Lechia ukradnie kilkadziesiąt sekund. Rzut wolny na połowie Arki.

3
9
13
90+2'

Nie popisali się środkowi obrońcy Lechii. Dwa chaotyczne wybicia głową i dopiero Kuciak wyjaśnił sytuację.

13
9
11
5
9
90'

Jeszcze 4 minuty rywalizacji.

30
13
8
9
17
90'

Coraz mniej czasu ma Arka, a strzałów brakuje. Dobry wyrzut z auto Zbozienia, zgranie piłki głową, jednak nikt nie zamknął akcji.

19
9
4
3
7
89'

Odważnie z bramki wyszedł Kuciak i zgasił w zarodku akcję Arki.

36
11
2
5
11
88'

Wolski nie tylko oddalił grę od własnego pola karnego, wywalczył także rzut z autu na wysokości pola karnego Arki.

23
12
2
7
5
87'

Coraz odważniej Arka. Lechia koncentruje się głównie na utrzymaniu wyniku.

19
13
7
1
13
86'
83'

Pierwsza akcja Haraslina. Dośrodkowanie zablokowane i Lechia ma rzut rożny.

23
9
6
7
14
82'

Podanie z głębi pola w rękach Kuciaka. Lepszy fragment Arki, ale bez efektów w postaci groźnych sytuacji.

13
15
5
2
5
81'
79'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko. Za starcie ze Zbozieniem.

Lechia Gdańsk
30
18
5
13
24
78'

Odważnie Peszko, ale bez efektów. Po interwencji Zbozienia piłka odbiła się od nóg reprezentanta Polski.

8
3
7
4
5
77'

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Grzegorz Kuświk.

19
14
4
5
6
75'

Sobieraj chciał zgrać piłkę klatką piersiową, ale jego dogranie do kolegi mogło zakończyć się prostą stratą. Obrońca Arki może odetchnąć. Od bramki Jałocha.

7
4
4
3
3
74'

Wrzuty z autu Warcholaka stanowią spore zagrożenie dla bramki Lechii. Po raz kolejny zabrakło tylko uderzenia.

11
9
7
3
12
72'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Lukas Haraslin.

29
16
13
10
12
71'

Arka odżyła. W Gdańsku jeszcze sporo może się wydarzyć.

28
20
8
8
26
70'

Gol! Strzelił Dominik Hofbauer.

Arka łapie kontakt! Idealne uderzenie nad murem. Kuciak był blisko interwencji, ale strzał Austriaka wystarczająco mocny.

92
49
19
33
116
69'

To nawet 18 metr.

8
11
7
6
12
69'

Rzut wolny dla Arki na wprost bramki. Odległość około 20 metrów.Sędzia Tomasz Musiał dostrzegł zagrania ręką jednego z gdańszczan.

4
5
1
2
16
68'

Zbozień zgubił Wolskiego. Rzut rożny dla Arki.

6
3
2
2
14
67'

Przypadkowe zderzenie Warcholaka i Marco Paixao. Portugalczyk już podniósł się z murawy.

7
9
6
2
3
67'
66'
64'

Mogło być właściwie po meczu. Pomyłkę Hofbauera na bramkę mógł zamienić Marco Paixao. Strzał zza szesnastki sparował Jałocha.

21
10
6
4
13
62'

Gol! Strzelił Sławomir Peszko.

Fatalne wybicie Marcjanika, piłką w środku placu przejął Peszko, pobiegł na bramkę, dośrodkował wzdłuż linii końcowej. Futbolówka odbiła się od nogi Marcjanika, zupełnie zmyliła Jałochę i wpadła do siatki!

192
98
15
22
57
60'

Wrzutka Wolskiego, nieco za płaska. Uderzenie głową zupełnie nieszkodzliwe.

4
14
2
2
6
60'

Dość częsty obrazek dzisiaj. Starcie Bożoka z Wawrzyniakiem. Reprezentant Polski faulowany.

4
11
1
1
8
58'

Siemaszko na spalonym. Napastnik Arki ma inne zdanie.

7
16
5
4
7
57'

To musiało boleć. Zderzenie Warcholaka z Krasiciem. Gdynianin odbił się od serbskiej ściany.

12
17
3
3
5
56'

Bracia Paixao czekali w szesnastce na dogranie od Stolarskiego. Obrońcy Arki nie dali się zwieść i wyekspediowali piłkę w okolicę linii środkowej.

13
4
4
4
11
53'

Żółtą kartkę otrzymał Antoni Łukasiewicz. Tomasz Musiał nie mógł podjąć innej decyzji. Pomocnik Arki powtrzymał wychodzącego z kontą Peszkę.

16
16
4
9
16
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wawrzyniak. Lewy obrońca Lechii zatrzymał szarżującego Bożoka.

22
13
4
10
11
52'

Krasić bardzo aktywny. Serb faulowany w środku pola przez Marciniaka.

6
5
3
4
7
51'

Dośrodkowanie Hofbauera w światło bramki, gdzie czekał już jeden z obrońców Lechii.

13
17
3
5
6
50'

Siemaszko uciekł Wawrzyniakowi na lewej stronie. Arka będzie miała rzut wolny spod narożnika.

17
9
2
6
11
48'

Fatalne przyjęcie Marco Paixao. Portugalczyka dojrzał Krasić, ale napastnik Lechii, mając sporo miejsca, skiksował w polu karnym.

13
13
6
6
8
46'

Zespoły rozpoczęły drugą część bez zmian w składach.

15
7
5
1
6
46'

Obrońcy Lechii spokojnie wymieniają piłkę między soba.

10
6
2
4
7
46'

7
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

20
7
4
4
12
43'

Formella pobiegł lewym skrzydłem, czekał na partnerów, ale jego intencje odczytali defensorzy Lechii.

32
18
9
10
14
42'

Konrad Jałocha nie miał problemów ze złapaniem dośrodkowania Wolskiego. Tempo spotkania nieco siadło w ostatnich minutach.

14
8
6
5
6
41'

Obrońcy Arki mogą mieć do siebie sporo pretensji. Flavio Paixao na niewielkiej powierzchni przedryblował trzech rywali, czwartego już nie zdołał minąć.

20
10
5
6
8
39'

Za mocne podanie do Warcholaka. Piłka w rękach Kuciaka.

14
9
4
5
4
37'
18
6
4
4
8
36'

Krasić! Serb huknął z okolicy 25 metra, nie trafił jednak zbyt czysto w piłkę i Jałocha rozpocznie od bramki.

10
7
2
2
7
35'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Bożok. Pod własną bramką faulowany Wawrzyniak.

22
16
8
9
14
34'

Uderzał jednak Rafał Wolski. Techniczne uderzenie nad murem, piłka tuż przy słupku, choć wydaje się, że w razie czego Jałocha odbiłby strzał.

12
10
4
3
3
33'

Bożok faulował Wolskiego 25 metrów przed bramką Arki. To może być sytuacja dla Borysiuka.

11
3
4
3
13
31'

Dość przypadkowo przed znakomitą szansą stanął Dariusz Formella. Strata Lechii, Hofbauer znalazł Siemaszkę. Napastnik został zablokowany, piłka spadła pod nogi Formelli, którego techniczny strzał zmusił Kuciaka do maksymalnego wysiłku.

18
12
8
7
7
29'

Znowu Siemaszko w roli głównej. Napastnik doszedł do dośrodkowania na krótki słupek, ale nie zdołał skierować piłki w światło bramki Kuciaka.

18
10
5
4
8
29'

Stracona bramka nie podcięła skrzydeł piłkarzom Arki. Sporo metrów z piłką przy nodze pokonał Siemaszko, uderzył na bramkę, ale tylko rzut rożny.

23
5
7
6
9
27'

Gol! Strzelił Marco Paixao.

Napastnik Lechii dopiął swego w trzeciej próbie! Dośrodkowanie jego brata Flavio, Marco uprzedził obrońców i z bliska wepchnął piłkę do siatki.

232
97
24
36
92
27'

Warcholak się nie popisał. Chciał przepuścić dośrodkowanie, a piłka otarła się o jego nogę i rożny dla Lechii.

15
9
4
4
12
26'

Wolski z wolnego wycofał piłkę do Borysiuka, nie było to wprawdzie bardzo mocne uderzenie, raczej nieczyste, ale po rykoszecie Jałocha miał sporo problemów z wybiciem strzału na rzut rożny.

13
5
4
4
8
25'

Stolarski zgubił Formellę, ten pobiegł za rywalem i faulował go na skraju pola karnego.

8
4
3
2
4
24'

Arka zepchnięta do obrony. Posiadanie piłki 76 % do 24% na korzyść Lechii.

19
8
2
5
5
23'

Powinno być 1:0. Po świetnym dośrodkowaniu Peszki obrońcom urwał się Marco Paixao. Uderzył jednak niecelnie.

16
7
8
10
6
22'

Poprzeczka po dośrodkowaniu Peszki! Gdańszczanie próbowali trzy razy. Peszko, Wolski, znowu Peszko. Za trzecim razem piłka o mały włos prawie wpadła bramkarzowi Arki za kołnierz.

14
5
17
4
9
20'

Ariel Borysiuk dostrzegł niepilnowanego Wolskiego, ale podanie zdecydowanie za mocne.

6
4
3
5
7
19'

Dobra wrzutka Stolarskiego. Na piłkę nabiegał Marco Paixao, ale minął się z nią i obrońcy Arki wybili futbolówkę. Gdyby trafił, Jałocha byłby w tarapatach.

13
7
7
4
7
18'

Akcja braci Paixao. Flavio obrócił się z piłką, dośrodkował, Marco uderzał głową. Za lekko, w środek bramki.

13
8
3
4
9
17'

Formella opatrywany po starciu ze Stolarskim. Raczej nie powinno być problemu z powrotem do gry.

10
6
4
3
6
15'

Wolski ładnie ograł Łukasiewicza, pomocnik Arki przerwał akcję faulem. Chyba ostatnie ostrzeżenie od sędziego Musiała.

15
9
5
2
6
14'

Wolski początkowo zgubił Hofbauera, ale piłkarz Arki nie odpuścił i wypchnął gdańszczanina za linię końcową. Lechia domagała się rzutu rożnego, sędzia Tomasz Musiał innego zdania.

5
8
6
3
11
13'

Ambitnie o piłkę walczył Rafał Siemaszko. Bez efektu, od autu Lechia.

12
9
5
12
9
12'

Nieco wolniejsze tempo. Przy piłce Arka, spokojnie budująca akcję od tyłu.

15
4
5
5
7
10'

Rafał Siemaszko w polu karnym walczył z trzema rywalami, a prawie zdołał ich ograć. Piłka ostatecznie wybita na rzut rożny. Korner nie przyniósł zagrożenia. Kuciak rozpoczyna akcję Lechii.

9
8
4
7
4
9'

Ariel Borysiuk nie potrzebuje zbyt wiele miejsca na strzał z dystansu. Mocno, ale niedokładnie. Jałocha profilaktyczie rzucił się do piłki, ale strzał bez zagrożenia dla Arki.

6
5
8
5
4
8'

Odpowiada Lechia. Dośrodkowanie Peszki wyłapał Jałocha.

13
5
3
5
7
7'

Formella w poprzeczkę! Groźne dośrodkowanie Hofbauera, piłka spadła pod nogi Formelli, który uderzył z linii pola karnego. Kuciak pofrunął w górę, ale nie sięgnął piłki.

57
19
14
10
25
6'

Warcholak znalazł się na lewej stronie i wywalczył rzut rożny dla Arki.

7
2
3
3
8
17:48

Tak wygląda przedmeczowa oprawa kibiców Lechii.

25
10
4
1
7
4'

Rzut rożny bez zagrożenia. Od autu Warcholak.

11
5
4
2
4
3'

Rafał Wolski zabrał się z piłką, przedarł się pod linię końcową, skończyło się rożnym.

9
2
1
1
3
2'

Mogło być groźnie. Wyrzut z autu Warcholaka w stylu Tomasza Hajty, do strzału z woleja złożył się Rafał Siemaszko, ale uderzenie zablokowane i tylko rożny. Lechia zażegnała niebezpieczeństwo.

9
1
2
7
6
1'

Pierwsza próba Lechii. Przerzut przez pół boiska do Marco Paixaio, napastnik pomagał sobie ręką przy przyjęciu.

8
4
1
3
3
1'