20
19
21
90'

Sprzed pola karnego uderzył Nicki Bille Nielsen - po rykoszecie piłka poleciała obok słupka.

18
15
8
10
19
88'

Groźna kontra Lecha, jednak w kluczowym momencie Szymon Pawłowski poślizgnął się w polu karnym Wisły.

21
26
7
21
48
85'

Świetna okazja Lecha! Nicki Bille Nielsen zamknął dośrodkowanie Jevticia z lewego skrzydła, ale z kilku metrów uderzył nad poprzeczką.

30
16
9
22
47
84'
14
8
5
9
8
83'

Patryk Małecki zwiódł w polu karnym Tetteha, ale chybił mocnym uderzeniem z ostrego kąta.

10
5
2
8
9
80'

Niesamowicie rozpędził się teraz Petar Brlek, ale z 20 metrów uderzył na wiwat i piłka poleciała w trybuny.

28
14
9
5
13
79'
76'

Zablokowany potężny strzał z dystansu Mączyńskiego.

25
8
11
11
13
76'

Na trybunach stadionu Wisły pojawiło się 30 128 widzów.

49
17
16
7
13
75'

W ostatnich minutach tempo nie porywa, coraz bardziej zanosi się na bezbramkowy remis.

10
5
8
15
12
71'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska zbyt głęboko dośrodkował Mihai Radut i piłkę złapał Łukasz Załuska.

17
7
6
10
16
70'
7
9
4
8
9
70'
68'

Soczyście z dystansu huknął Patryk Małecki i piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

13
7
6
6
11
66'

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Mihai Radut.

36
16
10
7
11
64'

Fatalna centra Małeckiego z lewego skrzydła i piłka opuściła boisko.

20
23
9
13
14
61'
59'

Ładną indywidualną akcję przeprowadził Radosław Majewski, jego płaski strzał był jednak zbyt słaby, by zaskoczyć Załuskę.

17
14
9
14
6
55'

Darko Jevtić podał do Robaka, ten uderzał z kilku metrów, ale bardzo niecelnie.

31
19
12
19
35
54'

Dobrze zapowiadała się kontra Lecha, jednak Maciej Makuszewski zepsuł ją bardzo niedokładnym podaniem z prawego skrzydła.

19
12
8
9
12
53'

Wciąż czekamy na premierowego gola, ale nie można narzekać na nudę, bo mecz jest bardzo otwarty.

15
12
7
4
2
51'

Żółtą kartkę za faul na Mączyńskim otrzymał Maciej Gajos. Wiślak zwija się z bólu.

Lech Poznań
40
20
10
13
17
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

11
9
6
6
7
47'

Mocno z dystansu uderzył Abdul Aziz Tetteh, lecz Łukasz Załuska z małymi kłopotami złapał piłkę.

15
7
8
6
13
46'

Z lewego skrzydła bardzo dobrze dośrodkował Wołodymyr Kostewycz, ale zamykający akcję Maciej Gajos minął się z piłką.

21
12
9
8
10
46'

Początek drugiej połowy.

18
12
7
5
5
45'

Paweł Brożek zamknął dośrodkowanie Sadloka, ale jego strzał głową został zablokowany, w dodatku sędzia odgwizdał faul w ofensywie.

21
14
9
11
16
42'

Patryk Małecki świetnie wyłożył piłkę Boguskiemu, jednak ten fatalnie spudłował z 13 metrów.

25
23
10
15
13
42'

Semir Stilić obsłużył Brożka, ale ten źle ułożył sobie piłkę do strzału i został zablokowany.

21
13
8
10
11
39'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Darko Jevtić i piłka poleciała wprost do "koszyczka" Załuski.

29
17
10
17
26
36'

Po zagraniu Brleka Semir Stilić chciał sobie wypracować pozycję w polu karnym, w końcu upadł w asyście obrońców, ale sędzia puścił grę.

33
14
8
10
19
33'

Wisła przeprowadziła atak pozycyjny, ale wszystko skończyło się nieudanym zagraniem Boguskiego w polu karnym.

28
21
14
18
15
29'

Koronkowo rozegrali teraz akcję wiślacy, ale w decydującym momencie Rafał Boguski zrezygnował ze strzału z ostrego kąta, a jego dośrodkowanie przecięli obrońcy.

28
10
10
11
11
26'

Lechici poradzili sobie z niezłą wrzutką Sadloka z lewego skrzydła.

35
20
9
12
19
24'

Łukasz Załuska wypiąstkował piłkę po centrze Jevticia z rzutu rożnego.

18
11
11
9
15
21'

Po rzucie rożnym celnie, ale w środek bramki uderzył Radosław Majewski i piłkę złapał Łukasz Załuska.

31
16
14
12
21
20'

Gonzalez fatalnie wycofał piłkę do Załuski, ale na szczęście dla wiślaków nie zmierzała ona w światło bramki.

20
17
14
12
13
16'

Zakotłowało się w polu karnym Wisły, z lewej strony centrował Darko Jevtić, niefortunnie przecinał to Arkadiusz Głowacki, ale gospodarzy uratowała instynktowna interwencja Załuski.

27
16
13
13
19
14'

Abdul Aziz Tetteh przeciął dośrodkowanie Małeckiego z prawego skrzydła.

47
17
9
11
14
13'

Zacięte spotkanie, nieco więcej z gry ma Wisła.

19
10
6
13
18
9'

Sprzed pola karnego wyraźnie przestrzelił Patryk Małecki.

28
20
12
14
20
8'

Dość otwarty i szybki mecz w Krakowie, jednak na razie obu drużynom brakuje dokładności.

24
16
15
10
17
5'

Groźnie z prawego skrzydła centrował Maciej Makuszewski i Tomasz Cywka na wszelki wypadek wybił piłkę na rzut rożny.

29
17
13
13
16
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arkadiusz Głowacki wyskoczył wyżej niż kryjący go Jan Bednarek, ale główkował nad poprzeczką.