3:0
Zakończony
Cracovia
90+1'

Abalo zagrał wzdłuż linii bramkowej do Kotarzewskiego, który z metra nie był w stanie trafić w światło bramki Cracovii!

7
5
6
11
3
90'

Druga połowa została przedłużona o trzy minuty.

2
3
2
2
4
88'

Gol! Strzelił Jacek Kiełb.

Kiełb pokonał Sandomierskiego uderzeniem z 18 metrów! Cracovia na kolanach.

54
17
8
7
6
86'

Gol! Strzelił Maciej Górski. Asystował mu Dani Abalo.

To musiało się tak skończyć! Możdżeń zagrał na prawe skrzydło do Abalo, ten dograł piłkę przed bramkę do Górskiego, który pewnym strzałem pokonał Sandomierskiego.

59
22
11
7
11
82'
81'

Świetna kontra Korony, w końcowej fazie której w dobrej sytuacji znalazł się Górski, ale Sandomierski obronił strzał napastnika gospodarzy.

2
1
3
1
1
78'

Teraz Możdżeń wpadł z piłką w pole karne Cracovii i ostrego kąta uderzył obok dalszego słupka bramki Sandomierskiego.

2
75'

Cracovia szuka rozwiązań nie w swoim stylu. Krakowianie próbują uruchomić długim podaniami Piątka, ale tego od piłki odcinają Dejmek i Kwiecień.

1
1
73'

Dobra interwencja Sandomierskiego, który musiał szybko zareagować po tym, jak po strzale Możdżenia piłkę trącił Polczak i futbolówka zmierzała w światło bramki Pasów.

1
1
71'

A Korona jeśli już atakuje, to konkretnie. Jak teraz, gdy Micanski zagrał w polu karnym do Abalo, a ten podał jeszcze piłkę w kierunku Palanki, którego dosłownie tuż przed linią bramkową zastopował Deleu.

1
1
68'

Krakowianie przejęli inicjatywę, ale ich ataki kończą się na 35. metrze od bramki Borjana. Korona broni się bardzo umiejętnie.

2
1
1
64'

Cracovia jest bezradna. Pasy w żaden sposób nie mogą zagrozić kielczanom.

6
2
5
1
60'

Micanski dostał podanie z głębi pola, wygrał pojedynek biegowy z Wołąkiewiczem, ale z narożnika "16" uderzył nad bramką Cracovii.

3
1
2
58'

Cracovia ma problem z opuszczenie swojej połowy boiska. Jeśli już Pasy wejdą w posiadanie piłki, to gospodarze szybko ją odzyskują.

1
1
54'

Korona zepchnęła Pasy do głębokiej defensywy. Kielczanie łapią wiatr w żagle.

4
2
1
1
3
51'

Cracovia przeprowadziła zgrabny atak prawym skrzydłem, po którym Budziński uderzył z 20 metrów tuż obok bramki Borjana.

5
2
2
1
2
50'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie.

1
1
46'
46'

Początek drugiej połowy. Od środka Korona.

2
1
1
2
1
2
45+2'

Teraz Żubrowski uderzył sprytnie z 20 metrów, ale Sandomierski skutecznie interweniował także i tym razem.

1
2
45+1'

Po fatalnym błędzie Mihalika Korona ruszyła z kontrą, w końcowej fazie której Abalo znalazł się w sytuacji sam na sam z Sandomierskim, ale górą był bramkarz Pasów.

1
3
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

1
1
2
1
2
44'

Kiełb uderzył z 30 metrów tuż nad bramką Cracovii! Sandomierski nie ma dziś łatwego życia.

1
1
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

15:28

W cztery minuty kielczanie zarobili trzy żółte kartki za faule na rywalach.

2
1
3
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Abalo.

3
1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

4
2
1
3
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak.

3
1
1
2
5
35'

Po strzale Mihalika piłka ugrzęzła w murze kielczan.

6
2
1
1
1
33'

Gol! Strzelił Jakub Żubrowski. Asystował mu Miguel Palanca.

Żubrowski pokonał Sandomierskiego pięknym uderzeniem z 30 metrów! To pierwszy gol pomonika Korony w ekstraklasie.

47
24
9
12
16
30'

Mateusz Możdżeń uderzył soczyście z 20 metrów tuż nad bramką Cracovii!

6
1
27'

Miguel Palanca wpadł z piłką w pole karne Cracovii, minął dwóch rywali i huknął z narożnika pola bramkowego, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

2
1
1
1
26'

Jaroszyński ruszył z obrony w samotną szarżę na połowę Korony, ale jego podanie do Vestenicky'ego zostało przecięte przez Kwietnia.

1
1
22'

Cracovii udało się przetrwać szturm Korony i stopniowo przesuwa grę w kierunku linii środkowej.

1
1
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cetnarski.

19'

Wołąkiewicz wrócił już na boisko, a niebawem Mateusz Cetnarski zmieni Deleu. Trener Cracovii chce w ten sposób odbudować czteroosobowy blok obronny po wykluczeniu Wójcickiego.

17'

Gra wznowiona, ale Wołąkiewicz jest opatrywany poza boiskiem, więc Cracovia gra w "9".

2
1
1
1
1
16'

Przerwa w grze po zderzeniu Możdżenia i Wołąkiewicza. Zawodnicy zderzyli się głowami i potrzebują pomocy sztabów medycznych.

1
2
3
2
1
13'

Po centrze Palanki z rzutu rożnego piłka trafiła do stojącego na linii pola karnego Grzelaka, który uderzył tuż obok bramki Cracovii.

1
1
2
1
11'

Grająca w przewadze Korona zamknęła Cracovię na jej połowie, ale Pasy na razie bronią się skutecznie.

1
1
1
8'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jacek Kiełb!

Pomocnik Korony ostemplował piłką słupek bramki Cracovii.

17
15
3
7
12
7'
CZERWONA KARTKA

Rzut karny dla Korony po faulu Wójcickiego na Abalo. Hiszpan przerzucił piłkę nad Sandomierskim, ale nie zdołał oddać strzału, ponieważ Wójcicki przewrócił go na ziemię. Obrońca Cracovii został za to ukarany czerwoną kartką.

19
8
3
9
7
6'

Pierwssze minuty spotkania pod znakiem przewagi gości.

4
2
2
4
4
3'

Vestenicky próbował zaskoczyć Borjana uderzeniem z ostrego kąta, ale bramkarz Korony pewnie interweniował.