Aleź pudło Mazka! Były gracz Ruchu nie trafił w bramkę z siedmiu metrów!

4
3
6
86'

Kontra Ruchu, Pazio do Lipskiego, a ten w dobrej sytuacji uderzył w środek bramki. Powinno być 0:2.

6
3
3
2
4
85'

Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Adam Pazio.

6
1
2
1
2
85'
2
2
2
3
3
84'

Zagłębie postawiło wszystko na jedną kartę. Ruch w głębokiej defensywie.

5
1
1
1
2
82'

Po rogu uderzał Todorovski, piłkę z linii bramkowej wybił obrońca!

1
1
1
1
1
82'

Z ok. 18 metrów tuż obok bramki przymierzył Łukasz Piątek.

1
1
1
1
1
81'
79'

Akcja Zagłębia lewą stroną. Na spalonym znalazł się Buksa.

1
1
1
1
2
78'

Konczkowski tuż przed bramką uprzedził Woźniaka, który chciał wbić piłkę do siatki.

1
2
1
2
2
77'
75'

Płaskie dogranie Monety, Polacek wyszedł z bramki i uprzedził Przybeckiego.

2
2
2
1
1
73'
72'

Kilka wrzutek w pole karne Ruchu, obrona Niebieskich jednak jest czujna.

3
2
1
2
2
70'

Mocny strzał Janoszki, Hrdlicka z problemami obronił na raty uderzenie byłego gracza Niebieskich.

1
1
1
2
3
67'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Patryk Lipski. Zagłębie atakowało, a gola zdobył Ruch! Lipski dograł do Niezgody, który wyszedł naprzeciwko Polacka. Płaski strzał dotknął  bramkarz, ale piłka wtoczyła się do siatki. 0:1!

47
29
17
16
27
66'

Filip Starzyński uderzył z rzutu wolnego z 30 metrów, piłkę pewnie złapał Hrdlicka.

3
2
2
3
6
64'

Ruch przeniósł ciężar gry na połowę Zagłębia, ale niewiele z tego wynika.

1
1
5
1
2
59'

Ruch po przejęciu piłki spokojnie ją rozgrywa i nie kwapi się do szybkiego ataku.

1
3
1
1
57'

Po przerwie piłkarze Ruchu Chorzów nie potrafią przedostać się pod bramkę Polacka. To akcje Zagłębia mają w sobie zalążki gola.

1
4
1
55'

Starzyński podał do Janoszki, a ten uderzył z woleja z ok. 10 metrów obok bramki.

1
1
1
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Urbańczyk.

4
6
1
2
2
52'

Po stracie Ruchu na połowie Zagłębia kontrę wyprowadził Starzyński. Pomocnik dograł do Janoszki, którego podanie przeciął Konczkowski.

1
1
1
2
48'

Zagłębie stara się atakować. Przed momentem akcję przerwał sędzia. Na spalonym znalazł się Janus.

1
1
4
47'

Po kiksie Grodzickiego Hrdlicka wyszedł z bramki i uprzedził gracza Zagłębia.

1
1
2
46'

Gramy po przerwie.

3
6
2
1
1
42'

Zaskakujący strzał Starzyńskiego, Libor Hrdlicka błędu nie popełnił i złapał piłkę.

4
2
2
1
41'

Po rzucie rożnym niebezpiecznie było pod bramką Ruchu. Jednak Todorovski nie zdołał dobrze przyjąć piłki.

3
37'

Kapitalna szansa dla Ruchu, Przybecki uciekł Dziwnielowi i świetnej sytuacji przestrzelił!

3
1
3
1
37'

W strzałach celnych jest... 1:0. W niecelnych 10:2. Oczekujemy poprawy statystyk.

4
1
2
35'

Spokojne tempo meczu, Ruch nie chce odsłonić się przed Zagłębiem, a lubinianie nie potrafią stworzyć sobie okazji do objęcia prowadzenia.

2
3
3
32'

Obraz gry nie ulega zmianom. Piłka na połowie Ruchu, Zagłębie szuka dziury w defensywie gości.

3
2
2
1
1
28'

Gra toczy się na połowie Ruchu Chorzów. Niebiescy zabezpieczają własną bramkę i już nie kontrują rywali.

2
2
1
1
1
24'

Po akcji Dziwniela i dograniu piłki kilka strzałów graczy Zagłębia zostało zablokowanych. W końcu uderzył Starzyński, Hrdlicka złapał piłkę.

2
3
3
2
2
22'

Sporo walki w środku pola. Zespoły mają niewiele miejsca, zyskują wolne sektory w momencie, kiedy udaje im się wyjść z piłką.

2
2
3
3
2
19'

Polacek źle wybijał piłkę z własnego pola karnego, Ruch jednak tylko częściowo wykorzystał szansę i wywalczył róg.

1
2
1
1
2
15'

Zagłębie częściej utrzymuje się przy piłce, ale kontry Ruchu wyglądają groźnie.

1
2
1
3
1
11'

Groźnie z woleja przymierzył Moneta, ale minimalnie przestrzelił.

2
3
2
2
1
9'

Kolejna kontra Niebieskich. Groźnie zapowiadającą się akcję niecelnym strzałem zakończył Marcin Kowalczyk.

2
1
6'

Ruch po raz pierwszy przedostał się pod bramkę Zagłębia, ale dobrze po podaniu Przybeckiego interweniował obrońca.

2
3
2
2
2
4'

Po wrzutce z rogu uderzał Madera piłka po nodze obrońcy wyszła na kolejny korner, po którym Madera ponownie uderzył. Tym razem niecelnie.

2
4
3
2
2
3'

Ponownie groźnie w polu karnym Ruchu, tym razem akcji lewą stroną gospodarze nie zakończyli strzałem.

3
5
1
1
1'

Mogło być 1:0! Po szybkiej akcji i dośrodkowaniu Buksy Janoszka z kilku metrów uderzył tuż obok bramki!

4
2
2
4
5
17:13

Zagłębie jest o krok od zapewnienia sobie gry w grupie mistrzowskiej. Z kolei Ruch po wygranych Piasta i Śląska ponownie znalazł się w strefie spadkowej.