4
9
13
88'

Gerard Badia mógł ucieszyć fanów przy Okrzei, ale jego soczysty strzał z 16 metrów ofiarnie zablokował jeden z rywali.

7
4
1
2
2
88'

Rozpaczliwe ataki Piasta nie przynoszą wyrównania. Jaga w końcowych minutach broni sią całą drużyną na swojej połowie.

15
2
1
7
85'

Dośrodkowanie Badii na 8. metr przed bramkę Jagiellonii. Hebert wygrał walkę o górną piłkę, ale główkował niecelnie.

2
1
2
6
83'
ZMIANA
82'

Marek Wasiluk ucierpiał w starciu z rywalem, którego faulował i chyba nie będzie w stanie kontynuować gry.

2
1
1
5
5
81'

8
78'

Najlepsza okazja dla gospodarzy w tym meczu! Po podaniu od Papadopulosa sam na sam z Kelemenem wybiegł Michał Masłowski. Górą golkiper z Białegostoku!

11
2
1
4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Mójta.

Piast Gliwice
11
2
3
3
75'

Marcin Pietrowski zagrał w pole karne do Papadopulosa, a ten uderzał płasko uderzył w kierunku bramki. Pewnie broni Marian Kelemen.

6
3
73'

Piast bije głową w mur.

11
5
3
4
2
70'

Centra Badii i moment zawahania białostockich obrońców. Bezpańska piłka w polu karnym Jagi, z której gospodarze nie potrafili zrobić użytku.

2
1
1
2
67'

Cillian Sheridan dostał piłkę w polu karnym Piasta, ale zamiast uderzać szukał Cernycha... nie znalazł.

2
1
2
2
1
66'
ZMIANA
64'

Pomoc medyczna dla Murawskiego. Mamy chwilę przerwy.

1
2
1
1
1
63'

Liczymy na jakieś ożywienie w Gliwicach. Piłkarze śpią, a my się troszeczkę nudzimy.

2
59'
ZMIANA
56'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Patrik Mraz. Wchodzi: Michal Papadopulos.

55'

Odpowiedź Jagi, a konkretnie Cernycha. Litwin uderzył z 20 metrów, ale Szmatuła obronił bez większych problemów.

3
4
1
2
53'

Teraz już lepiej! Gerard Badia wypuścił w uliczkę Sekulskiego, ale ten trafił w Kelemena. Piast napiera.

1
2
3
52'

Otwierające podanie do Sekulskiego, ale ten był na ofsajdzie.

1
1
48'

Brzydki faul Wasiluka na Badii i okazja dla gospodarzy do centry w szesnastkę. Dośrodkowanie dośc dobre, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.