4
5
11
85'

To mogła być zabójcza kontra Górnika! Bartosz Śpiączka dostał kapitalne prostopadłe podanie, jednak w kluczowym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę i przegrał pojedynek sam na sam z Putnockym!

19
8
7
9
15
84'

Javi Hernandez długo biegł z piłką w polu karnym Lecha, w końcu oddał płaski strzał, ale zablokował go Jan Bednarek.

12
6
5
1
5
82'

Marcin Robak zamknął dośrodkowanie Kędziory z prawego skrzydła, główkował jednak wprost w ręce Prusaka.

8
11
3
5
11
81'

Lech. Schodzi: Szymon Pawłowski. Wchodzi: Marcin Robak.

24
12
9
4
7
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Kownacki.

18
8
3
6
7
79'

W zamieszaniu po rzucie rożnym bardzo groźnie główkował Łukasz Trałka, ale Sergiusz Prusak do spółki z Boninem oddalili zagrożenie.

2
2
3
2
8
76'

Z rzutu wolnego trochę za głęboko dośrodkował Mihai Radut i Sergiusz Prusak wypiąstkował piłkę.

16
12
8
12
14
74'
74'

Jan Bednarek zamknął efektownym wolejem dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

5
7
3
3
7
72'

Darko Jevtić podał krótko do Raduta, ale łęcznianie ofarnie zablokowali strzał rezerwowego Lecha z ostrego kąta.

6
14
3
5
9
70'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Mihai Radut - piłka zrykoszetowała i poleciała obok dalszego słupka. Jęk zawodu na trybunach.

9
5
3
10
3
68'

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Mihai Radut.

68'

Czas mija nieubłaganie, a Lech wciąż nie potrafi złamać defensywy łęcznian. Ci natomiast od czasu do czasu kontrują i teraz po takiej akcji bardzo niecelnie z dystansu uderzył Grzegorz Bonin.

10
9
4
4
7
64'

Na trybunach Inea Stadionu pojawiło się 40 324 widzów.

74
25
15
9
13
63'

Z linii pola karnego płasko strzelił Szymon Pawłowski - obok słupka.

11
15
6
2
7
62'

Nika Dzalamidze zatańczył z piłką w polu karnym Lecha, chciał oddać strzał z ostrego kąta, lecz zablokował go Jan Bednarek.

9
2
3
3
4
60'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Maciej Gajos.

Lech Poznań
18
8
5
5
15
57'

Dawid Kownacki dostał kapitalne prostopadłe podanie od Wilusza, z łatwością minął Pitrego, ale zwlekał ze strzałem, w efekcie doskoczyło do niego trzech rywali i stracił piłkę w polu karnym.

10
5
7
9
16
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

21
8
3
4
14
55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
1
4
2
2
53'

Obraz gry zaczyna wyglądać tak jak przewidywano przed meczem. Od początku drugiej części zdecydowanie atakują poznaniacy.

11
9
1
2
2
50'

Lech podkręcił tempo. Szymon Pawłowski przejął bezpańską piłkę w okolicach linii pola karnego, jednak uderzył obok słupka.

21
8
6
6
5
48'

Na 18. metrze od bramki Górnika znalazł się Radosław Majewski i oddał groźny strzał z półobrotu. Piłka poleciała tuż obok słupka.

17
4
3
8
7
46'

Początek drugiej połowy.

18
6
7
4
8
42'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Maciej Gajos strącił piłkę głową do Kownackiego, ten miał jednak na plecach obrońcę i oddał bardzo niecelny strzał przewrotką.

13
5
4
6
9
41'

Od kilku minut gra toczy się głównie w środku pola. Górnik nie ma już tyle swobody co na początku, jednak poznaniacy wciąż nie weszli jeszcze na właściwe obroty.

6
5
2
4
4
37'

Lech powoli się budzi, ale wciąż idzie mu jak po grudzie. Teraz trudną pozycję na boku pola karnego miał Szymon Pawłowski i uderzył niecelnie.

17
6
1
3
4
33'

Dobrą okazję mógł mieć teraz Szymon Pawłowski, ale przesadził z dryblingiem w polu karnym i upadając na boisko oddał kompletnie nieudany strzał.

7
7
3
3
7
32'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska nieco za mocno dośrodkował Radosław Majewski i Łukasz Trałka nie zdołał tego zamknąć.

4
1
3
3
5
29'

Z dystansu mocno uderzył Radosław Majewski, ofiarnie jednak zablokował to Paweł Sasin, który przez chwilę zwijał się z bólu.

13
5
4
3
6
26'

Górnik coraz groźniejszy! Soczysty płaski strzał sprzed pola karnego oddał Javi Hernandez i Matus Putnocky obronił z dużymi kłopotami!

7
3
3
5
17
24'

Z prawego skrzydła nieco za głęboko dośrodkował Darko Jevtić i Sergiusz Prusak złapał piłkę przed nadbiegającym Gajosem.

4
4
3
2
5
23'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kapitalną okazję miał Przemysław Pitry, ale główkował z kilku metrów nieczysto i piłka poleciała obok słupka.

4
2
3
3
4
21'

Trudną przeprawę mają na razie poznaniacy, bo Górnik stawia im bardzo twardy opór. Wyrównany mecz w Poznaniu.

3
2
1
1
6
17'

Jan Bednarek ofiarnie zablokował groźny strzał Dzalamidze z ostrego kąta.

7
5
3
4
9
14'

Znakomita okazja Lecha! Szymon Pawłowski idealnie podał do wychodzącego sam na sam z Prusakiem Majewskiego, ale ten przegrał pojedynek z bramkarzem Górnika!

24
7
3
4
9
12'

Darko Jevtić reklamował zagranie ręką Pitrego w polu karnym, ale sędzia puścił grę. Raczej słusznie.

5
5
3
3
5
9'

Odważnie zaczęli łęcznianie i Lech na razie nie potrafi przejąć inicjatywy.

13
7
3
3
20
8'

Kibice Lecha uczcili 95. rocznicę powstania klubu efektowną kartoniadą.

60
24
13
7
12
5'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosz Śpiączka główkował w zewnętrzną część poprzeczki!

22
10
8
12
21
4'

Pierwsza ciekawa akcja Górnika, ale groźny strzał Bonina z 14 metrów został zablokowany. Doświadczony skrzydłowy dobijał uderzenie Leandro z bardzo ostrego kąta, po którym Matus Putnocky odbił piłkę przed siebie.

9
6
5
8
6
2'

Przemysław Pitry, który nietypowo występuje na środku obrony, zaliczył pierwszą dobrą interwencję, zgrywając piłkę głową do Prusaka. Lech próbuje zacząć od mocnego uderzenia.