Teraz to Wisła skutecznie oddala grę od własnej bramki.

2
4
5
85'

Gol! Strzelił Dimitar Iliew. Asystował mu Giorgi Merebaszwili. Giorgi Merebaszwili podał do Iliewa, ten minął bramkarza i skierował piłkę do bramki! Wisła prowadzi 3:2.

51
32
10
14
25
84'

W polu karnym padł Jose Kante. Sędzia nakazał grać dalej.

4
3
2
2
9
83'

Zarówno jedni, jak i drudzy, starają się atakować. Zanosi się na ciekawą końcówkę.

4
4
1
1
1
82'
78'

9
75'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Szymon Drewniak.

4
3
4
4
75'

20 metrów do bramki Wisły. Rzut wolny dla Górnika.

2
4
2
4
72'

W ostatnich minutach groźnie atakuje Wisła. Problemy mają zawodnicy z Łęcznej.

7
3
1
2
3
67'
65'

Gol! Strzelił Damian Byrtek. Asystował mu Dominik Furman. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnym strzałem głową popisał się Damian Byrtek. Już 2:2!

28
23
8
9
22
64'

Javi Hernandez dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

1
3
1
1
1
63'
60'
58'

Bardzo ładny strzał z dystasu oddał Giorgi Merebaszwili. Świetnie obronił jednak Sergiusz Prusak.

2
6
1
1
56'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Paweł Sasin. Po zagraniu Kuna w pole karne Górnika gospodarze tak wybijali piłkę, że ta odbiła się od Sasina i wpadła do ich bramki.

14
18
10
11
23
55'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Seweryn Kiełpin pewnie złapał piłkę.

3
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Szymiński.

51'

Od początku drugiej połowy Wisła stara się atakować. Górnik pewnie gra jednak w defensywie.

6
3
1
48'

Wisła Płock rozgrywa piłkę na własnej połowie.

2
2
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
2
5
45+2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrą szansę miał Piotr Wlazło, ale z kilku metrów oddał niecelny strzał na bramkę Górnika.

3
6
1
3
45+1'

Świetną interwencją w defensywie popisał się Przemysław Pitry, który zablokował strzał Piątkowskiego.

9
5
1
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa trzy minuty dłużej.

4
44'

Górnik oddalił już grę od własnego pola karnego. Sporo niedokładności teraz w środkowej strefie boiska.

1
4
1
1
40'

Górnik cofnął się do defensywy w ostatnich minutach. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

1
2
3
3
5
38'

Zamieszanie w polu karnym Górnika, ale ostatecznie zawodnicy z Łęcznej zdołali wybić piłkę.

6
7
1
1
3
37'

Po podaniu z głębi pola Mateusz Piątkowski nie zdołał oddać strzału na bramkę Górnika. To była dobra okazja dla Wisły.

4
7
2
2
2
34'

Javi Hernandez dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Tam piłkę pewnie złapał Seweryn Kiełpin.

4
3
3
2
6
33'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Stępiński.

3
7
2
2
4
30'

Przerwa w grze. Piotr Wlazło faulował Sergiusza Prusaka.

4
5
3
2
5
29'

Wisła na razie nie ma pomysłu na to, jak groźnie zaatakować drużynę Górnika Łęczna.

5
6
1
1
2
27'

Z rzutu wolnego strzelał Javi Hernandez. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

4
5
1
3
6
26'

Górnik ma pod kontrą to spotkanie. Pewnie grają zawodnicy prowadzeni przez Franciszka Smudę.

6
11
1
3
8
24'

Gol! Strzelił Piotr Grzelczak. Gabriel Matei z kilkunastu metrów strzelał na bramkę Wisły. Seweryn Kiełpin odbił piłkę, dopadł do niej Piotr Grzelczak i pewnie skierował do bramki.

43
28
8
11
20
20'

Javi Hernandez dość przypadkowo otrzymał piłkę w polu karnym Wisły. Po jego uderzeniu ta przeleciała tuż obok bramki.

4
2
1
1
3
19'

3
18'
5
5
3
6
8
17'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Gerson.

4
3
2
3
5
16'

W odpowiedzi z ponad 20 metrów niecelnie strzelał Dominik Furman.

6
7
3
3
2
15'

Po dośrodkowaniu z woleja strzelał Grzegorz Bonin. Uderzenie było jednak niecelne.

3
3
2
3
3
13'

Tempo meczu nie jest porywające. Teraz Górnik Łęczna spokojnie rozgrywa piłkę.

7
9
4
4
2
10'

Leandro dośrodkował w pole karne Wisły. Piłka została jednak wybita.

6
6
2
1
3
8'

Teraz to Wisła jest częściej przy posiadaniu piłki. Gospodarze cofnęli się do defensywy.

6
3
3
3
6
6'

Goście nieśmiało starają się atakować. Górnik dobrze gra jednak w defensywie.

9
6
5
5
4
4'

Gol! Strzelił Przemysław Pitry. Asystował mu Javi Hernandez. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Przemysław Pitry!

38
21
13
9
21
3'

Jak na razie spokojny początek meczu. Gra toczy się w środku boiska.

3
7
4
3
3
14:40

Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał (Kraków).

4
2
3
3
4
14:40

Górnik Łęczna i Wisła Płock mają za sobą efektowne zwycięstwa w poprzedniej kolejce Lotto Ekstraklasy. Która z drużyn przedłuży passę?