Pogoń. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Hubert Matynia.

2
4
6
90+2'

Pół metra zabrakło Adamowi Frączczakowi, by płaskim uderzeniem zdobyć gola na 4:1, a piłkę dostarczył mu Mateusz Matras, który w następnym sezonie będzie zawodnikiem Lechii Gdańsk.

8
4
3
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

7
3
5
4
6
86'

8
84'

Naładowana energią Pogoń Szczecin i nie pozwala drużynie z Trójmiasta czymś odpowiedzieć. Przy obecnych wynikach Lechia spada z podium na koniec sezonu zasadniczego.

15
8
2
8
5
82'

Spas Delew huknął zza linii pola karnego i Dusan Kuciak musiał ratować Lechię Gdańsk przed stratą czwartego gola. To już byłby piłkarski nokaut.

18
6
1
2
5
80'

Dawid Kort strzelił pierwszy dublet w Lotto Ekstraklasie. Kibice pożegnali go głośnymi brawami.

12
7
1
1
79'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Nadir Ciftci.

3
1
2
2
75'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Lukas Haraslin.

72'

Pogoń Szczecin pilnuje swojego prowadzenia. Dwa gole to już duża zaliczka, tym bardziej że Lechia Gdańsk nie gra tak dobrze jak w pierwszej połowie.

9
4
6
5
69'
69'

Gol! Strzelił Dawid Kort. Asystował mu Adam Gyurcso.

Kolejna bramka Dawida Korta. Przyłożył głową z bliska pod poprzeczkę po perfekcyjnym dośrodkowaniu Adama Gyurcso!

48
25
6
7
31
65'

Niesamowite! Marco Paixao nie zdobył gola z kilku metrów. Dostał świetne podanie w pole bramkowe od Rafała Wolskiego i kompletnie zawiódł swoim strzałem na wiwat.

12
13
2
6
15
64'
62'

Gol! Strzelił Dawid Kort. Asystował mu Spas Delew.

Dawid Kort uciekł Milosowi Krasiciowi i trącił futbolówkę do bramki na 2:1 po dośrodkowaniu Spasa Delewa! Obecnie Pogoń Szczecin ma wynik premiujący awansem do grupy mistrzowskiej.

57
32
7
14
43
60'

Ułańska próba Dawida Korta. Pomocnik Pogoni Szczecin ruszył na przebój i strzelił z 20. metra obok spojenia słupka z poprzeczką.

6
2
9
2
4
57'
55'

Rafał Janicki nie zdążył wybić piłki Ricardo Nunesowi i sędzia gwizdnął faul byłego zawodnika Chemika Police na obrzeżach pola karnego. Dośrodkowanie Adama Gyurcso z rzutu wolnego wybił Flavio Paixao.

6
3
4
2
3
53'

Niekonwencjonalne rozwiązanie Pawła Stolarskiego. Swoim wstrzeleniem spod linii bocznej przeegzaminował czujność Jakuba Słowika.

5
2
4
3
5
52'

Adam Frączczak we własnym polu karnym i wybił dośrodkowanie Rafała Wolskiego z rzutu rożnego. Chwilę później podobny los spotkał wrzutkę Milosa Krasicia.

3
3
3
2
2
50'

Crossowe podanie w kierunku Spasa Delewa. Dobrze ustawiony Dusan Kuciak miał bliżej do piłki i sprzątnął ją sprzed nosa rozpędzonego Bułgara.

3
2
1
1
5
48'

Podobnie jak przez większą część pierwszej połowy rozgrywa Lechia Gdańsk i szuka jak najlepszego miejsca na oddanie strzału.

8
3
1
1
4
46'

Gra wznowiona po przerwie!

13
2
2
4
1
Czy Pogoń Szczecin awansuje do grupy mistrzowskiej?
8
5
3
2
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.

18
6
4
9
25
41'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko.

21
8
4
8
27
39'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kort.

14
11
3
7
16
37'

Rozpędziła się drużyna z Trójmiasta. Bardzo chce wyjść na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Trochę pomaga gościom fakt, że za chmurami schowało się słońce.

17
8
3
1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał David Niepsuj.

11
5
2
4
32'

Dobra interwencja Cornela Rapy wobec ataku Marco Paixao i Lechia Gdańsk nie ma nawet rzutu rożnego. Grę wznowił od bramki Jakub Słowik.

3
2
1
30'

Milos Krasić na spalonym po wybitnym podaniu Rafała Wolskiego z głębi pola. Serb już szykował się do pojedynku sam na sam z Jakubem Słowikiem.

1
1
29'

Taką oprawę zaprezentowali kibice na trybunie krytej w Szczecinie.

11
3
3
2
2
27'

Wyciszenie na boisku i w przeciwieństwie do początku spotkania Pogoń Szczecin postanowiła wycofać się na własną połowę i poczekać na ruch Lechii Gdańsk.

6
1
23'

Dusan Kuciak złapał futbolówkę po podkręconym strzale Adama Gyurcso z rzutu wolnego. Pewna interwencja bramkarza Lechii Gdańsk.

9
3
1
3
22'

Milos Krasić złożył się idealnie do strzału z powietrza i choć Jakub Słowik miał piłkę na dłoniach, nie sparował futbolówki przed golem.

8
5
1
1
20'

Po zmianie wyniku drużyna z Trójmiasta chce iść za ciosem. Tym razem zmontowała atak na prawym skrzydle z wykorzystaniem Flavio Paixao oraz Pawła Stolarskiego.

10
1
2
3
18'

Gol! Strzelił Milos Krasić. Asystował mu Jakub Wawrzyniak.

Piękna akcja i wyrównanie. Rafał Wolski podał piłkę w uliczkę do Jakuba Wawrzyniaka, po którego dośrodkowaniu Milos Krasić strzelił z powietrza na 1:1. Dawno nie cieszył się z trafienia Serb!

65
28
7
12
26
16'

Gwizdek sędziego i ponownie piłka przyznana drużynie ze Szczecina. Tym razem Milos Krasić podniósł nogę zbyt wysoko, choć miał obok siebie przeciwnika. To było niebezpieczne zdaniem Pawła Raczkowskiego.

1
2
1
1
1
14'

Spas Delew sprowokował do przewinienia Sławomira Peszkę. Od rzutu wolnego Pogoń Szczecin i może ponownie zepchnąć gdańszczan na własną połowę.

3
1
2
1
1
13'

Adam Frączczak jest najlepszym strzelcem Pogoni Szczecin.

11
1
3
9
11'

Gol! Strzelił Adam Frączczak.

Pogoń Szczecin na prowadzeniu! Adam Gyurcso oszukał Pawła Stolarskiego i dośrodkował na głowę Spasa Delewa. Z uderzeniem Bułgara poradził sobie jeszcze Dusan Kuciak, ale w centrum wydarzeń był jeszcze Adam Frączczak i dobił piłkę do siatki na 1:0!

30
10
4
6
32
10'

Podanie Mateusza Matrasa za plecy obrońców Lechii Gdańsk. Dusan Kuciak nie dał się wymanewrować i maksymalnie utrudnił zakończenie ataku Spasowi Delewowi.

3
2
2
2
3
8'

Żwawo poruszają się po boisku piłkarze, ale poza centrostrzałem, z którym poradził sobie Dusan Kuciak, bez sytuacji podbramkowych. Nudzi się Jakub Słowik.

2
2
1
1
6'

Dynamicznie drużyna ze Szczecina. Nieustannie próbuje przenosić grę na połowę kandydata do mistrzostwa Polski. Kazimierz Moskal motywuje podopiecznych do ataku.

2
2
4'

Zdecydowanie ciekawsze wykonanie rzutu rożnego przez Pogoń Szczecin i zmierzającą pod poprzeczkę piłkę sparował z problemami Dusan Kuciak.

5
3
1
1
3
2'

Sławomir Peszko wszedł w pojedynek jeden na jednego z defensorem i wywalczył korner dla Lechii Gdańsk. Krótkie, marne rozegranie rzutu rożnego.

2
1
1
1
3
17:18

W postawowym składzie Pogoni Szczecin dwaj młodzi Dawid Kort i Marcin Listkowski, więc gospodarze ofensywnie, z tylko jednym defensywnym pomocnikiem. Lechia Gdańsk w identycznym ustawieniu jak w derbach z Arką Gdynia.