90+4'

Man Utd. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Chris Smalling.

90+2'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Wayne Rooney.

Niesamowite! Manchester United jednak wygra ten mecz! Rooney zbiegł z lewego skrzydła w pole karne, dośrodkował płasko na 3. metr i stamtąd do siatki trafił Rashford.

1
90+2'

David Meyler doszedł do strzału z 17 metrów i huknął nieznacznie nad poprzeczką!

90+1'

Kolejny niecelny strzał z dystansu Pogby.

90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Teraz soczyście z 22 metrów strzelił Paul Pogba, ale raz jeszcze piłka minęła słupek!

87'

Henrich Mchitarjan skiksował przy próbie strzału z 25 metrów.

86'

Nieźle z prawego skrzydła dośrodkował Marcus Rashford, jednak zabrakło wykończenia.

83'
82'

Teraz Davies rozpaczliwym wślizgiem zablokował strzał Mchitarjana z ostrego kąta.

80'

Ależ zepchnięci są teraz gospodarze! Curtis Davies chciał przeciąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, lecz zrobił to źle i Hull przed golem samobójczym musiał ratować Eldin Jakupović!

79'

Kapitalna interwencja Jakupovicia, który obronił płaski strzał Rashforda z 11 metrów!

78'

Z rzutu wolnego uderzył Paul Pogba, piłka minęła mur obrońców Hull, jednak w sporej odległości minęła też słupek.

77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Meyler.

76'

Z dystansu nad poprzeczką uderzył Tom Huddlestone.

75'

Mogło się zrobić sensacyjnie! Z dystansu uderzył Tom HuddlestoneEric Bailly blokował to dość niefortunnie i piłka poleciała tuż obok słupka!

74'

Było groźnie w polu karnym Hull! Do piłki dopadł Wayne Rooney, huknął z całej siły, ale pół metra obok słupka.

72'

Gospodarze bez trudu zablokowali mocny strzał Ibrahimovicia z rzutu wolnego z 30 metrów.

71'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

71'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Tom Huddlestone.

69'

Gościom zaczyna się spieszyć, mają coraz większą przewagę, ale wciąż trudno im stwarzać dobre sytuacje w polu karnym.

65'

Z dystansu mocno, ale niecelnie strzelił Paul Pogba.

65'

Juan Mata przejął piłkę od Ibrahimovicia, ale strzału nie oddał, bo w polu karnym powstrzymał go obrońca.

62'

Teraz z 20 metrów mocno strzelił Zlatan Ibrahimović, ale piłka zrykoszetowała i poleciała obok słupka.

60'

Płasko z dystansu uderzył Anthony Martial - obok słupka.

59'

Hull mogło wyjść z groźną kontrą, ale w środku pola prosty techniczny błąd popełnił Tom Huddlestone.

58'

Znów mamy optyczną przewagę Czerwonych Diabłów, ale nie przekłada się ona na sytuacje.

57'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

53'

Czerwone Diabły mają problem z przejęciem inicjatywy, beniaminek prezentuje się bardzo solidnie.

49'

Wayne Rooney doszedł do strzału głową w dużym zamieszaniu w polu karnym, jednak piłka poleciała w sam środek bramki i złapał ją Eldin Jakupović.

47'

Robert Snodgrass kontuzjowany, chyba konieczna będzie zmiana.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Po prostopadłym podaniu płasko z linii pola karnego uderzył Abel Hernandez - zbyt lekko, by zaskoczyć De Geę.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Ogromne zamieszanie po rzucie wolnym dla Man Utd. Zlatan Ibrahimović dwukrotnie chciał strącić piłkę do siatki, ale pierwsza próba została zablokowana, a druga była już niecelna.

43'

Eldin Jakupović poradził sobie z niegroźnym strzałem głową Maty.

41'

Aktywny Wayne Rooney wpadł w pole karne, jednak niedokładnie podał do Shawa i akcja spaliła na panewce.

39'

Wayne Rooney dośrodkował z prawego skrzydła nieco za plecy Martiala i zagrożenie oddalił Ahmed Elmohamady.

37'

Wielkie szczęście Tygrysów! Strzał Rooneya zablokował na linii bramkowej Curtis Davies, goście bezzasadnie domagali się jeszcze jedenastki, ale sędzia nakazał grać dalej.

34'

Z rzutu wolnego celnie, ale zbyt lekko uderzył Juan Mata. To nie mogło zaskoczyć Jakupovicia.

32'

Nieźle z dystansu uderzył Paul Pogba, ale Eldin Jakupović na posterunku.

28'

Nad stadionem w Hull mamy rzęsiste opady deszczu.

26'

Kapitalna interwencja Shawa na 5. metrze, który w ostatniej chwili uprzedził Snodgrassa! To mogło być 1:0 dla Tygrysów.

25'

Z rzutu wolnego z 24 metrów nieźle uderzył Robert Snodgrass i piłka poleciała tuż obok słupka.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Marouane Fellaini.

Manchester United
21'

Goście bez trudu podchodzą pod pole karne Hull, ale tam jest bardzo ciasno i ciężko im znaleźć miejsce do oddania strzału.

17'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Maty z rzutu rożnego.

14'

Obraz gry się nie zmienia, Manchester United w ciągłym natarciu, ale nie jest to przewaga miażdżąca.

10'

Zlatan Ibrahimović zamknął akcję oskrzydlającą, ale stał tyłem do bramki i główkował niecelnie.

10'

Czerwone Diabły w ataku pozycyjnym, gospodarze pod sporą presją.

6'

Po strzale Snodgrassa z rzutu wolnego z 25 metrów piłka zatrzymała się na murze obrońców MU.