Teraz Kiełpin odbił piłkę po soczystym strzale Korta sprzed pola karnego!

Pogoń naciska! Po rzucie rożnym groźnie główkował Sebastian Rudol i Seweryn Kiełpin miał duże problemy z interwencją.

4
5
90+4'

Adam Gyurcso trafił z ostrego kąta w słupek, i tak był jednak na spalonym. Gra przerwana.

1
3
90+1'

Zablokowany strzał Drygasa sprzed pola karnego.

3
4
90'

Doliczone 7 minut.

7
2
90'

Kiełpin wrócił do gry z opatrunkiem na nosie.

4
1
87'

Seweryn Kiełpin jeszcze ucierpiał w tym starciu i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

2
3
86'

Kiełpin koszmarnie skiksował we własnym polu karnym, ale Frączczak nie zdołał oddać strzału, nie zrobił tego również Delew, bo bramkarz Wisły w ostatniej chwili złapał piłkę przed jego nogami.

2
4
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

Pogoń Szczecin
4
3
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maksymilian Rogalski.

3
5
82'

Z dystansu na wiwat uderzył Kamil Drygas i piłka poleciała nad poprzeczką.

1
2
82'

Pogoń. Schodzi: Rafał Murawski. Wchodzi: Dawid Kort.

82'

Groźnie wyglądała oskrzydlająca akcja Wisły, jednak dośrodkowanie Stępińskiego z prawej strony boiska zostało zablokowane.

2
2
80'

Z dystansu nad poprzeczką strzelił Rafał Murawski.

1
3
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cezary Stefańczyk.

2
1
76'

Gol! Strzelił Jarosław Fojut. Asystował mu Adam Gyurcso.

1:1! Z rzutu wolnego świetnie dośrodkował Gyurcso, przy słupku główkował Fojut i Kiełpin bez szans.

17
5
76'

Na trybunach stadionu w Szczecinie pojawiło się 3458 widzów.

1
8
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Byrtek.

Wisła Płock
3
1
73'

Żółtą kartkę za faul na Merebaszwilim otrzymał Cornel Rapa.

1
2
73'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lot piłki przedłużył głową Kamil Drygas, nic z tego jednak nie wyszło.

2
71'

Dobre dośrodkowanie Frączczaka z prawego skrzydła, ale Nafciarze wyszli z opresji.

4
67'

Napór Portowców zelżał i Wisła radzi sobie całkiem nieźle.

4
2
63'

Ależ próba Furmana! Jego centra z rzutu rożnego zamieniła się w strzał i Pogoń uratowała poprzeczka!

3
62'

Mocno z rzutu wolnego uderzył Rogalski i Słowik sparował piłkę poza boisko.

1
1
61'

Pogoń narzuca wysokie tempo, ale też musi uważać na kontry. Ciekawy fragment w Szczecinie.

2
58'

Po dośrodkowaniu Gyurcso z rzutu wolnego groźnie główkował Mateusz Matras, jednak piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

2
57'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Delewie otrzymał Giorgi Merebaszwili.

56'

Z dystansu uderzył Kamil Drygas, był tam jeszcze niewielki rykoszet, ale Seweryn Kiełpin interweniował dość pewnie.

1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Niepsuj.

1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Po podaniu Frączczaka nieczysto z kilkunastu metrów uderzył Spas Delew i Seweryn Kiełpin nie miał problemów z interwencją.

1
49'

Pogoń wyszła na drugą połowę mocno zmotywowana i próbuje atakować.

1
46'

Z ostrego kąta uderzył Kamil Drygas, ale po bloku obrońcy piłka wyszła na rzut rożny.

1
46'

Początek drugiej połowy.

3
46'

Pogoń. Schodzi: Nadir Ciftci. Wchodzi: Adam Gyurcso.

46'

Pogoń. Schodzi: Mate Cincadze. Wchodzi: Mateusz Matras.

17:43

Pogoń nie oddała w pierwszej połowie ani jednego celnego strzału. Nafciarze sprawiali lepsze wrażenie i prowadzą zasłużenie.

3
42'

Gol! Strzelił Przemysław Szymiński.

1:0 dla beniaminka! Z rzutu wolnego dośrodkował Furman, w polu karnym wytworzyło się kolosalne zamieszanie, w końcu piłka spadła pod nogi Szymińskiego i ten trafił do siatki z najbliższej odległości.

22
11
39'

Z rzutu wolnego uderzył Spas Delew - piłka odbiła się od muru obrońców i ostatecznie wylądowała w rękach Kiełpina.

1
34'

Mecz nie porywa, sytuacji strzelekich oglądamy niewiele, atmosfera na stadionie w Szczecinie jakby sparingowa.

2
30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego daleko obok słupka główkował Sebastian Rudol.

1
28'

Mate Cincadze podjął odważną próbę, chciał przelobować Kiełpina technicznym uderzeniem z 28 metrów, jednak posłał piłkę wyraźnie nad poprzeczką.

1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Sylwestrzak.

1
5
23'

Teraz była okazja Pogoni! Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Cornel Rapa, zamknął to uderzeniem z kilku metrów Nadir Ciftci, ale posłał piłkę obok dalszego słupka.

1
1
20'

Pogoń częściej utrzymuje się przy piłce, ale zdecydowanie konkretniejsi pod bramką przeciwnika byli dotąd Nafciarze.

2
1
17'

Z rzutu wolnego bardzo groźnie uderzył Dominik Furman i piłka zatrzymała się na bocznej siatce!

3
16'

Płasko z dystansu uderzył Giorgi Merebaszwili, jednak zabrakło mocy i Jakub Słowik na posterunku.

2
13'

Żółtą kartkę za faul na Murawskim otrzymał Jose Kante.

Wisła Płock
3
4
11'

Sebastian Rudol zatrzymał na boku pola karnego szarżującego Merebaszwiliego. Nieco lepiej prezentują się obecnie płocczanie.