Po centrze Tomasika zakotłowało się w polu karnym Cracovii, piłka w końcu trafiła do Mystkowskiego, którego uderzenie zablokował Dąbrowski.

2
10
8
90+4'

Jagiellonia może mieć piłkę meczową. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry Brzyski sfaulował Mystkowskiego 30 metrów od bramki Cracovii.

8
13
7
5
22
90+2'
90'

Druga połowa została przedłużona o cztery minuty.

17
8
7
2
10
16:52

Jagiellonia w tym roku nie straciła jeszcze punktów w Białymstoku. Lider Lotto Ekstraklasy wygrał wszystkie cztery wiosenne mecze rozegrane przed własną publicznością. Cracovia przerwie passę drużyny Michała Probierza?

15
6
5
6
9
89'
89'
88'

Po strzale Brzyskiego piłka odbiła się od muru gospodarzy.

14
2
4
4
11
87'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szymonowicz.

Obrońca Jagiellonii staranował Piątka tuż przed swoim polem karnym. Cracovia ma rzut wolny z dobrej pozycji.

Jagiellonia Białystok
16
4
3
1
7
83'

W ostatnich minutach Jagiellonia osiągnęła sporą przewagę, ale gospodarze nie potrafią realnie zagrozić bramce Sandomierskiego.

9
5
4
3
1
77'

Cillian Sheridan z lewego skrzydła zagrał płasko przed bramkę Cracovii, gdzie przy piłce Dawida Szymonowicza uprzedził Grzegorz Sandomierski.

17
8
3
4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Wołąkiewicz.

Obrońca Cracovii został ukarany za faul na Sheridanie. Wołąkiewicz nie zagra w kolejnym meczu z Legią Warszawa.

10
5
2
6
5
74'

Mecz w Białymstoku nie jest dobrą reklamą Loto Ekstraklasy. Więcej mamy fauli niż udanych podań z obu stron.

2
5
5
3
5
70'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Santos Deleu.

Brazylijczyk został ukarany za faul na Tomasiku.

11
5
1
4
8
66'

Wójcicki efektownym dryblingiem wpadł w pole karne Jagiellonii, ale uderzył bardzo źle i Kelemen spokojnie złapał piłkę.

9
7
3
4
6
64'

Teraz Góralski zwija się z bólu po starciu z Deleu. Sędzia Jakubik nie przerwał gry, ale zawodnicy Cracovii sami wybili piłkę poza boisko, by lekarze pomogli Góralskiemu.

4
5
6
5
8
62'

Brzyski po raz drugi w ciągu kilku minut musiał skorzystać z pomocy sztabu medycznego.

6
4
3
3
3
61'

Mało piłki w piłce w drugiej połowie. Zawodnicy nie oszczędzają się. Teraz Sheridan staranował Brzyskiego.

6
12
1
3
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Zygmunt Gordon.

Niezrozumiała decyzja sędziego Jakubika, który ukarał Szkota kartką, choć to on został kopnięty przez Brzyskiego.

12
6
7
3
17
57'

Przerwa w grze. Na boisku leżą Gordon i Brzyski. Obrońca Cracovii kopnął Szkota w nogę, ale też przy tym ucierpiał.

5
5
5
4
9
53'

Wyrównane spotkanie w Białymstoku. Jagiellonii bez Konstantina Vassiljeva nie jest łatwo zdominować Cracovię.

2
5
3
5
3
50'

Budziński huknął z ponad 30 metrów! Kelemen obronił strzał pomocnika Cracovii, ale piłkę łapał na raty.

4
45'

Po centrze Tomasika piłka trafiła w polu karnym do Góralskiego, ten przyjął na pierś i po chwili złożył się do efektownej przewrotki, ale uderzył nad bramką Cracovii.

7
4
1
5
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik.

Obrońca Jagiellonii został ukarany za faul na Wójcickim.

16
12
3
4
10
41'

Kapitalna "ruleta" Cernycha w polu karnym Cracovii. Litwin przyjął piłkę z obrotem w kierunku bramki Pasów i po chwili uderzył sytuacyjnie szpicem buta, ale Sandomierski znów nie dał się pokonać.

14
2
3
4
38'

Tomasik wstrzelił piłkę w światło bramki Cracovii z rzutu wolnego zza linii bocznej pola karnego, ale Sandomierski pewnie interweniował.

6
7
3
1
6
34'

Frankowski zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę daleko od bramki Cracovii.

9
6
2
2
2
30'

Cracovia złapała wiatr w żagle! Teraz Szczepaniak oszukał na skrzydle dwóch rywali i dośrodkował przed bramkę gospodarzy do Jendriska, który z dobrej pozycji zagłówkował obok słupka.

9
6
11
5
3
27'

Po centrze Stebleckiego tuż obok bramki Jagiellonii zagłówkował Wójcicki.

6
6
4
2
4
23'

Cracovia przetrwała początkowy szturm Jagiellonii i gra się wyrównała.

14
4
1
3
5
20'

Gordon upadł w polu karnym Cracovii po wślizgu Polczaka, ale sędzia Jakubik nie wskazał na "wapno".

11
8
2
2
16
15'

Świetna interwencja Sandomierskiego! Po centrze Sheridana wślzigiem na bramkę Cracovii uderzył Tomasik, ale golkiper Pasów jakimś cudem zdołał obronić ten strzał rywala!

7
7
2
2
10
12'

Przewaga gospodarzy jest coraz wyraźniejsza.

18
6
2
3
9
8'

Jagiellonia przejęła inicjatywę, ale na razie nie zagroziła bramce Cracovii.

20
17
3
2
5
4'