3
4
4
90+2'

Korona coraz bliżej kolejnej wygranej u siebie. Kielczanie wskoczą do grupy mistrzowskiej, Ruch straci szansę na to.

8
4
1
2
9
90'

Doliczone zostały 4 minuty.

4
3
1
1
2
90'

Wrzutka z kornera, Diaw uderzył głową, ale pomylił się o metr.

2
4
2
2
2
89'

Palanca w pole karne, Kiełb chciał uderzyć efektownie, ale po raz kolejny wywalczył jedynie rzut rożny.

1
1
86'

Pazio uderzył sprzed pola karnego, piłka przeleciała ponad bramką.

4
4
2
1
2
86'

Ruch. Schodzi: Łukasz Surma. Wchodzi: Jakub Arak.

5
3
2
2
2
84'

Gol! Strzelił Nabil Aankour. Asystował mu Ken Kallaste. Tragiczne zachowanie w defensywie Konczkowskiego, który stracił piłkę przed własną bramką. Kallaste zagrał do Aankoura, ten uderzył z ok. 8 metrów. Futbolówka odbiła się od Grodzickiego i myląc bramkarza wpadła do siatki.

57
45
11
23
31
82'

Grodzicki w polu karnym zablokował strzał Abalo. Może w końcu padnie gola w meczu.

7
6
4
3
4
81'

Ruch wyszedł z akcją, ale piłkę przejęli kielczanie. W pole karne wpadł z futbolówką Kiełb, jednak wywalczył tylko rzut rożny.

2
2
1
1
2
80'
80'

Ruch wyszedł z kontrą 5 na 3, ale Przybecki fatalnie rozegrał akcję.

7
7
3
6
6
78'
4
7
5
4
5
78'

Korona przycisnęła Ruch, chorzowianie mają problemy z przejęciem piłki.

3
2
1
1
1
75'

Ucierpiał Rafał Grodzicki, potrzebni będą medycy.

8
8
2
4
6
74'

Nabil Aankour wdarł się z piłką w pole karne, ale po raz kolejny doskonale w bramce zachował się Hrdlicka!

3
4
1
3
73'

Teraz Palanca z woleja uderzył z ok. 17 metrów, ale pomylił się o 2 metry.

1
2
3
2
2
73'

5
72'

Potężny strzał w kierunku bramki Korony posłał Surma, piłka przeleciała ponad bramką.

2
4
2
1
1
70'

Mocne dogranie Kiełba z linii końcowej, Hrdlicka złapał piłkę.

1
2
1
1
1
68'

Palanca ostro potraktował Urbańczyka, sędzia skrzyczał Hiszpania, a ten... był zaskoczony krytyką ze strony arbitra.

1
2
1
1
1
67'
65'

Siergiej Pilipczuk płasko uderzył sprzed pola karnego, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg.

1
1
64'

Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Adam Pazio.

2
2
1
1
2
64'

Ładnie sprzed linii pola karnego uderzył Siergiej Pilipczuk. Piłka przeszła tuż ponad bramką!

2
2
1
1
1
62'

Kowalczyk zagrał ręką, sędzia uznał, że tak można i puścił grę.

2
2
1
1
2
61'

Niezgoda pędził w kierunku bramki, został popchnięty przez rywala, ale arbiter uznał, że nic nie było. Błąd sędziego. Napastnik został popchnięty przez Możdżenia.

2
2
1
1
1
59'

Momentami zdrowe zęby i te zaplombowane bolą kiedy obserwuje się zagrania piłkarzy Korony i Ruchu. Brak koncentracji aż razi.

3
4
2
3
3
58'

Sędzia ustnie napomniał trenera Korony, który zaczął krzyczeć w kierunku arbitra.

3
3
2
2
3
57'

W kilka sekund piłkarze obu drużyn zanotowali dwie straty. Wciąż sporo niedokładności w grze.

4
4
4
4
2
55'

Po wrzutce z rogu Kowalczyk miał sporo czasu i miejsca, ale głową uderzył wysoko ponad bramką.

4
4
3
4
3
54'

Kapitalny zwód Przybeckiego i natychmiastowy strzał z ok. 25 metrów. Borjan wybił pilkę na róg.

3
2
2
1
1
17:57

Mamy ważne pytanie dla wszystkich piłkarzy amatorów i zawodowców.

Trafiłeś kiedyś w słupek?
Nie pamiętam
2
6
52'

Nabil Aankour starał się dojść do piłki, przewrócił się w okolicach linii pola karnego. Sędzia uznał, że wszystko jest w zgodzie z przepisami.

2
1
50'

Helik w ostatnim momencie przerwał groźną kontrę kielczan, którą gospodarze wyprowadzili po złym rozegraniu piłki przez chorzowian.

1
1
1
1
1
48'

Spokojny początek drugiej części, obraz gry nie uległ zmianie. Atakuje Korona, Ruch stara się kontrować.

5
4
2
2
2
46'

Gramy po przerwie.

9
5
3
2
3
45'

Po wrzutce z rogu głową ponad bramką uderzył Diaw.

5
4
4
3
4
44'

Palanca zakręcił piłkę z okolicy narożnika pola karnego, Hrdlicka po raz kolejny fenomenalnie zachował się w bramce!

2
2
2
1
2
43'

Ilijan Micanski po dograniu z prawej strony uderzał z ok. 6 metrów, kapitalnie nogami piłkę na korner wybił Libor Hrdlicka.

2
2
1
1
2
43'

Długo akcję rozgrywali chorzowianie, ale Lipski źle zagrał i Korona wyszła z kontrą. Wciąż sporo niedokładności w grze obu zespołów.

3
2
1
1
1
41'

Kontra Korony po złym zagraniu Surmy, jednak obrońcom Ruchu udało się wrócić pod bramkę i przerwać akcję.

2
2
2
2
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Elhadji Pape Diaw.

3
2
2
2
2
40'

Diaw stracił piłkę, Niezgoda powinien ruszyć z piłką, ale wdał się w drybling i wywalczył jedynie rzut rożny.

1
1
1
1
1
39'

Aankour otrzymał piłkę w okolicach linii pola karnego, ale zamiast uderzać dogrywał do Micansky'ego, który był na spalonym.

1
1
1
3
3
38'

Kombinacyjna akcja Korony, włączył się w nią prof. Łukasz Surma i piłkę przejął Ruch.

2
2
3
3
2
35'

Sporo strat w środku pola, dużo niedokładności w grze obu drużyn.

3
3
2
3
4
34'

Kibice Korony mają pretensje do sędziego, który uznał, że w środku pola faulowany był Urbańczyk.

33'

Lipski dogrywał z rzutu wolnego, Ken Kallaste głową odbił piłkę, a po chwili złapał ją Borjan.

1
1
31'

Konczkowski odbił się od Diawa niczym kauczuk. Sędzia uznał, że wszystko było w zgodzie z przepisami.

3
30'

Milan Borjan przerwał akcję Ruchu wybijając piłkę głową w... okolicach środka boiska!

1
29'

Palanca uderzył z rzutu wolnego z boku pola karnego, Libor Hrdlicka wybił piłkę na róg.

1
1
1
2
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Urbańczyk. Sędzia dał się nabrać Micansky'emu.

2
1
1
2
2
28'

Rzut wolny dla Ruchu, ale żaden z graczy Niebieskich po dograniu Lipskiego nie zdołał oddać strzału.

1
2
2
25'

Ilijan Micanski znalazł się w dobrej sytuacji, ale nie zdecydował się na strzał i szansa przepadła. Obrońcy Ruchu wrócili i przerwali akcję.

1
1
24'

Wolne tempo gry, w ataku Korona, ale gospodarze grają statycznie. Szans upratrują w dalekich piłkach za plecy stoperów.

21'

Z ok. 25 metrów uderzył Żubrowski, piłka przeleciała daleko od bramki Hrdlicki.

1
2
5
1
1
18'

Palanca uderzył z dystansu, piłka przeleciała metr ponad bramką. A fani Korony powoli podnoszą się z ziemi, na którą padli ze śmiechu po pudle sezonu Przybeckiego.

1
17'

Przy piłce częściej znajduje się Korona, Ruch czeka na kontry, ale po zmarnowanej okazji przez Przybeckiego goście są wyraźnie podłamani.

1
14'

Przybecki znowu urwał się obronie, ale zestresowany poprzednią sytuacją źle dograł.

2
4
2
1
13'

Cóż zrobił Przybecki!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomocnik Ruchu minął bramkarza, stał przed pustą bramką i... trafił w słupek. To pudło XXI wieku!

15
46
8
1
4
12'

Powinno być 1:0. Mocny strzał z ok. 15 metrów oddał Miguel PalancaLibor Hrdlicka zdołał odbić piłkę. Bardzo dobra akcja kielczan.

2
2
2
1
2
10'

Kapitalne podanie Żubrowskiego do Siergieja Pilipczuka, ale ten nie zdołał opanować piłki.

1
2
8'

Radek Dejmek omal nie przelobował własnego bramkarza wybijając piłkę z pola karnego.

2
1
7'

Groźnie pod bramką Ruchu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę zgrał Rymaniak, w Dejmkowi niewiele zabrakło, aby wbić ją do siatki.

3
2
1
4
5'

Kielczanie wysoko atakują chorzowian, ale goście potrafią poradzić sobie z pressingiem rywala.

1
1
2
3'

Korner dla kielczan, ale chorzowianie potrafili się obronić i wyszli z kontrą zatrzymaną faulem.

1
3
1
1'

Groźna wrzutka w pole karne Korony, dośrodkował Lipski, Diaw w ostatnim momencie wybił pikę sprzed głowy Monety.

3
1
1
1
1
17:50

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

2
2
4
1
1
17:50

Korona walczy o grupę mistrzowską, Ruch także ma szansę zakończenia fazy zasadniczej w pierwszej ósemce, ale są już one jedynie matematyczne.