5
1
1
87'

Mihai Radut skiksował przy próbie strzału z 16 metrów i piłka ledwo doturlała się do rąk Hrdlicki.

3
3
3
3
3
86'

Z boiska wieje nudą. Oba zespoły chyba chciałyby już usłyszeć ostatni gwizdek.

4
2
1
2
5
82'

Nicki Bille Nielsen zepsuł dośrodkowanie z prawego skrzydła i piłka opuściła boisko. Od momentu trzeciej bramki dla Lecha mecz nie dostarcza emocji.

7
3
2
15
5
80'
76'

Tempo meczu spadło. Lech już nic nie musi, a Niebiescy są bezradni.

20
8
2
4
3
75'
72'

Na trybunach Inea Stadionu pojawiło się 20 114 widzów.

14
9
2
70'
67'

Piłkarze Ruchu jeszcze się podrywają, ale sprawiają wrażenie pogodzonych z losem.

8
3
2
2
2
66'

Ruch. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Milen Gamakow.

63'

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Mihai Radut.

62'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Asystował mu Radosław Majewski.

Już 3:0! Majewski podał prostopadle do Jevticia, ten wyszedł sam na sam z Hrdlicką i pokonał go uderzeniem pod poprzeczkę!

76
27
4
5
4
60'

Ruch. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Jakub Arak.

59'

Teraz Łukasz Moneta przedarł się w pole karne, uderzył jednak bardzo lekko i Matus Putnocky musiał obronić.

2
1
2
1
58'

W drugiej połowie widowisko jest w zasadzie jednostronne. Ruch nie potrafi nawet zbliżyć się pod bramkę Kolejorza.

10
5
1
1
54'

Mocny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Maciej Gajos - obok słupka.

6
1
3
3
53'

Zablokowany mocny strzał Jevticia sprzed pola karnego. Lech dominuje.

20
12
2
3
3
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
1
2
2
48'

Płasko z narożnika pola karnego uderzył Darko Jevtić - celnie, ale zbyt anemicznie i Libor Hrdlicka na posterunku.

3
2
1
6
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
2
3
1
44'

Niezła oskrzydlająca akcja Ruchu. Próbował ją zamykać Miłosz Przybecki, ale do końca blokował go Wołodymyr Kostewycz.

6
4
1
1
4
41'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz.

Kapitalna akcja Lecha i 2:0! Z lewego skrzydła perfekcyjnie na 14. metr dograł Kostewycz, a piłkę do siatki wolejem skierował Gajos.

97
45
3
7
15
38'

Darko Jevtić bardzo ładnie wypracował sobie pozycję w polu karnym, ale uderzył dokładnie tam, gdzie stał Libor Hrdlicka.

11
4
2
3
5
35'

Znakomitą okazję miał teraz Marcin Robak! Napastnik Lecha stanął oko w oko z Hrdlicką, jednak niepotrzebnie próbował go lobować. To była zbyt mała odległość i strzał okazał się niecelny.

7
2
6
8
7
33'

W Poznaniu rozpadał się deszcz.

2
4
2
4
3
32'

Duże zamieszanie w polu karnym Lecha! Jarosław Niezgoda przyjął piłkę, jednak trochę zbyt długo układał ją sobie do strzału i został zablokowany.

6
5
3
3
4
30'

Z lewego skrzydła centrował Wołodymyr Kostewycz, piłka zrykoszetowała i wylądowała w rękach Hrdlicki.

5
1
6
1
1
28'

Maciej Urbańczyk miał trochę swobody w narożniku pola karnego, ale uderzył wyraźnie obok dalszego słupka.

4
5
2
3
3
27'

Ależ kąśliwy strzał Monety! Teraz Putnocky zmuszony do sporego wysiłku!

4
2
2
5
2
26'

Matus Putnocky musiał wybiec aż poza pole karne, by uprzedzić Niezgodę.

7
2
5
3
2
25'

Lekka przewaga Lecha, ale poznaniacy nie forsują tempa.

11
2
1
1
1
21'

Soczyście z 18 metrów uderzył Maciej Gajos, tyle że piłka sunęła zbyt blisko środka bramki. Libor Hrdlicka na posterunku.

6
3
2
6
1
18'

Marcin Robak wychodził sam na sam z Hrdlicką, dał się jednak złapać na spalonym.

8
2
2
4
3
16'

Z dystansu lekko i daleko obok słupka uderzył Miłosz Przybecki.

4
7
2
4
4
14'

Po rzucie rożnym dla Niebieskich Putnocky nie sięgnął piłki, ale Paweł Oleksy główkował niecelnie.

6
1
1
3
12'

Ruch na razie nie potrafi odpowiedzieć na gola dla Lecha. Dość spokojny fragment.

10
8
2
4
5
10'

Darko Jevtić przez chwilę poza boiskiem, musiał zmienić buty.

12
7
4
4
2
7'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Łukasz Surma.

Co za klops Niebieskich! Z prawego skrzydła dośrodkował Kędziora, piłka spadła na głowę Surmy, ten nie był atakowany przez żadnego z lechitów, mimo to trafił do własnej bramki! Hrdlicka w szoku, piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części poprzeczki.

Ruch Chorzów
108
62
19
14
18
5'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Dawid Kownacki, ale piłka zeszła mu ze stopy i poleciała daleko obok słupka.

7
2
2
3
13
5'

Marcin Robak chciał oddać strzał z ostrego kąta, lecz nieczysto trafił w piłkę, w dodatku został zablokowany.

8
1
1
5
2
4'

Bartosz Nowak świetnie podał do Niezgody, ten miał przed sobą tylko Putnocky'ego, ale w doskonałej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką! To mogło być 0:1.