Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Miłosz Trojak.

Z dystansu wyraźnie przestrzelił Michał Helik.

1
2
3
88'

Czy któraś drużyna zada decydujący cios? W ostatnich minutach lepsze sytuacje miał Piast.

6
6
3
4
5
85'

Ruch. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Jakub Arak.

84'

Martin Konczkowski zablokował strzał Papadopulosa z ostrego kąta.

5
7
5
7
9
83'

Ruch. Schodzi: Maciej Urbańczyk. Wchodzi: Adam Pazio.

79'

Po dośrodkowaniu Masłowskiego z rzutu rożnego obok słupka w dobrej sytuacji główkował Stojan Vranjes.

5
3
3
7
6
77'

Powinno być 0:1! Sekulski kapitalnym podaniem wypracował Vranjesowi sytuację sam na sam z Hrdlicką, ale ten uderzył płasko centymetry obok słupka!

5
2
5
6
12
76'

Na trybunach stadionu w Chorzowie pojawiło się 7837 widzów.

11
5
3
5
3
74'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Łukasz Sekulski.

74'

Poderwały się trybuny w Chorzowie, bo piłkarze Niebieskich ruszyli do zdecydowanych ataków.

5
2
1
3
2
70'

Potężna bomba Monety z dystansu i gliwiczan uratował słupek! Szmatuła nawet nie drgnął.

11
5
4
4
4
68'

Bardzo dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Patryk Lipski, ale nie po raz pierwszy w tym meczu skutecznie interweniował Aleksandar Sedlar.

7
7
2
4
3
67'

Obiecująco wyglądała akcja Niebieskich, ale Uros Korun przeciął dośrodkowanie Niezgody z prawej strony boiska.

3
3
2
5
3
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Szeliga.

Piast Gliwice
8
6
5
6
6
62'

Martin Konczkowski zablokował dośrodkowanie Badii z lewego skrzydła.

5
4
2
5
5
61'
61'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Michał Masłowski.

57'

Aleksandar Sedlar przeciął bardzo groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła.

5
3
1
3
2
55'

Ruch przez chwilę w dziesiątkę, lekarze opatrują Grodzickiego.

6
3
3
5
3
54'

Do bezpańskiej piłki na 18. metrze dopadł Stojan Vranjes, uderzył jednak fatalnie i Libor Hrdlicka nie musiał interweniować.

3
3
3
2
2
53'

Z lewego skrzydła centrował Marcin Flis, ale zamykający akcję Bartosz Szeliga został uprzedzony przez obrońcę.

3
1
1
1
2
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
1
1
1
1
50'

Sprzed pola karnego wysoko nad bramką uderzył Radosław Murawski.

3
2
2
1
2
49'

Chorzowianie zablokowali dwa dośrodkowana Flisa z lewej strony boiska.

3
1
1
1
3
48'

Na początku drugiej części dość zdecydowanie zaatakowali goście i to oni mają przewagę.

6
4
3
3
2
47'

Płaski strzał oddał Radosław Murawski, jednak piłka minęła słupek.

2
2
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
1
2
1
45'

Doliczona 1 minuta.

5
6
2
2
4
44'

Z prawego skrzydła do nikogo dośrodkował Miłosz Przybecki i piłka opuściła boisko.

5
5
2
3
2
41'

Przeraźliwe nudy w Chorzowie... W ogóle nie oglądamy ciekawych akcji.

5
7
3
9
6
36'

Za nami 36 minut gry, tymczasem nie obejrzeliśmy jeszcze ani jednego celnego strzału.

4
7
3
4
5
34'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Łukasz Moneta.

6
5
3
4
3
31'

Patryk Lipski zagrał prostopadle do Przybeckiego, tego drugiego przytomnie jednak uprzedził Aleksandar Sedlar.

4
3
3
2
5
28'

Po dośrodkowaniu Lipskiego z rzutu wolnego bardzo niecelnie główkował Jarosław Niezgoda.

3
4
2
5
5
27'

Żółtą kartkę za faul na Przybeckim otrzymał Marcin Flis.

5
5
3
6
3
24'

Co za pudło Niezgody! Snajper Ruchu dostał znakomite podanie z prawego skrzydła od Przybeckiego, miał przed sobą tylko Szmatułę, ale koszmarnie skiksował!

3
8
3
3
7
21'

Ładną indywidualną akcję przeprowadził Marcin Kowalczyk, który zagrał z lewego skrzydła przed pole karne. Tam gliwiczanie zablokowali strzał Lipskiego, zaś poprawka Urbańczyka była niecelna.

5
2
3
1
3
17'

Nie ma wielkich emocji. Tempo jest wprawdzie niezłe, ale obu drużynom brakuje dokładności i dlatego nie stwarzają sytuacji.

2
1
3
1
2
13'

W zamieszaniu po rzucie rożnym niecelnie strzelił Rafał Grodzicki.

5
4
3
4
7
12'

Miłosz Przybecki wpadł w pole karne Piasta, jednak strzału nie oddał, bo do końca skutecznie przeszkadzał mu Aleksandar Sedlar.

4
2
2
2
4
10'

W środkowej strefie jest dość ciasno, więc oba zespoły szukają swoich szans w długich podaniach.

6
6
3
1
1
6'

Ładny płaski strzał z okolic linii pola karnego oddał Łukasz Moneta i piłka minęła słupek w bardzo niewielkiej odległości!