Z ostrego kąta w boczną siatkę strzelił Marcin Robak.

6
1
88'

Lech spokojnie wymienia podania w środkowej strefie. Trwa już oczekiwanie na ostatni gwizdek.

6
3
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Robaku otrzymał Edvinas Girdvainis.

11
2
82'

Temperatura meczu powoli spada. Piast pogodzony z porażką.

7
1
79'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Adam Mójta.

79'
ZMIANA
76'

Lechici wciąż atakują. Widać, że prowadzenie 3:0 ich nie zadowala.

17
2
75'

Na trybunach stadionu w Gliwicach pojawiło się 3875 widzów.

2
2
71'

Po rzucie rożnym tuż obok słupka główkował Łukasz Sekulski.

2
6
70'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Marcin Robak.

69'

Mogło być 0:4! Po błędzie Szmatuły Dawid Kownacki ostrzelał słupek, a jego dobitka głową była niecelna!

7
1
67'

Piast już rozbity. Próbuje jeszcze atakować, groźniej jednak wyglądają kontry poznaniaków.

8
63'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Szymon Pawłowski. Wchodzi: Mihai Radut.

62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kownacki.

Po meczu? Chyba tak! Po strzale z dystansu Pawłowskiego Szmatuła odbił piłkę przed siebie i ten prezent bezlitośnie wykorzystał Kownacki.

57
2
59'

Po dośrodkowaniu Majewskiego z rzutu rożnego niecelnie głową uderzył Dawid Kownacki.

5
3
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stojan Vranjes.

Piast Gliwice
6
1
58'

Kąśliwy płaski strzał z dystansu oddał Radosław Majewski i Jakub Szmatuła końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

5
55'

Szymon Pawłowski wbiegł w pole karne Piasta, jednak strzału nie oddał, bo pod naciskiem Girdvainisa upadł na boisko.

3
2
53'

Łukasz Sekulski zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak w asyście obrońcy główkował wyraźnie obok słupka.

2
1
Czy Piast wywalczy choć jeden punkt?
Tak
Nie
8
51'

Nie ma przełomu w grze Piasta. Na początku drugiej części lepiej prezentują się poznaniacy.

7
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
47'

Technicznie z narożnika pola karnego uderzył Szymon Pawłowski, jednak Jakub Szmatuła pewnie złapał piłkę.

8
2
46'

Początek drugiej połowy.

6
46'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Maciej Jankowski. Wchodzi: Sasa Zivec.

44'

Z linii pola karnego obok słupka strzelił Martin Bukata.

3
5
44'

Jasmin Burić z kłopotami obronił mocny strzał Szeligi z kilkunastu metrów.

12
1
43'

Radosław Majewski padł w polu karnym po starciu z Sedlarem. Pachniało tam faulem, ale sędzia puścił grę.

4
8
39'

Kilka spokojniejszych minut, Lech ma kontrolę nad meczem.

11
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz.

Kapitalna akcja Lecha i 0:2! Po długim podaniu Trałki, z lewej strony pola karnego bardzo precyzyjnie dośrodkował Kostewycz, a głową do siatki trafił zupełnie niekryty Majewski. To była egzekucja.

34'

Teraz tuż przed bramką Lecha do piłki doszedł Bartosz Szeliga, lecz skiksował przy próbie strzału, a sytuacja była wyśmienita.

3
6
32'

Pogubili się na własnej połowie gospodarze, Majewski podał w polu karnym do Pawłowskiego i ten uderzył z 13 metrów nieznacznie obok słupka.

11
30'

Z prawego skrzydła centrował Bartosz Szeliga, wyglądało to groźnie, ale Łukasz Sekulski nie zdołał zamknąć akcji.

7
6
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radosław Majewski.

1:0 dla Lecha! Z rzutu wolnego z narożnika boiska uderzył Majewski, piłka odbiła się po drodze od stojącego w murze Sekulskiego i poleciała przy dalszym słupku. Szmatuła bezradny.

70
8
26'

Po dośrodkowaniu Kędziory z prawego skrzydła bardzo groźnie główkował Dawid Kownacki i Piasta uratował Szmatuła!

11
2
25'

Mecz jest bardzo otwarty. Oba zespoły chcą atakować i przez to w środku pola jest dość luźno.

7
1
22'

Sprzed pola karnego w krótki róg uderzył Maciej Makuszewski i Szmatuła wybił piłkę na rzut rożny.

12
1
20'

Z lewego skrzydła dośrodkował Wołodymyr Kostewycz, zamknął to strzałem głową Maciej Gajos i piłkę z linii bramkowej wybił Radosław MurawskiJakub Szmatuła na pewno by jej nie sięgnął.

6
2
16'

Po podaniu Jankowskiego płasko z 15 metrów uderzył Łukasz Sekulski - tuż obok słupka. Akcja za akcję w Gliwicach.

4
5
14'

Odpowiedź Piasta: kąśliwy strzał z narożnika pola karnego oddał Patrik Mraz i Jasmin Burić zmuszony do sporego wysiłku.

2
6
13'

Maciej Makuszewski doszedł do piłki po centrze Pawłowskiego, jednak chybił z 14 metrów.

5
1
11'

Teraz znakomitą okazję miał Piast! Łukasz Trałka nieszczęśliwie zablokował strzał Szeligi sprzed pola karnego, piłka trafiła jeszcze na 12. metr do Jankowskiego, jednak ten uderzył obok słupka.

7
3
10'

Ostra centra Kędziory z prawego skrzydła, ale Jakub Szmatuła uprzedził Kownackiego.

6
2
8'

Jakub Szmatuła pewnie złapał piłkę po niezbyt groźnym strzale z dystansu Majewskiego.

4
1
8'

Lech podkręcił tempo i ma teraz przewagę.

11
6'

Maciej Makuszewski ucierpiał w powietrznym starciu z Sedlarem. Interwencja lekarska nie była jednak konieczna.

3
1
4'

Maciej Gajos doszedł do piłki w polu karnym, jednak uderzył w trybuny.

4
1
4'

Szymon Pawłowski zagrał przed pole karne do Gajosa, ale strzał tego drugiego z 20 metrów został zablokowany.

8
2
1'

Z dystansu uderzył Bartosz Szeliga, ale lekko i w środek bramki - na posterunku Jasmin Burić.