Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Alberto Moreno.

1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

4:1! Jest i kropka nad "i". Schmechiel wyszedł daleko poza własne pole karne, ale to Mane był przy piłce. Podał w "szesnastkę" do Firmino, który dopełnił formalności.

2
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Robert Huth.

Leicester City
2
73'

Hernandez dośrodkował z prawego skrzydła, a Huth oddał niecelny strzał głową.

1
71'

Firmino zagrał do Wijnalduma, ale Holender był na spalonym.

1
69'

Ledwie kilka minut na boisku, ale Ulloa daje świeżość w ataku Lisów.

1
64'

Liverpool szanuje teraz piłkę, nie chce dać się rozpędzić Leicester.

1
61'

To powinien być gol! Mahrez zagrał do Vardy'ego, ale świetna interwencja Mignoleta zapobiega utracie bramki.

1
60'

Musa zbyt długo zwlekał z decyzją przed polem karnym LFC, że piłka została mu odebrana.

1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

3:1! Wijnaldum zagrał do Lallany na 14 metr, który huknął w same okienko!

54'

Błąd w środkowej strefie boiska, ale Henderson wrócił na czas i wybił piłkę Vardy'emu.

1
49'

Mignolet zderzył się głową z Huthem i pojawiła się krew na twarzy Belga. Będzie jednak w stanie grać w tym meczu.

2
48'

Strzał Musy, ale zablokowany i korner dla Lisów.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Shinji Okazaki. Wchodzi: Ahmed Musa.

45'

Dwie minuty doliczone.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson.

2
43'

Schmeichel poza własnym polem karnym udanie interweniował, gdy szarżował Daniel Sturridge.

1
41'

Po rzucie z autu Mignolet nie trafił w piłkę, którą głową uderzył Huth i futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

1
41'

Lisy nabrały wiatru w żagle i teraz to one atakują.

1
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Fatalny błąd Lucasa, który w niegroźnej sytuacji po prostu podał na piąty metr do Vardy'ego, który strzałem do pustej bramki zdobył gola!

3
37'

Strata Hutha i kontra gospodarzy, którą niecelnym strzałem zakończył Georginio Wijnaldum.

31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Daniel Sturridge.

2:0! Sturridge kapitalnie podał do Mane, który miał przed sobą tylko Schmeichela. Duńczyk nie zdołał już zatrzymać rywala.

30'

63 procent posiadania piłki ma Liverpool.

29'

Złe dośrodkowanie Sturridge'a i piłkę złapał Schmeichel.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Amartey.

26'

To mogło być 2:0! Schmeichel kapitalnie obronił strzał Sturridge'a z kilku metrów.

23'

Georginio Wijnaldum oddał celny strzał z 20 metrów - jednak podobnie jak w poprzednich próbach - piłkę pewnie chwycił Schmeichel.

21'

Niezłe dośrodkowanie Mahreza, ale nieco za mocne i od bramki rozpoczął Mignolet.

19'

Celne uderzenie Sturridge'a z 16 metrów, jednak to nie mogło zaskoczyć duńskiego bramkarza.

16'

Liverpool FC nadal prowadzi grę, a Leicester cofnięte na własną połowę.

13'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla LFC! Sturridge ściągnął zawodnika do boku, ale Milner podał do Firmino, który przełożył sobie piłkę na prawą nogę i płaskim strzałem zdobył gola.

2
11'

Kilka lepszych minut w wykonaniu The Reds. Przed chwilą płaski strzał oddał Firmino, ale piłkę złapał Schmeichel.