Gol! Strzelił Jakub Bartosz. Asystował mu Mateusz Zachara.

NIEBYWAŁE! Nafciarze z nieba spadli do piekła! Zachara kapitalnie podał w pole karne do Bartosza, a ten trafił do siatki płaskim uderzeniem z ostrego kąta między nogami Kiełpina.

12
31
84'

Gol! Strzelił Semir Stilić.

2:2! Stilić chciał chyba dośrodkowywać z boku pola karnego, ale piłka poleciała w światło bramki, odbiła się jeszcze od wewnętrznej części dalszego słupka i ugrzęzła w siatce!

Wisła Kraków
79
51
20
15
37
83'
5
3
1
1
2
82'

W szybkim kontrataku Dimitar Iliew podał prostopadle do Piątkowskiego, ten natychmiast uderzył, jednak posłał piłkę obok dalszego słupka.

2
2
4
1
80'

Gospodarze szukają wyrównującej bramki, ale teraz trudno im sforsować defensywę rywala.

1
7
1
2
78'
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Semir Stilić.

9
4
2
4
4
75'
72'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski. Asystował mu Giorgi Merebaszwili.

I po kontrze mamy 1:2! Merebaszwili podał prostopadle do Piątkowskiego, a ten przepchnął dwóch rywali i pokonał Załuskę płaskim strzałem.

58
32
15
20
36
72'

Częściej w ataku są krakowianie, Wisła Płock nastawiona raczej na kontry.

3
1
1
1
69'

3
68'

Małe zamieszanie, bo Boguski początkowo zszedł z boiska, a miał na nim pozostać. Wrócił więc do gry, a na ławkę oddelegowany ostatecznie Llonch.

1
1
2
67'
67'
1
5
1
1
1
64'

Z prawej strony boiska centrował aktywny Tomasz Cywka, zamknął to uderzeniem z woleja Hugo Videmont, ale trafił w boczną siatkę.

3
2
1
1
2
62'

Od kilku minut zdecydowaną przewagę ma Biała Gwiazda.

7
6
1
2
6
60'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Petar Brlek, jednak tym razem Seweryn Kiełpin złapał piłkę bardzo pewnie.

3
2
1
1
3
58'

Po dośrodkowaniu Mączyńskiego z rzutu rożnego świetnie główkował Arkadiusz GłowackiSeweryn Kiełpin interweniował niepewnie, ale zdążył złapać piłkę przed sposobiącym się do dobitki Brożkiem.

3
3
1
2
4
58'

Patryk Stępiński zablokował dośrodkowanie Cywki w kierunku Boguskiego.

4
3
1
1
2
55'

Z prawej strony boiska niezbyt dokładnie dośrodkował Rafał Boguski i Nafciarze wyszli z opresji.

3
1
4
53'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Ivan Gonzalez.

6
3
2
1
7
52'

Hugo Videmont wbiegł w pole karne Wisły Płock, ale nie potrafił sobie wypracować pozycji do strzału.

1
1
5
51'

Żółtą kartkę za faul na Merebaszwilim otrzymał Tomasz Cywka.

4
1
2
1
5
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
1
3
47'

Z rzutu wolnego z 20 metrów wprost w mur obrońców Wisły Płock uderzył Maciej Sadlok.

3
3
5
2
5
46'

Początek drugiej połowy.

8
2
1
1
2
45'

Doliczona 1 minuta.

3
2
4
1
5
45'

Po rzucie wolnym Siergiej Kriwiec główkował w poprzeczkę. Gdyby padł gol, mielibyśmy sporą kontrowersję, bo zawodnik Nafciarzy był na spalonym, co umknęło uwadze sędziów.

2
2
5
2
2
44'

Po dośrodkowaniu Mączyńskiego z rzutu wolnego celnie, ale w środek bramki główkowa Paweł Brożek i Seweryn Kiełpin złapał piłkę.

6
2
3
1
6
43'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
10
4
3
4
9
43'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Paweł Brożek.

15
5
1
3
9
42'

Powinno być 1:2, ale Giorgi Merebaszwili w doskonałej sytuacji uderzył z 12 metrów zbyt lekko i Łukasz Załuska złapał piłkę.

2
2
4
9
8
41'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Krzysztof Mączyński. Zawodnik Białej Gwiazdy reklamował faul Kriwca na Załusce.

7
6
2
4
6
41'

Gol! Strzelił Siergiej Kriwiec.

1:1! Krakowianie podbili piłkę po centrze Furmana z rzutu wolnego, spadła ona tuż przed linią bramkową i tam najwięcej sprytu wykazał Kriwiec, trafiając do siatki z bliska.

67
37
10
19
45
40'

Żółtą kartkę za faul na Merebaszwilim otrzymał Pol Llonch.

9
1
2
3
7
37'

Krakowianie poradzili sobie z dośrodkowaniem Furmana z rzutu rożnego. Inicjatywa po stronie Nafciarzy.

2
1
1
2
34'

Wisła Kraków w opałach! Groźnie z rzutu wolnego uderzył Dominik FurmanŁukasz Załuska strącił piłkę do boku i po chwili obronił jeszcze dobitkę Merebaszwiliego.

6
4
1
3
2
32'

Odważniej grają teraz płocczanie, ale brakuje im wykończenia.

3
2
2
1
28'

Siergiej Kriwiec poślizgnął się przy oddawaniu strzału z rzutu wolnego i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

3
3
1
3
26'

Zablokowany strzał Kriwca z linii pola karnego.

2
2
1
3
2
26'

Od razu próbowali odpowiedzieć płocczanie. Nieźle z dystansu uderzył Dominik Furman, jednak Łukasz Załuska spisał się bez zarzutu.

2
3
1
1
1
24'

Gol! Strzelił Petar Brlek. Asystował mu Rafał Boguski.

Świetna akcja Wisły Kraków i 1:0! Brożek kapitalnym prostopadłym podaniem uruchomił Boguskiego, ten dograł w polu karnym do Brleka i Chorwat dopełnił formalności z kilku metrów.

87
43
18
21
46
22'

Patryk Stępiński opatrywany poza boiskiem, Wisła Płock przez chwilę w dziesiątkę.

3
3
1
4
2
20'

Teraz niezbyt ciekawy fragment. Walki nie brakuje, ale groźnych strzałów już owszem.

4
4
2
2
3
16'

Gra się powoli wyrównuje, Nafciarze zaczęli atakować gospodarzy wyżej.

6
4
4
6
3
13'

W polu korzystniejsze wrażenie nadal sprawia Biała Gwiazda, ale najlepszą jak dotąd okazję wypracowali podopieczni Marcina Kaczmarka.

3
8
3
4
5
9'

Pierwsza groźna akcja gości! Soczyście z dystansu uderzył Giorgi Merebaszwili, piłka leciała niemal w okienko, ale znakomicie interweniował Łukasz Załuska!