Lotto Ekstraklasa: 25. kolejka
11 mar 2017 20:30
90+3'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Litwin dobił Koronę! Przejął piłkę na własnej połowie, popędził na bramkę i płaskim strzałem pokonał Borjana!

Jagiellonia Białystok
17
6
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

8
3
89'

I to była szansa na gola! Jacek Kiełb dostał piłkę na dziesiątym metrze, był przed bramką i fatalnie skiksował. Piłka poleciała wysoko nad bramką. To musiał być gol!

4
5
84'

Nie wygląda na to, jakby Korona miała tu coś jeszcze zdziałać. No, ale od meczu Barcelony z PSG lepiej nigdy już nie mówić, że coś jest w piłce niemożliwe.

3
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gabovs. Za ostry faul na Góralskim.

6
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski.

4
3
81'

Frankowski rozegrał piłkę z Góralskim, ten pierwszy postanowił zakończyć akcję strzałem zza pola karnego. Wyszło słabo.

4
1
76'

Pierwszy kontakt z piłką Chomczenowskiego to bardzo niecelny strzał.

6
73'
70'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Asystował mu Konstantin Vassiljev.

Vassiljew był faulowany na środku boiska przy linii, piłkę przejął Cernych, popędził w pole karne, ograł Gabovsa i mocnym strzałem pokonał Borjana!

15
7
70'

Korona stara się napierać, nie ma nic do stracenia.

1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Cillian Sheridan.

2
5
68'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Jagi. Strzelał ostatecznie Dejmek, ale został zablokwoany.

1
1
62'

Micanski był sam przed Kelemenem, ale nie opanował piłki! Zabrakło niewiele!

4
2
60'

Możdżeń uderzył z dystansu. Bardzo słabo i niecelnie.

2
1
57'

Teraz Grzyb mocno wbił piłkę w pole karne, ale Borjan ją złapał.

1
1
55'

Vassiljev popędził z piłką na bramkę, nie dał się dogonić, znalazł się sam przed Borjanem, uderzył po ziemi, ale bramkarz Korony nie dał się zaskoczyć.

4
1
3
54'

Zakotłowało się w polu karnym Jagi po rzucie rożnym. Żaden z piłkarzy gości nie był jednak w stanie oddać strzału.

6
3
53'

Sheridan urwał się lewym skrzydłem, zagrał piłkę wzduż pola karnego, jeden z obrońców Korony przerwał akcję.

4
2
50'

Jak na razie pięć minut walki w środku pola.

5
4
Korona wyrówna?
9
8
46'

II połowa. Gramy!

6
1
45+1'

Teraz trochę Sheridana poniosło. Uderzył daleko zza pola karnego, bardzo słabo.

6
3
41'

Jagiellonia Białystok w tym momencie jest liderem Lotto Ekstraklasy!

15
16
36'

Żółtą kartkę otrzymał Ilijan Micanski.

Korona Kielce
3
3
40'

Kapitalna akcja Jagiellonii prawą stroną. Cernych i Frankowski wymienili piłkę, młody pomocnik w polu karnym próbował uderzyć po długim słupku, ale trafił w piłkarza z Kielc.

8
3
34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Milan Borjan.

Co tu się dzieje! Frankowski wrzucił piłkę z autu, dostał ją Sheridan. Irlandczyk uderzył z ostrego kąta,  piłka odbiła się od słupka, od nogi Borjana i wpadła do bramki! Samobój!

33
19
29'

Dobry jest Sheridan! Irlandczyk na lewej stronie oszukał Diawa, dośrodkował piłkę prosto na głowę Góralskiego, a ten fatalnie uderzył z kilku metrów.

4
1
28'

Jagiellonia wyszła z kontrą. Frankowski zagrał na prawo do Góralskiego, ten mu odegrał i we wszystko wmieszali się obrońcy Korony.

5
2
24'

Gol! Strzelił Przemysław Frankowski. Asystował mu Cillian Sheridan.

Konstantin Vassiljev wbił piłkę w pole karne, tam Sheridan głową zagrał wzdłuż bramki, dopadł do piłki Frankowski i wpakował piłkę do bramki! Wykrakaliśmy!

23
15
23'

Ciekawe jak będzie dziś.

3
1
22'

Micanski po rzucie rożnym strzelał z pierwszej piłki, bez zastanowienia. Trafił w boczną siatkę.

3
20'

Tomasik wpadł w pole karne po rzucie rożnym. Uderzył na bramkę, ale niecelnie.

1
2
17'

To trzeci gol Ilijana Micanskiego.

5
3
16'

W odpowiedzi Piotr Tomasik huknął gdzieś w górny rząd trybun.

2
4
14'

Gol! Strzelił Ilijan Micanski.

No i proszę! Rafał Grzelak wbił piłkę w pole karne, Marian Kelemen trącił piłkę, a ta spadła na głowę Micanskiego! Bułgar z bliska dopełnił formalności.

23
16
14'

Korona Kielce się otrząsnęła. Zaczęła agresywnie odbierać piłkę, kontrować.

4
4
8'

Korona przytrzymała piłkę na połowie rywala, rozegrała akcję, ale w pole karne wejść nie potrafiła.

6
3
6'

Ilijan Micanski znalazł sie z piłką w polu karnym Jagiellonii, ale nie miał do kogo zagrać. I stracił piłkę.

3
4
5'

Jagiellonia na razie nie daje gościom dojść do piłki.

9
3
3'

Wygrana da Jagiellonii ponownie pozycję lidera.

7
8
1 '

Cernych wpadł w pole karne, uderzył z ostrego kąta, ale Borjan obronił. Już groźnie!