3
1
1
89'

Myli się Słowik, któremu przeszkodził Rudol. Na szczęście dla gości skończyło się bez konsekwencji.

2
3
2
3
87'

Ruch posyła górne piłki do przodu. Czasu nie ma jednak zbyt dużo.

6
4
1
1
86'

Ruch. Schodzi: Maciej Urbańczyk. Wchodzi: Jakub Arak.

83'

Gol! Strzelił Adam Frączczak.

Pogoń ma to czego chciała! Adam Frączczak wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i mimo trudnej pozycji mamy gola!

Pogoń Szczecin
64
30
11
10
14
83'

Nunes z rzutu wolnego w pole karne Ruchu, ale gospodarze zdołali się wyratować.

4
1
1
2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Koj.

3
1
2
3
81'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Nadir Ciftci.

79'

Bardzo dużo miejsca mają obie drużyny. Jest jednak sporo chaosu.

1
2
1
78'

Ruch. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Michał Walski.

77'

I znów bardzo złe dośrodkowanie jednego z Portowców. Piłka z rzutu wolnego została oddana "za darmo".

1
3
1
3
3
76'

Złe dośrodkowanie Delewa. Mniej intensywny fragment spotkania.

1
1
2
75'

6364 - tyle osób ogląda to spotkanie z wysokości trybun.

5
1
1
73'
71'

Miłosz Przybecki domaga się reakcji sędziego. Zawodnik Ruchu pędząc do górnej piłki upadł na murawę, wydaje się jednak, że nie było faulu.

3
1
1
1
2
69'

Przybecki miałby doskonałą sytuację, ale wmieszał mu się Niezgoda, którego niezgrabny strzał przewrotką został skwitowany jękiem zawodu kibiców.

2
1
2
68'

Bartosz Nowak jest podbudowany tym golem! Kolejna próba z dystansu i Słowik musiał się wykazać! Korner dla Ruchu.

3
2
1
2
3
66'

Ekipa ze Szczecina zaczyna wyglądać lepiej, ale Ruch też potrafi zaskoczyć. Trafił nam się naprawdę fajny mecz.

7
3
1
1
1
65'

Adam Gyurcso schodzi do środka i oddaje mocny strzał. Bez powodzenia.

3
3
2
1
2
64'

Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Adam Pazio.

1
1
1
1
2
62'

Błyskawicznie przenosimy się pod drugie pole karne, gdzie dobrym podaniem obsłużony Delew uderzył minimalnie niecelnie w kierunku dalszego słupka.

1
3
2
62'

Kolejny strzał na bramkę w tym meczu. Uderzenie Nowaka broni Słowik.

3
2
1
2
1
60'

Godzina minęła, mamy remis i ciężko przwidzieć, kto jest bliżej zwycięstwa.

2
1
1
1
58'

Ależ było gorąco! Delew zamieszał w polu karnym, uderzył po długim rogu, Libor Hrdlicka odbił futbolówkę i było blisko udanej dobitki, ostatecznie futbolówka nie znalazła drogi do siatki!

4
3
2
2
57'

Raz Ruch, raz Pogoń. Dzieje się w Chorzowie. Gdyby tak jeszcze odrobinę więcej precyzji...

4
2
1
3
2
55'

I mamy odpowiedź Pogoni! Piłka trafiła do pozostawionego bez opieki w polu karnym Korta, ale ten nie oddał dobrego strzału!

3
1
1
3
2
53'

Przybecki chciał dośrodkować, a wyszedł z tego strzał. Słowik przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
51'

To mógł być nawet gol! Łukasz Moneta dostał piłkę, zdecydował się na strzał, ale był on zbyt słaby. Słowik na posterunku!

3
2
1
49'

Delew źle przyjął piłkę, co ułatwiło interwencję jednemu z rywali.

1
1
2
1
48'

Spokojny początek po wznowieniu.

3
1
46'

6
44'

Pogoń w końcówce tej pierwszej połowy dłużej utrzymuje się przy piłce.

9
1
42'

Rapa posłał piłkę w pole karne Ruchu, tam dobrze ustawiony był Rafał Grodzicki.

1
1
2
40'

Miłosz Przybecki zawisł w powietrzu po centrze z lewego skrzydła. Jego uderzenie nie zaszkodziło Słowikowi.

2
2
1
1
1
38'

Mieliśmy już sześć celnych uderzeń, to całkiem niezły wynik, oby tak dalej.

3
36'

To była świetna okazja przyjezdnych! Listkowski podał do Adama Gyurcso a jego strzał broni bramkarz Ruchu!

3
2
2
4
1
35'

Podanie do Nowaka, ale zamiast kolejnej akcji Ruchu mamy kontrę, z futbolówką pędzi Listkowski!

3
1
1
1
32'

14-krotni mistrzowie Polski chcieliby iść za ciosem, widać, że szybka odpowiedź na trafienie Korta dodała im pewności.

1
1
1
3
30'

Pół godziny za nami, przy Cichej już dwa gole. Będzie więcej?

3
3
1
1
3
28'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak.

Nowak do Monety, ten oddaje swojemu koledze, którego strzał, po rękawicy Jakuba Słowika, znalazł drogę do siatki! Chorzowianie złapali drugi oddech!

23
7
4
9
34
27'

Nunes! Ale to byłby piękny gol! Na drodze stanął jednak Libor Hrdlicka!

3
4
4
2
25'

Kibice starają się wspierać gospodarzy. Frekwencja jak to zwykle w Chorzowie całkiem niezła.

1
1
1
23'

Niebiescy wyglądają na lekko podłamanych. Muszą jak najszybciej wziąć się w garść, ponieważ Pogoń liczy na kontry.

2
4
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudol.

1
4
10
19'

Gol! Strzelił Dawid Kort.

Pogoń prowadzi! Futbolówka odbita przez obrońcę Ruchu spadła pod nogi ustaionego przed polem karnym Korta, a ten strzałem z dystansu pokonał golkipera! Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od Rafała Grodzickiego, co totalnie zmyliło Libora Hrdlicke!

36
17
3
4
12
18'

Miłosz Przybecki! Zejście do środka i bardzo mocne uderzenie, które było odrobinę niecelne! Ten chłopak ma coś do udowodnienia, wiecie o co chodzi ;)

2
2
1
4
17'

Adam Gyurcso na lewym skrzydle, jego dośrodkowanie okazało się jednak zbyt wysokie.

3
15'

Bardzo złe dośrodkowanie Nunesa. Portowcy mają problem z poukładaniem swojej gry.

1
1
13'

Lepszy fragment w wykonaniu zespołu Waldemara Fornalika. Moneta zbyt długo zwlekał z oddaniem piłki, a mogło być ciekawie.

11'

Zakotłowało się pod bramką gości! Świetne zgranie futbolówki do Niezgody, którego strzał został zablokowany!

1
2
1
10'

Dużo walki. Żadna ze stron nie potrafi narzucić własnego stylu.

1
7'

Adam Gyurcso szczęśliwie przebił się przed mur dwóch obrońców Ruchu, oddając po chwili lekki strzał zza pola karnego.

2
3
1
6'

Daleki wyrzut piłki z autu w wykonaniu Konczkowskiego. Prosto na głowę Jarosława Fojuta.

1
4
2
1
5'

Spas Delew został złapany na spalonym.

3
1
2
3
5
4'

Dośrodkowanie Konczkowskiego w pole karne Pogoni, spokojnie interweniował jeden z obrońców.

2
4
1
3'

Początkowe fragmenty bardzo spokojne, trwa tzw. badanie sił.

3
2
1'

W szeregach gości tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego doszło do zmiany. Sebastian Rudol zajął miejsce Davida Niepsuja.