Gol! Strzelił Petar Brlek. Asystował mu Hugo Videmont.

Wisła przechyla szalę! Centra Videmonta na dalszy słupek, a tam pięknie głową uderzył Brlek.

Arbiter doliczył 3 minuty.

6
2
88'

Irytuje się Sadlok. Arbiter uznał, że obrońca faulował Cmelika, z czym defensor nie może się pogodzić.

3
5
85'

Końcowe minuty dla gospodarzy. Piast zamknął Wisłę na jej połowie.

7
8
83'

Zdenek Ondrasek poradził sobie z Korunem, ale jego strzał odbił Szmatuła. Do dobitki ruszył Badia, ale naciskany przez obrońców nie oddał strzału.

2
1
81'

Gol! Strzelił Gerard Badia. Asystował mu Sasa Zivec.

Piękna akcja gospodarzy zakończona świetnym, otwierającym podaniem do Badii. Ten miał przed sobą desperacko interweniującego bramkarza. Uderzył nad Załuską i mamy remis.

18
20
78'

Centra w pole karne padła łupem Głowackiego. Do zbyt krótko wybitej piłki doskoczył Sedlar, ale uderzył nad bramką.

1
1
75'

Piast. Schodzi: Radosław Murawski. Wchodzi: Sasa Zivec.

73'

Nie zmienia się obraz gry. Wisła nadal w ataku pozycyjnym, Piast bez wyrazu.

4
69'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Maciej Sadlok.

Sadlok wygrał główkę z Mokwą, a Ondrasek wykorzystał niezdecydowanie Koruna i z ostrego kąta pokonał Szmatułę.

29
3
68'

Cywka "zatańczył" z Mrazem na prawej stronie i Słowak ratował się faulem. Centra Mączyńskiego jednak "bez adresata".

3
2
65'
64'

Starcie w polu karnym Piasta i cierpiący Mraz. Słowak trzyma się za kolano, ale chyba będzie w stanie grać dalej.

3
6
62'

Lekkie uderzenie Papadopulosa z 17 metrów i pewna obrona Załuski.

2
60'

Z prawej strony boiska w pole karne dogrywał Mączyński. Zgranie głową, podanie Boguskiego do Brożka, ale ten huknął nad poprzeczką.

3
56'

Gerard Badia urwał się rywalom, wpadł w pole karne z jego prawej strony. Wyłożenie piłki do Heberta, ale ten uderzył tylko w boczną siatkę.

1
2
55'
53'

Podanie Sadloka przed bramkę Piasta, gdzie piłkę zgarnął Petar Brlek. Do końca starał się go zablokować Pietrowski i finalnie dopiął swego.

2
1
50'

Kontratak Piasta zakończony strzałem Papadopulosa obronionym przez Załuskę. Była to jednak zbyt pochopna decyzja, bowiem jeden z jego kolegów był bardzo dobrze ustawiony.

2
48'

Odważna szarża Heberta. Obrońca pobiegł z piłką i oddał ją dopiero przed polem karnym Wisły. Centra Badii z gatunku tych "do nikogo".

2
46'

Początek II połowy.

5
Jeśli w drugiej połowie padnie gol to strzeli go ...?
Paweł Brożek
Michal Papadopulos
ktoś inny
5
45'

Świetny odbiór Lloncha w strefie środkowej i świetna okazja dla Wisły! Podanie na lewo do Małeckiego, a ten dośrodkował w pole karne. Tam Rafał Boguski wyłożył piłkę na 10. metr, ale Pol Llonch uderzył w poprzeczkę.

5
1
42'

Faul na Mączyńskim. W pole karne dogrywał Maciej Sadlok, ale najwyżej w powietrze wyskoczył Hebert i oddalił zagrożenie.

6
1
39'

Głęboka centra Badii. Wiślacy mieli kłopot z wybiciem piłki sprzed bramki, ale ostatecznie uczynił to Głowacki.

6
1
36'

Podanie tuż przed bramkę Wisły, ale rywali ofiarnym wejściem uprzedził Ivan Gonzalez.

9
34'

27 metrów do bramki Wisły i odważna decyzja Vranjesa. Piłka zmierzała jednak dokładnie tam gdzie stał krakowski golkiper.

5
1
32'

Gra na jeden kontakt Boguskiego z Cywką. Obrońca wbiegł w pole karne i uderzył po długim rogu. Jakub Szmatuła bronił na raty, ale skutecznie.

4
1
30'

Mocno piłkę w pole karne wstrzelił Krzysztof Mączyński, ale w zamieszaniu lepiej odnaleźli się defensorzy z Gliwic.

4
29'

Kolejna dobra okazja Wisły, ale tym razem Patryk Małecki popełnił prosty błąd techniczny i odskoczyła mu piłka.

6
1
27'

Długie podanie z pominięciem linii pomocy. Źle lot piłki obliczył Marcin Pietrowski i Paweł Brożek znalazł się sam przed bramkarzem. Napastnik chciał przerzucić piłkę nad wybiegającym z bramki Szmatułą, ale zabrakło zdecydowania.

4
26'

Wymiana podań wiślaków na prawej stronie boiska. Krzysztof Mączyński postanowił dogrywać do Boguskiego, ale ten zagrywał ręką.

7
1
22'

Piast nie szuka kombinacyjnej gry, często dośrodkowując to z lewej to z prawej strony. Wydaje się, że centry nie mają konkretnego adresata.

7
1
19'

Centra w poszukiwaniu Papadopulosa, ale rosły napastnik jedynie lekko strącił piłkę głową, a ta poturlała się w kierunku bramkarza.

7
1
18'

Nudny okres gry. Piast bezproduktywnie wymienia podania na własnej połowie.

4
1
14'

Patryk Małecki mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie był w stanie zmienić toru lotu futbolówki.

5
11'

Małecki popchnął Koruna tuż przy linii końcowej i przechwycił piłkę. Arbiter jednak nie pozwolił na kontynuowanie akcji, uznając, że piłka opuściła już boisko.

5
9'

Podarta koszulka Głowackiego. Kapitan Wisły zmuszony był ją wymienić, ale szybciutko wrócił na swoją pozycję.

6
1
6'

Zagranie Vranjesa z lewego skrzydła. Piłka odbiła się wysokim kozłem, po czym na 16. metrze głową uderzył Tomasz Mokwa. Pewnie w bramce Załuska.

5
1
4'

Kilkudziesięciometrowe podanie za plecy krakowskich obrońców, ale Michal Papadopulos był na ofsajdzie.

3
2
2'

Ładne, długie podanie do Mraza. Ten dośrodkował z lewego skrzydła, ale w polu karnym nie było żadnego z piłkarzy Piasta.

3
3
19:49

Gospodarze w niebieskich koszulkach i czerwonych spodenkach. Wisła zagra na biało.