4:1
Zakończony
Cracovia
90+4'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym Cracovii doszło do zamieszania, ale ostatecznie goście wybili piłkę.

1
3
90+3'

Sama końcówka spotkania. Jeszcze będzie rzut wolny dla Wisły.

1
3
1
90+2'

Jeszcze blisko było piątego gola dla Wisły. Tym razem jednak wyratowali się zawodnicy Cracovii.

3
2
1
2
3
90+1'

Wisła spokojnie rozgrywa już piłkę na własnej połowie.

1
2
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

3
2
1
1
87'
83'

Jeszcze Wisła Płock ruszyła do ataku. Cracovia zmuszona do gry w defensywie.

1
3
79'
78'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski. Asystował mu Dominik Kun. Po dośrodkowaniu Kuna celnym strzałem głową popisał się Piątkowski. Już 4:1 dla Wisły.

26
10
1
2
3
77'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkarze Pasów wybili piłkę.

1
1
1
3
74'

Nie zanosi się na to, aby w tym meczu miały paść jeszcze jakieś gole.

3
3
73'

Z rzutu rożnego dośrodkował Dominik Furman. Piłka została wybita przez zawodników Cracovii.

2
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Radosław Kanach. Świetną interwencją popisał się jednak bramkarz Wisły Płock.

2
2
1
1
1
66'

Dominik Furman chciał przelobować bramkarza Cracovii. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

1
1
64'

Do wejścia na boisko w zespole Cracovii szykuje się Mateusz Szczepaniak.

1
62'

Druga połowa zdecydowanie nie jest porywającym widowiskiem.

1
58'

Wisła bardzo pewnie gra w defensywie. Cracovia nie może wypracować sobie dobrej okazji.

10
3
3
3
4
56'

Brakuje w drugiej połowie dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

3
3
4
3
7
53'

Z dystansu strzelał Damian Dąbrowski. Piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

10
5
2
2
2
52'

Tempo meczu nie jest porywające. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

2
1
1
1
4
49'

Dość spokojny początek drugiej połowy. Cracovia szuka swojej szansy na gola.

1
1
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
46'
45'

Ładny strzał z dystansu oddał Giorgi MerebaszwiliGrzegorz Sandomierski pewnie złapał piłkę.

4
1
1
3
4
43'

Wisła Płock spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Gospodarze mają pod kontrolą to spotkanie.

8
4
1
2
40'

Wisła umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego. Mądrze i skutecznie grają gospodarze.

4
1
2
3
37'

Znów nieco spokojniejszy fragment spotkania. Cracovia nie ma pomysłu na to, jak zagrozić bramce gospodarzy.

2
3
1
1
34'

Piłkarze Wisły Płock kombinacyjnie rozegrali rzut wolny. W ostatniej chwili zawodnicy Cracovii przerwali tę akcję.

4
2
1
5
31'

Z woleja strzelał Tomas Vestenicky, piłka trafiła w boczną siatkę. To była dobra okazja dla Cracovii.

2
1
2
2
28'

Z dystansu strzelał Siergiej Kriwiec. Piłka trafiła w poprzeczkę i wyszła poza boisko.

8
2
7
3
4
27'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski. Asystował mu Dominik Kun. Kun wpadł w pole karne Cracovii, zagrał przed bramkę, a tam Mateusz Piątkowski pewnie skierował piłkę do siatki.

32
15
6
3
5
25'

Mateusz Cetnarski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wybił ją jeden z zawodników Wisły.

5
1
2
2
4
24'

Tempo meczu nieco opadło. Piłkarze wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

2
1
2
4
21'

Z dystansu strzelał Tomas Vestenicky. To uderzenie zostało jednak zablokowane.

4
3
2
3
5
19'

Ładną akcją oskrzydlającą popisał się Giorgi Merebaszwili. Tym razem jednak obrońcy Cracovii zdołali wybić piłkę.

5
2
2
1
3
16'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Włazło pewnie wykorzystał "jedenastkę". Wisła znów na prowadzeniu.

Wisła Płock
36
12
2
4
9
15'

Rzut karny dla gospodarzy! Sędzia dopatrzył się faulu Deleu na Kunie.

10
2
3
4
7
14'

Ciekawy początek meczu w Płocku. Na boisku dużo się dzieje.

5
2
1
1
2
11'

Gol! Strzelił Sebastian Steblecki. Asystował mu Damian Dąbrowski. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Sebastian Steblecki, który zszedł ze skrzydła do środka boiska i oddał uderzenie na bramkę. To może być gol kolejki!

10'

Cracovia stara się atakować.

5
3
2
3
7
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radosław Kanach.

4
3
1
4
7'

Z rzutu wolnego strzelał Tomasz Brzyski. Poprzeczką uratowała Wisłę przed stratą gola.

7
4
4
5
6
4'

Gol! Strzelił Siergiej Kriwiec. Asystował mu Mateusz Piątkowski. Obrońcy Cracovii tak wybijali piłkę, że ta odbiła się od Mateusza Piątkowskiego i trafiła do Siergieja Kriwca. Ten znalazł się w znakomitej sytuacji i pewnie ją wykorzystał.

38
19
5
3
10
4'

Patryk Stępiński ładnie dośrodkował piłkę w pole karne Cracovii. Dobrze wybił ją jednak jeden z obrońców Pasów.

4
1
1
1
2
3'

Jak na razie spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

4
2
1
1
2
17:37

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

2
2
1
2
4
17:37

W sobotnim meczu 27. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Płock podejmie Cracovię, która nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań