2
2
85'
84'

Ładna kontra Arki zakończona strzałem Mateusza Szwocha z 16 metrów. Skutecznie interweniował Martin Polacek.

2
82'

Do wejścia na boisko w zespole Zagłębia szykuje się Jakub Tosik.

1
1
80'

Gra toczy się na połowie Zagłębia. Gospodarze zostali zepchnięci do defensywy.

3
78'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Gospodarze pewnie wybili jednak piłkę.

4
78'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Todorovski.

KGHM Zagłębie Lubin
1
75'

Arka stara się atakować, ale nie potrafi wypracować sobie dobrej okazji. Dużo też walki i niedokładności w środku boiska.

1
1
67'

Zdecydowanie ofensywniej niż wcześniej grają piłkarze Arki. Teraz to Zagłębie nastawiło się na grę z kontry.

4
60'

Świetna interwencja bramkarza Arki, który zatrzymał piłkę po strzale Arkadiusza Woźniaka.

4
2
58'

Arka nieco śmielej ruszyła do ataku.

3
2
55'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Pewny i mocny strzał Starzyńskiego. 1:0 dla Zagłębia.

11
8
54'

Żółtą kartkę otrzymał Dariusz Formella. Piłkarz został ukarany za dyskusje z arbitrem.

4
3
53'

Rzut karny dla Zagłębia! W polu karnym doszło do zamieszania i arbiter dopatrzył się faulu Sochy na Nesporze.

5
4
52'

Teraz dośrodkowanie w pole karne Arki z rzutu wolnego. Piłkę wrzucał Filip Starzyński, a niecelnie główkował Arkadiusz Woźniak.

1
50'

Rzut wolny dla Arki Gdynia. Ładny strzał z dystansu oddał Mateusz Szwoch. Z problemami interweniował Martin Polacek.

1
2
48'

Od początku drugiej połowy gra toczy się na środku boiska. W Lubinie zaczął też padać deszcz.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Kakoko.

4
5
45'

Pierwsza połowa potrwa trzy minuty dłużej.

5
44'

Miroslav Bożok dośrodkował ze skrzydła w pole karne Zagłębia, gdzie piłkę na raty złapał Martin Polacek.

3
2
43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Z ostrego kąta z woleja strzelał Lubomir Guldan, ale było to uderzenie niecelne.

5
40'

Adam Buksa boisko opuścił z powodu kontuzji.

3
3
39'

Zagłębie. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Martin Nespor.

39'

Teraz pomocy medycznej potrzebuje Jarosław Jach.

4
1
38'

Z rzutu wolnego dośrodkował Filip Starzyński. Piłka wyszła jednak poza boisko.

1
3
37'

Faulowany był Adam Buksa. Rzut wolny dla Zagłębia.

2
2
35'

Buksa wrócił na boisko, a Zagłębie dalej bije głową w mur.

3
2
32'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Adam Buksa.

1
4
31'

Pierwsza od dawna akcja ofensywna Arki. W pole karne Zagłębia dośrodkował Marcus Vinicius da Silva, ale tam piłkę złapał Martin Polacek.

2
3
29'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. To była ładna wrzutka, po której z problemami piłkę wybił Konrad Jałocha.

2
27'

Łukasz Janoszka dośrodkował w pole karne Arki. Tam piłkę pewnie złapał jednak Konrad Jałocha.

2
25'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Filip Starzyński. To nie był celny strzał. Piłka przeleciała obok bramki.

1
3
23'

Po dośrodkowaniu na strzał głową z 16 metrów zdecydował się Adam Buksa. Było to jednak uderzenie niecelne.

3
3
21'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Zagłębie stara się atakować, Arka całym zespołem broni się na własnej połowie.

1
4
18'

Dużo niedokładności w tym spotkaniu. Brakuje też przede wszystkim dobrych okazji strzeleckich.

2
1
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gdynianie wybili piłkę z własnego pola karnego.

2
2
14'

Bardzo defensywnie ustawiona jest Arka. Zagłębie musi rozgrywać atak pozycyjny.

3
2
11'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko.

1
3
10'

Dorde Cotra wstrzelił piłkę w pole karne Arki. Tam złapał ją Konrad Jałocha.

2
2
8'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku pomocy medycznej potrzebuje Dorde Cotra.

2
1
8'

Arka od pierwszych minut nastawiła się na grę z kontry.

4
6'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Filip Starzyński.

1
2
5'

Zagłębie jest częściej przy piłce i stara się rozgrywać. Arka nie dopuszcza jednak do zagrożenia we własnym polu karnym.

3
2'

Jak na razie dość spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

2
1
17:17

Miedziowi mają 31 punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli. Arka Gdynia jest dziesiąta i ma 26 "oczek".

2
1
17:17

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski.

1
2
17:17

Dla KGHM Zagłębia Lubin poniedziałkowe starcie z Arką Gdynia będzie pierwszym oficjalnym meczem w tym roku