Pogoń broni się już całym zespołem na własnej połowie.

Po dośrodkowaniu w pole karne Pogoni główkował Piotr Grzelczak. Piłka trafiła w słupek. Chwilę wcześniej dobrze w defensywie interweniował Mateusz Matras.

Z 18 metrów strzelał Przemysław Pitry. Jego uderzenie zostało zablokowane.

5
3
86'

Zła wrzutka Bartosza Śpiączki w pole karne Pogoni. A mogła być dobra okazja dla gospodarzy.

4
2
83'

Spore zamieszanie w polu karnym Górnika. Ostatecznie Adam Gyurcso został zablokowany.

3
1
81'

Z 16 metrów niecelnie strzelał Bartosz Śpiączka.

1
3
81'

Pogoń stara się atakować i rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika.

4
4
78'

Pogoń. Schodzi: Rafał Murawski. Wchodzi: Robert Obst.

76'

Niecelnie główkował Bartosz Śpiączka. To była dobra okazja dla Górnika.

3
1
76'

Grzegorz Bonin dośrodkował w pole karne Pogoni, ale dobrze piłkę wybił Sebastian Rudol.

4
3
74'

Zamieszanie w defensywie Górnika, ale ostatecznie Sergiusz Prusak wybił piłkę.

4
2
71'

Pogoń w ostatnich minutach umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego.

3
2
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gabriel Matei.

Górnik Łęczna
5
2
67'

Pogoń Szczecin cofnęła się teraz do defensywy.

5
1
65'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jarosław Fojut.

Pogoń Szczecin
13
4
63'

W pole karne Górnika wpadł Adam Frączczak. Jego strzał z 15 metrów był już jednak niecelny.

1
3
62'

Ależ okazję po zagraniu Bonina miał Bartosz Śpiączka. Jego uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

1
61'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Mate Cincadze.

61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerson.

2
59'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Dawid Kort.

1
2
56'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego sędzia uznał, że faulowany był bramkarz Górnika.

6
56'

Faulowany był Adam Gyurcso. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie dla Pogoni.

3
53'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Grzegorz Bonin.

Po dośrodkowaniu Bonina ze skrzydła w polu karnym pięknym strzałem głową popisał się nabiegający na piłkę Śpiączka.

52'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Pogoni doszło do zamieszania, ale ostatecznie goście wybili piłkę.

1
2
51'

Leandro dośrodkował w pole karne Pogoni, ale od Bartosza Śpiączki szybszy był jeden z obrońców Portowców.

2
1
48'

Teraz zbyt mocno w pole karne Górnika dośrodkował Spas Delew.

2
3
47'

Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu wolnego. To była zła wrzutka, a piłka wyszła poza boisko.

1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
44'

Gol! Strzelił Spas Delew. Po dośrodkowaniu Nunesa zawodnicy Górnika wybili piłkę. Tę na 15 metrze przejął Spas Delew i popisał się celnym strzałem. Pogoń prowadzi 2:1.

23
7
43'

Dobrą okazję w polu karnym Górnika miał Adam Frączczak, ale ostatecznie został zablokowany.

3
1
41'

Gol! Strzelił Grzegorz Bonin. Nika Dzalamidze wyrzucił piłkę z autu. W polu karnym trafiła ona do Bonina, który zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Jakub Słowik nie zdołał jej zatrzymać. Remis 1:1!

16
5
40'

Faul Fojuta. Sędzia nie ukarał go jednak kartką.

3
39'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Pogoni zawodnicy ze Szczecina ostatecznie zdołali wybić piłkę.

2
1
37'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Adam Frączczak.

2
1
35'

Piłkarze Górnika domagali się rzutu karnego po starciu Davida Niepsuja i Javiego Hernandeza. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

2
34'

Z 20 metrów strzelał Grzegorz PiesioJakub Słowik pewnie złapał piłkę.

1
1
33'

Gol! Strzelił Mateusz Matras. Asystował mu Ricardo Nunes.

Po dośrodkowaniu Nunesa z rzutu wolnego celnym strzałem głową popisał się Matras.

23
2
32'

Fauowany był Spas Delew. Portowcy będą mieli dobrą okazję na dośrodkowanie w pole karne Górnika.

3
29'

Ładną akcją oskrzydlającą popisał się Grzegorz Bonin, ale po jego zagraniu obrońcy Pogoni zdołali wybić piłkę.

3
2
27'

Po dośrodkowaniu Spasa Delewa ze skrzydła niecelnie główkował Adam Frączczak.

3
1
27'

Z około 30 metrów strzelał Dawid Kort. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
25'

Z rzutu wolnego strzelał Javi Hernandez. Pogoń przed stratą gola uratował słupek.

3
2
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Fojut.

1
5
24'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Do bramki Pogoni około 25 metrów.

1
1
22'

Ryzykowną, aczkolwiek skuteczną interwencją we własnym polu karnym popisał się Rafał Murawski.

1
19'

Groźną kontrę wyprowadzili piłkarze Pogoni, ale w jej decydującym momencie źle zagrał Spas Delew. Piłkę przejęli gospodarze.

1
1
17'

Przed chwilą zablokowany został Nika Dzalamidze.

1
1
17'

Śmielej zaatakowali piłkarze ze Szczecina. Dobrze jednak w defensywie zaprezentowali się zawodnicy Górnika.

1
15'

W ostatnich minutach sporo niedokładności w środkowej strefie. Sam pierwszy kwadrans meczu mógł się jednak podobać.

1
1
12'

Ładny strzał z dystansu oddał Adam GyurcsoSergiusz Prusak zdołał jednak złapać piłkę.

2
1
11'

Z bardzo ostrego kąta strzelał Bartosz Śpiączka. Dobrze spisał się Jakub Słowik, który obronił ten strzał.

1
2
9'

Po dośrodkowaniu Bonina z kilku metrów strzelał Bartosz Śpiączka. Słowik zdołał jeszcze trącić piłkę, a następnie jego interwencję poprawił Sebastian Rudol.

2
7'

Rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego Górnika. Po wrzutce niecelnie główkował Mateusz Matras.

2
2
5'

Aktywny od początku meczu jest Bartosz Śpiączka. Przed chwilą po jego strzale z dystansu piłkę złapał bramkarz Pogoni.

2
1
4'

Nika Dzalamidze dośrodkował w pole karne Pogoni. Tam piłkę wybił jednak Mateusz Matras.

4
1
2'

Jak na razie bardzo spokojny początek meczu. Gra toczy się w środku boiska.

4
15:07

Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

1
15:07

Górnik Łęczna ugrzązł na ostatnim miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy. Jeżeli w niedzielę przegra z Pogonią Szczecin, to jego sytuacja będzie nie do pozazdroszczenia