Lotto Ekstraklasa: 26. kolejka
18 mar 2017 20:30
90+3'

Piłka w siatce, radość piłkarzy i kibiców ze Szczecina, ale nic z tego - sędzia odgwizdał spalonego.

13
10
2
10
16
90+3'

I znów bramkarz Jagiellonii, teraz na dwa razy - raz niepewnie, by po chwili naprawić swój błąd.

2
8
1
3
3
90+2'

Spas Delew ostro wrzucił piłkę w pole karne, lecz tam pewnie piąstkował Kelemen.

4
3
3
2
3
90'

Pogramy jeszcze 180 sekund.

3
3
2
4
4
90'

Chorągiewka sędziego w górze - dwóch Portowców na spalonym.

2
2
2
1
3
88'

Grzyb opanował futbolówkę w polu karnym, zgrał ją do Cernycha, a ten uderzył płasko, ale zbyt lekko.

1
2
1
1
1
87'

Adam Gyurcso to kolejny gracz gospodarzy, który oddaje słabe uderzenie z dystansu.

5
2
4
3
5
85'

Postawa Pogoni w drugiej połowie to duże zaskoczenie. Brak pomysłu, zdecydowania. Jagiellonia tak naprawdę spokojnie realizuje swój plan.

2
2
2
3
3
83'

Matynia z lewego skrzydła w pole karne, zabrakło kogoś, kto by przeciął to podanie.

2
2
83'

Jakub Słowik faulowany przy próbie przechwycenia wrzutki Grzyba.

3
5
2
2
2
82'

Jagiellonia ma to, czego chce. Gra toczy się w okolicach pola karnego Pogoni.

4
4
1
1
2
80'

Która to już próba z dystansu w wykonaniu Murawskiego? I tym razem jednak daleka od ideału.

2
2
2
2
3
79'

Pogoń. Schodzi: Mate Tsintsadze. Wchodzi: Nadir Ciftci.

78'

Szykują się zmiany, myślicie, że zapewnią ciekawą końcówkę?

1
3
76'

3486 - tylu widzów ogląda to spotkanie z wysokości trybun.

5
2
2
4
7
74'

Cillian Sheridan prostopadle w kierunku nadbiegającego Grzyba, ten wszedł przed rywala, upadł w polu karnym, ale o odgwizdaniu jedenastki nie mogło być mowy.

1
1
6
73'

Adam Gyurcso po niezłym rozegraniu piłki przez gospodarzy został zablokowany przed polem karnym.

9
2
1
2
3
71'

Jak tak dalej pójdzie, to jedyne bramki jakie zobaczą dziś kibice w Szczecinie to te, które mijali przy wchodzeniu na stadion. A szkoda.

7
3
3
2
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Matras.

Pogoń Szczecin
2
3
2
2
68'

Bardzo solidnie gra Jagiellonia. Mimo osłabienia potrafi utrudnić Pogoni swobodne budowanie akcji.

3
2
5
66'

Pogoń. Schodzi: Ricardo Nunes. Wchodzi: Hubert Matynia.

65'

Rafał Murawski zdecydował się na strzał z dystansu. Ta próba nie mogła zaskoczyć Mariana Kelemena.

1
2
1
1
63'

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale znów bez groźnego uderzenia.

1
1
1
2
1
61'

Męczy się zespół Kazimierza Moskala. Pytanie, czy tak będzie do końca? Jagiellonii w końcu może zabraknąć sił.

6
2
1
1
2
59'

Dobry odbiór Frankowskiego, kontrę Jagiellonii zatrzymał po zagraniu ręką jeden z zawodników Pogoni. Bez kartki, chociaż Konstantin Vassiljev próbował przekonać sędziego.

5
3
2
5
7
57'

Kolejna strata Mate Tsintsadze. Pogoń nie potrafi wykorzystać przewagi i przycisnąć rywala.

6
6
2
6
6
55'

Statystyki pokazują, że był to pierwszy celny strzał żółto-czerwonych w tym meczu... To już chluby nie przynosi.

4
2
4
3
5
54'

Słowik odbija futbolówkę po strzale Konstantina Vassiljeva! Ciekawa próba z dystansu.

5
3
2
1
3
54'

Jagiellonia robi wszystko, aby oddalić grę od własnego pola karnego. Póki co to się udaje.

1
1
1
5
53'

Rafał Grzyb leży na murawie, piłka dla gości z Podlasia.

2
1
1
3
51'

Guti notuje ważny odbiór w okolicach koła środkowego. Gdyby futbolówka, która wpadła przeskoczyła gracza Jageillonii, byłoby gorąco.

3
3
4
5
4
49'

Gospodarze dłużej pograli piłką, aż w pole karne, zdecydowanie zbyt głęboko, posłał ją Cornel Rapa. Spokojnie interweniował Marian Kelemen.

5
3
6
2
4
48'

Piotr Tomasik dalekim wyrzutem zza linii bocznej posłał piłkę w pole karne Pogoni. Defensorzy Portowców nie popełnili jednak błędu.

3
6
5
1
5
46'

Liczymy na Wasze głosy...

Czy sędzia słusznie pokazał czerwoną kartkę Łukaszowi Burlidze?
31
15
12
10
11
45+1'

Dużo emocji w końcówce, nerwowi są piłkarze, ale i ławka rezerwowych Jagiellonii z Michałem Probierzem na czele.

10
4
4
3
4
45'

Pogramy dodatkowe 2 minuty.

7
3
3
3
3
45'

Adam Gyurcso dostał piłkę, popatrzył i uderzył mocno po ziemi. Marian Kelemen był na posterunku.

7
5
2
2
6
43'

Łukasz Burliga wylatuje z boiska za taktyczny faul na pędzącym Gyurcso! Kontrowersyjna decyzja arbitra.

34
20
6
6
14
43'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Burliga.

Jagiellonia Białystok
73
37
13
15
34
41'

Teraz wrzucał Nunes, a po strzale głową futbolówkę nad poprzeczką przeniósł Kamil Drygas.

4
5
2
3
4
40'

Nie ma gola dla gości! Cillian Sheridan dostał idealną piłkę od Konstantina Vassiljeva. Jego strzał głową okazał się jednak niecelny!

5
4
3
3
3
39'

Mate Tsintsadze nie wszedł w to spotknie jak należy. Dużo strat i nerwowości.

2
2
1
2
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Mate Tsintsadze.

4
5
4
5
4
37'

Żółtą kartkę otrzymał Gutieri Tomelin.

3
4
2
1
2
36'

Zaskakujący strzał zza pola karnego Grzyba. Słabo i niecelnie.

4
4
2
2
35'

Delew przegrywa pojedynek z Kelemenem, piłka spdła do ustawionego tuż przed polem karnym Mate Tsintsadze, ale ten fatalnie przestrzelił!

2
3
1
1
1
34'

Nie jest to płynny mecz. Dużo przerw spowodowanych drobnymi przewinieniami.

2
2
2
2
2
33'

Przemysław Frankowski odbił się jak od obrońcy Pogoni jak od ściany. Arbiter nie widział faulu. Grę wznowi Jakub Słowik.

3
1
1
31'

Uderzenie Spasa Delewa bezpośrednio z rzutu wolnego w bezpiecznej odległości minęło bramkę Jagiellonii.

2
2
2
7
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski.

3
8
3
4
7
30'

Problem mięśniowy zmusił Dawida Niepsuja do przedwczesnego opuszczenia boiska.

4
3
29'

Pogoń. Schodzi: David Niepsuj. Wchodzi: Mate Tsintsadze.

29'

Przewaga optyczna wyraźnie po stronie zespołu Kazimierza Moskala.

4
1
1
1
2
27'

Cillian Sheridan został złapany na spalonym.

2
3
5
26'

Konstantin Vassiljev nie szukał kolegów, postanowił uderzyć z dystansu. Odważnie, lecz bez powodzenia.

4
3
3
2
1
25'

Nie ma gola! Ależ szczęście Jagi! Adam Frączczak łatwo ograł rywala, dograł futbolówkę w kierunku Spasa Delwea, a ten w ogromnym zamieszaniu nie zdołał otworzyć wyniku!

4
2
1
3
5
24'

Spas Delew miał ciekawy pomysł, ale jego realizację uniemożliwił poślizg Adama Frączczaka.

2
2
2
2
2
23'

Mimo, że do Szczecina zawitał lider Lotto Ekstraklasy na trybunach nie ma tłumów. Na szczęście mecz nie toczy się w ciszy, doping jest słyszalny.

1
1
1
1
3
21'

Długo staraj się budować swoje akcje zawodnicy Pogoni.

1
1
1
1
1
18'

Ładnie odebrali piłkę gospodarze, ale w najważniejszym momencie pogubili się. To właśnie niedokładność to w tej chwili największy problem obu drużyn.

1
2
16'

Ależ problemy z wyprowadzeniem futbolówki z własnej połowy mieli szczecinianie. Ostatecznie skończyło się na strachu, ale Jagiellonia pokazała, że jest nastawiona na walkę.

2
1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Nunes.

5
8
1
3
2
14'

Krótko rozegrali rzut wolny zawodnicy Michała Probierza. Wszystko niecelnym uderzeniem z woleja zakończył Frankowski.

1
1
1
1
2
12'

Fiodor Cernych w trudnej sytuacji zdecydował się na uderzenie po górnym podaniu Konstantina Vassiljeva. Zabrakło jakości.

2
1
2
2
1
11'

Łukasz Burliga mocno z autu, ale prosto na głowę obrońcy.

1
2
1
1
9'

Gra toczy się na niezłej intensywności. Czekamy na pierwsze klarowne sytuacje.

2
2
2
2
2
7'

Drugi rzut rożny dla przyjezdnych. Piłka posłana w pole karne, ale tam Ivan Runje wydaje się, że zagrywał ręką. Sędzia użył gwizdka.

4
4
2
2
3
6'

Ruszyła kontra Pogoni. Zbyt mocne podanie Matrasa okazało się jednak decydujące.

1
1
4
5'

Tym razem zakotłowało się pod bramką gospodarzy, a w roli głównej wystąpił zablokowny Cillian Sheridan. Będzie korner dla Jagiellonii.

2
1
2
1
4'

Spas Delew nie był na spalonym, gracz Pogoni odegrał do Adam Gyurcso, którego strzał sprzed pola karnego padł łupem bramkarza.

4
1
1
2
3'

W pole karne dośrodkował Adam Gyurcso. Nie była to jednak najlepsza centra, stąd też brak strzału nie powinien dziwić.

5
3
4
3
4
2'

Wysoki pressing Portowców w tych pierwszych minutach. Rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Góralskiego.

10
3
2
2
3
czas Start meczu
Jak zakończy się mecz Pogoń - Jagiellonia?

19:29

Michał Probierz już przed pierwszym gwizdkiem sędziego miał powody do zadowolenia.