metrów chciał strzelać Arkadiusz Woźniak. Piłkarz Zagłębia został jednak zablokowany.

2
1
53'

Górnik rozgrywa piłkę na połowie Zagłębia. Goście nastawili się na grę z kontry.

2
2
49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Aleksander Komor.

1
49'

Kolejna akcja Górnika i znów Martin Polacek nie dał się zaskoczyć.

2
2
48'

Zdecydowanie do ataku ruszył Górnik. Po strzale Bonina z ostrego kąta piłkę złapał bramkarz Zagłębia.

2
46'

Ładny strzał na bramkę Zagłębia. Uderzył z 18 metrów Javi Hernandez, ale Martin Polacek nie dał się zaskoczyć.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Z rzutu rożnego dośrodkował Filip Starzyński. To była zła wrzutka, piłka wyszła poza boisko.

2
3
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

3
2
45'

Zablokowany strzał jednego z zawodników Zagłębia w polu karnym Górnika.

3
1
44'

Bardzo groźna akcja Górnika, po której świetną interwencją w defensywie popisał się Daniel Dziwniel.

5
43'

Z narożnika pola karnego bardzo niecelny strzał oddał Daniel Dziwniel.

2
2
41'

Górnik Łęczna. Schodzi: kontuzjowany Łukasz Tymiński. Wchodzi: Paweł Sasin.

40'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Górnika.

4
38'

Zagłębie szuka swojej szansy i rozgrywa piłkę. Górnik skutecznie się broni.

2
1
36'

Łukasz Tymiński dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wybił ją zawodnik Zagłębia.

3
33'

Zza pola karnego strzelał Grzegorz Bonin. Piłkę pewnie złapał Martin Polacek.

4
31'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje przede wszystkim dobrych okazji strzeleckich.

2
3
28'

Łukasz Piątek dośrodkował piłkę w pole karne Górnika. Tam pewnie złapał ją Sergiusz Prusak.

3
1
26'

W ostatnich minutach gospodarze zdecydowanie poprawili grę w defensywie. Zagłębie nie jest już tak aktywne pod bramką przeciwnika.

3
1
23'

Nika Dzalamidze dośrodkował w pole karne Zagłębia. Tam piłkę pewnie złapał jednak Martin Polacek.

3
22'

Zagłębie cofnęło się do defensywy, co stara się wykorzystać Górnik.

3
1
20'

Zaskakujący strzał z dystansu Jana Vlaski. To był celny strzał, ale Sergiusz Prusak popisał się skuteczną interwencją.

3
1
19'

Śmielej do ataku w ostatnich minutach ruszyli zawodnicy Górnika Łęczna.

5
1
18'

Teraz efektowny strzał zza pola karnego oddał Grzegorz Bonin. Świetnie obronił jednak Martin Polacek.

5
1
15'

Ładny strzał z dystansu oddał Nika Dzalamidze. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

5
14'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego. Jeden z zawodników Górnika zdołał jednak wybić piłkę.

5
1
13'

Sporo niedokładności w tym spotkaniu. Zwłaszcza po stronie Górnika.

4
1
10'

Sporą przewagę ma Zagłębie. Górnik Łęczna ma problemy w defensywie.

4
1
8'

Z rzutu wolnego strzelał Filip Starzyński. Z problemami interweniował Sergiusz Prusak.

5
1
7'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Do bramki Górnika około 23 metry.

5
3
6'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Asystował mu Arkadiusz Woźniak. Skutecznym, celnym strzałem z około 20 metrów popisał się Filip Starzyński.

31
5
4'

Zagłębie rozgrywa piłkę na połowie Górnika.

6
1
3'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.

4
1
17:41

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

3
1
17:41

Zaległy mecz 21. kolejki Lotto Ekstraklasy to dla Górnika Łęczna świetna okazja do opuszczenia ostatniego miejsca w tabeli. Z kolei KGHM Zagłębie Lubin chce zbliżyć się do czołówki.