2
1
7
90+1'

Groźnie pod bramką Piasta, Wolski wycofał piłkę, ale tam nie było żadnego zawodnika.

3
1
10
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

8
1
2
12
88'

1
84'

24
81'

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Grzegorz Kuświk.

80'

Po akcji Pawła Stolarskiego z około 15 metrów niecelnie strzelał Rafał Wolski.

7
4
4
9
8
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Sedlar.

16
6
3
5
9
77'

Z 18 metrów strzelał Simeon Sławczew. Jakub Szmatuła nie dał się zaskoczyć.

13
3
3
3
8
76'

Rafał Wolski wpadł w pole karne Piasta, ale nie zdołał już dokładnie dograć tuż przed bramkę gliwiczan.

12
4
1
2
8
73'

Na spalonym złapany został Łukasz Sekulski. To mogła być dobra okazja na gola dla Piasta.

13
8
5
6
8
71'

Śmielej zaatakowali gliwiczanie. Ostatecznie jednak piłka znalazła się w rękach Dusana Kuciaka.

17
9
2
5
4
69'

Ładny strzał z dystansu oddał Simeon Sławczew. Efektownie obronił Jakub Szmatuła.

15
12
6
8
17
67'
65'

Maciej Jankowski zagrał w pole karne Lechii. Interweniować musiał Dusan Kuciak, który wybił piłkę.

23
8
4
3
7
62'

Lechia ma przewagę i rozgrywa piłkę. Piast skupił się głównie na defensywie.

28
15
6
5
14
61'

Lechia. Schodzi: Jakub Wawrzyniak. Wchodzi: Joao Nunes.

14
9
2
6
6
58'
57'

Stojący na linii bramkowej Patrik Mraz zablokował piłkę po strzale jednego z zawodników Lechii.

12
3
2
7
16
56'

W ostatnich minutach Lechia zdecydowanie ruszyła do ataku.

27
18
5
5
13
55'

Z dystansu niecelnie strzelał Ariel Borysiuk.

11
3
3
7
8
54'

Zanosiło się na dobrą szansę dla Lechii. Tuż przed polem karnym Piasta Flavio Paixao stracił jednak piłkę.

13
8
6
4
9
52'

Ależ okazja dla Lechii! Po podaniu Lukasa Haraslina akcję zamknął Flavio Paixao i z kilku metrów trafił w poprzeczkę! To powinien być gol!

18
13
7
11
14
51'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Strzelał Janicki, ale to było niecelne uderzenie.

7
4
5
4
8
49'

Bartosz Szeliga dośrodkował w pole karne Lechii. Ariel Borysiuk wybił piłkę.

14
5
4
3
6
48'

Gra toczy się w środku pola. Spokojne tempo meczu.

4
4
6
3
6
46'

Początek drugiej połowy.

24
10
4
4
4
46'

Piast. Schodzi: Marcin Flis. Wchodzi: Sasa Zivec.

3
3
4
4
3
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

24
8
5
6
6
44'

Gerard Badia dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym Lechii niecelnie strzełał Łukasz Sekulski.

12
8
7
5
6
43'
41'

Lukas Haraslin wbiegł w pole karne, składał się do strzału, lecz zatrzymał go Bartosz Szeliga.

8
4
4
10
8
38'

Tym razem Patrik Mraz zbyt mocno dośrodkował w pole karne Lechii.

23
7
2
6
7
37'

Na spalonym złapany został Patrik Mraz. To mogła być groźna akcja Piasta.

21
10
6
10
9
35'

W odpowiedzi z rzutu wolnego strzelał Gerard Badia. Piłkarz Piasta trafił w mur.

18
8
5
9
7
34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znów było groźnie pod bramką Piasta. Strzał jednego z zawodników Lechii był jednak niecelny.

9
10
6
7
10
33'

Ależ okazja Lechii! Przewrotką strzelał Marco Paixao. Dobrze obronił jednak Jakub Szmatuła.

25
10
8
4
10
32'

Zanosio się na groźną kontrę Piasta, lecz dobrze akcję wślizgiem przerwał Ariel Borysiuk.

16
4
2
5
6
31'

Piłkarze Lechii spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

12
5
4
5
12
29'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Gerard Badia. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

13
9
3
3
8
27'

Z dystansu niecelnie strzelał Rafał Wolski. Wyrównane jest to spotkanie.

8
4
4
5
8
24'

Chwilowa przerwa w grze. Marcin Flis potrzebuje pomocy medycznej.

9
4
2
7
6
22'

Michał Masłowski trafił prosto w mur.

19
15
6
6
9
22'

Będzie rzut wolny dla Piasta. Do bramki Lechii około 20 metrów.

7
4
5
5
16
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ariel Borysiuk.

14
6
6
8
15
21'

Rafał Wolski strzelał z rzutu wolnego z około 30 metrów. Piłka przeleciała nad bramką.

11
6
4
5
8
18'

Tempo meczu nieco opadło. Piłkarze wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

6
5
8
12
11
14'

Rafał Wolski tym razem dośrodkował z rzutu rożnego. Gliwiczanie wybili piłkę z własnego pola karnego.

11
9
8
6
8
12'

Gol! Strzelił Mario Maloca. Asystował mu Rafał Wolski. Szybka odpowiedź Lechii. Po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu wolnego celnie główkował Maloca.

103
52
11
23
54
10'

Gol! Strzelił Aleksandar Sedlar. Asystował mu Gerard Badia. Badia dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym Lechii celnym strzałem głową popisał się Aleksandar Sedlar.

62
32
12
27
71
8'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Milos Krasić.

10
4
5
6
12
6'

Rafał Wolski dośrodkował z rzutu wolnego, gospodarze wybili piłkę. Z dystansu strzelał jeszcze Ariel Borysiuk, lecz uderzenie zostało zablokowane.

8
3
5
8
11
5'

Faulowany był Rafał Wolski. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Piasta.

10
6
9
7
10
2'

Spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.