Jeszcze będzie rzut wolny dla Pogoni na połowie Cracovii.

Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

90'

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

5
88'

Rzut wolny dla Cracovii. Dośrodkował Damian Dąbrowski, a Sebastian Rudol wybił piłkę z własnego pola karnego.

3
3
85'

Ładny strzał z dystansu Krzysztofa Piątka. Piłkę wypiąstkował Jakub Słowik.

4
2
83'

Oba zespoły starają się atakować. Zanosi się na ciekawą końcówkę spotkania.

2
80'

Kontra Cracovii zakończona strzałem Mateusza Szczepaniaka, po którym piłkę złapał bramkarz.

1
3
78'

Sporo jakości do gry Pogoni wniósł Nadir Ciftci.

8
1
75'

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii doszło tam do sporego zamieszania. Blisko oddania strzału był Nadir Ciftci, ale ostatecznie został przyblokowany.

7
71'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Nadir Ciftci.

68'

Po podaniu Jakuba Wójcickiego z 12 metrów niecelnie strzelał Piątek.

3
1
66'

Ładne zagranie Budzińskiego w pole karne Pogoni. Sebastian Steblecki nie zdołał jednak oddać strzału.

2
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

62'

Pogoń cofnęła się do defensywy. Cracovia rozgrywa atak pozycyjny.

2
3
60'

Jarosław Fojut odczuwał efekty zderzenia z Covilo z pierwszej połowy spotkania.

1
57'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Jarosław Fojut.

2
56'

Z rzutu wolnego z narożnika pola karnego strzelał Tomasz Brzyski. Piłka trafiła w mur.

2
1
54'

Sebastian Steblecki dryblował w polu karnym Pogoni. Ostatecznie stracił jednak piłkę.

2
1
51'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Kamil Drygas. Po dośrodkowaniu Drygasa celnym strzałem głową z kilku metrów popisał się Adam Frączczak.

22
12
50'

Po dośrodkowaniu Marcina Budzińskiego z rzutu rożnego piłkę wybił Jarosław Fojut.

2
4
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

Pogoń Szczecin
2
3
46'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Jakub Wójcicki. Wójcicki zgrał piłkę głową do wbiegającego w pole karne Piątka, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza Pogoni.

46'

Początek drugiej połowy.

2
1
46'

Pogoń. Schodzi: Seiya Kitano. Wchodzi: Spas Delew.

45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

1
43'

Jarosław Fojut z opatrunkiem na głowie pozostał na boisku.

4
41'

Miroslav Covilo nie będzie w stanie kontynuować gry. Potrzebna będzie zmiana.

3
1
40'

Obaj zawodnicy są opatrywani na boisku.

1
38'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii, po którym zderzyli się Fojut i Covilo. Gra została przerwana.

1
1
35'

Z dystansu strzelał Damian Dąbrowski. Piłkę pewnie złapał bramkarz Pogoni.

2
3
33'

Sam mecz jest ciekawy, ale brakuje w nim dobrych okazji strzeleckich.

3
30'

Tomasz Brzyski dośrodkował piłkę w pole karne Pogoni. Została ona pewnie wybita przez obrońców Portowców.

2
3
27'

Cracovia jest częściej na połowie Pogoni. Gospodarze mają w tej chwili optyczną przewagę.

1
3
25'

Przed polem karnym Pogoni padł Sebastian Steblecki. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

6
3
21'

Dobrą interwencją w defensywie popisał się Jarosław Fojut, który wybił piłkę przed własnym polem karnym.

5
6
21'

Z 18 metrów niecelnie strzelał Rafał Murawski. To była ładna akcja Pogoni.

11
1
19'

Cracovia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Ma jednak problem, aby przedostać się z nią w obręb pola karnego karnego Pogoni.

2
1
16'

Wyrównało się to spotkanie. Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska.

4
13'

Ostatnie minuty to jednak trochę niedokładności - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

4
2
11'

Pogoń stara się grać wysokim pressingiem, co utrudnia rozgrywanie drużynie Cracovii.

7
10'

Zanosiło się na groźną kontrę Pogoni, lecz niedokładnie podawał Kamil Drygas.

3
8'

Teraz to Cracovia śmiało atakuje i zepchnęła Pogoń do defensywy.

2
3
6'

Po dośrodkowaniu Wójcickiego niecelnie główkował Marcin Budziński.

3
4'

Tomasz Brzyski dośrodkował w pole karne Pogoni z rzutu wolnego. Ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza.

1
4
2'

Pogoń od początku meczu śmiało ruszyła do ataku.

6
1'

W polu karnym Cracovii Seiya Kitano dobrze przyjął sobie piłkę, ale tuż przed oddaniem strzału został powstrzymany przez jednego z obrońców gospodarzy.

6
14:26

Marcin Budziński to fenomen. Lider Cracovii wyłamuje się ze stereotypu piłkarza - w wolnym czasie komponuje muzykę i kręci krótkometrażowe filmy. W piątek światło dzienne ujrzała jego najnowsza produkcja, którą wprawił w osłupienie piłkarską Polskę

1
1
14:26

- To wygrany okresu przygotowawczego - mówi o Sebastianie Stebleckim trener Cracovii, Jacek Zieliński. Wychowanek Pasów długo czekał na swoją szansę, ale gdy ją otrzymał, wykorzystał ją w stu procentach.

1
1
14:26

Pasy zainaugurowały wiosnę zwycięstwem 1:0 nad Ruchem Chorzów. Duma Pomorza przed własną publicznością mierzyła się z Piastem Gliwice. To spotkanie było bardzo emocjonujące. Ostatecznie Portowcy zwyciężyli 2:1.

3
14:26

Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak.

5
14:26

W meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia zmierzy się z Pogonią Szczecin. Obie drużyny wciąż walczą o awans do czołowej ósemki i nie mogą sobie pozwolić na wpadkę