3
4
4
83'

Niezły fragment Cracovii, która oddaliła grę od własnej bramki i odlicza kolejne minuty do końca.

9
5
5
5
6
80'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Tomas Vestenicky.

5
7
4
4
6
79'

Zapachniało wyrównaniem! Z ostrego kąta między nogami obrońcy uderzył Robert Pich i piłka minęła słupek w bardzo niewielkiej odległości.

5
7
4
7
6
76'

Hubert Wołąkiewicz przeciął przed bramką bardzo groźną centrę Picha w kierunku Morioki.

2
4
2
1
3
75'

Na trybunach stadionu Cracovii pojawiło się 6342 widzów.

6
5
5
5
5
72'

Mateusz Cetnarski miał sporo miejsca na linii pola karnego, lecz jego płaski strzał można w zasadzie nazwać podaniem do Pawełka.

6
6
3
1
5
72'
70'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Robert Pich, jednak bardzo pewnie piłkę złapał Grzegorz Sandomierski.

6
3
2
4
3
69'

Grzegorz Sandomierski fatalnym wybiciem wzniecił duży pożar we własnym polu karnym. Wytworzył się tam spory kocioł, ale wrocławianie nie potrafili oddać celnego strzału.

2
3
1
2
6
67'

Teraz Pawełek pewnie obronił uderzenie Dąbrowskiego.

8
6
3
3
6
63'

Teraz znakomita okazja Pasów! Dąbrowski dobrze obsłużył Stebleckiego, ten uderzył płasko z ostrego kąta i wrocławian uratowała skuteczna interwencja Pawełka!

9
9
5
4
5
62'

Soczyście z dystansu strzelił Kovacević i Sandomierski zmuszony do sporego wysiłku.

5
5
3
5
6
60'

Kiepkie dośrodkowanie Lewandowskiego z lewego skrzydła i krakowianie łatwo wyszli z opresji.

6
8
3
5
5
56'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Jendriska z lewego skrzydła, Szczepaniak nie miał szans dojść do piłki i złapał ją Pawełek.

7
5
6
5
7
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Kokoszka.

Śląsk Wrocław
9
4
4
4
7
53'

Sprzed pola karnego chybił Damian Dąbrowski.

4
3
1
3
3
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

4
2
1
1
3
49'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Ryota Morioka.

6
3
3
48'

Niegroźny płaski strzał z ostrego kąta oddał Sebastian Steblecki i piłka w rękach Pawełka.

5
2
1
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
2
1
2
45+2'

Z dystansu na wiwat, bardzo niecelnie uderzył Tomasz Brzyski.

4
8
3
4
5
45'

Doliczone 3 minuty.

8
4
3
3
4
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Zwoliński.

10
4
2
3
6
42'

Kolejna próba Jendriska. Tym razem był to płaski strzał z narożnika pola karnego, po którym piłka minęła dalszy słupek.

4
8
3
2
3
39'

Mogło być 2:0! Pawełek końcami palców obronił strzał Jendriska w długi róg!

9
8
6
1
4
37'

Mateusz Szczepaniak zakręcił jednym z obrońców, uderzył płasko z 16 metrów i na raty obronił to Pawełek.

7
4
2
3
6
36'

Mariusz Pawełek pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Jendriska z lewej strony boiska.

4
5
1
2
3
34'

Dwa strzały Brzyskiego. Najpierw nieznacznie chybił z rzutu wolnego, a po chwili nie trafił w światło bramki z dystansu.

2
2
2
2
3
32'

Z rzutu rożnego dośrodkował Tomasz Brzyski, w dużym tłoku jeden z krakowian oddał dość lekki strzał głową, mimo to z kłopotami piłkę z linii bramkowej wybił Ostoja Stjepanović.

5
5
2
3
3
29'

Z rzutu wolnego z 28 metrów wysoko nad bramką uderzył Kamil Dankowski.

5
4
4
5
3
28'

Żółtą kartkę za faul na Pichu otrzymał Marcin Budziński.

1
1
1
2
6
28'

Krakowianie zablokowali strzał Riery z 14 metrów.

4
2
1
1
3
26'

Roman jednak nie może kontynuować gry, za chwilę pierwsza zmiana w Śląsku.

2
2
2
1
5
23'

Joan Angel Roman przez chwilę był poza boiskiem, ale już na nie wrócił.

2
1
1
1
2
22'

Cracovia jest konkretniejsza w ofensywie i na razie prowadzi zasłużenie. Teraz Mateusz Szczepaniak chybił o metr płaskim uderzeniem sprzed pola karnego.

4
3
1
2
19'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Joan Angel Roman, jednak zdecydowanie za lekko, by sprawić problemy Sandomierskiemu.

1
1
1
3
19'

Dobrze rozegrany rzut wolny dla Cracovii. Centrował Tomasz Brzyski, a tuż nad poprzeczką główkował Szczepaniak.

2
1
1
18'

Z lewego skrzydła dobrze dośrodkował Erik Jendrisek, ale wrocławscy obrońcy zablokowali dwa strzały Stebleckiego.

2
1
1
15'

Wrocławianie nie potrafią odpowiedzieć na gola dla Pasów. Pod bramką Sandomierskiego nie dzieje się zbyt wiele.

4
4
1
1
6
11'

Niegroźnie z dystansu uderzył Sebastian Steblecki i tym razem Pawełek nie miał problemów z interwencją.

5
1
1
2
9'

Gol! Strzelił Piotr Polczak. Asystował mu Tomasz Brzyski.

Cracovia na prowadzeniu! Z rzutu wolnego dośrodkował Brzyski, beznadziejnie interweniował Pawełek, który zaliczył pusty przelot i tuż przed nim piłkę do siatki strącił nogą Polczak.

50
31
12
23
38
8'

Z rzutu wolnego z 30 metrów w środek bramki uderzył Kamil Dankowski i z małymi kłopotami piłkę złapał Grzegorz Sandomierski.

4
2
1
2
7'

Śląsk otrząsnął się z przewagi Cracovii, ale sam na razie nie potrafi groźniej zaatakować.

3
1
2
2
4'

Przerwa w grze, Wójcicki musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

1
2
1
2
4'

Żółtą kartkę za ostry faul na Wójcickim otrzymał Mateusz Lewandowski.

7
1
2
3
3'

Z kilkunastu metrów uderzył Erik Jendrisek, ale Mariusz Pawełek był dobrze ustawiony i złapał piłkę. Pierwsze minuty lepsze w wykonaniu Pasów.