Żółtą kartkę otrzymał Adam Smith.

AFC Bournemouth
86'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nolito. Adam Smith sprowokował rywala, który zrobił w jego kierunku ruch głową. Arbiter był bezlitosny, choć to spora kontrowersja.

Manchester City
84'

Kilkanaście metrów przebiegł z piłką przy nodze Harry Arter. Kąśliwy strzał z 25 metrów nieznacznie minął prawy słupek bramki Manchesteru City.

82'

Atomowy strzał z 23 metrów oddał Leroy Sane. Piłka poleciała jednak bardzo wysoko.

80'

Od kilku minut więcej "do powiedzenia" mają piłkarze AFC Bournemouth. Gospodarze myślami są już przy kolejnym spotkaniu.

77'

Pierwsza w drugiej połowie groźna akcja przyjezdnych. Krótkie podanie w pole karne i błyskawiczny strzał z 12. metrów. Uderzał Callum Wilson, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

75'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Manu Garcia.

75'

Prosty błąd Bravo i korner dla gości. Słabe dośrodkowanie, ale piłka wróciła pod nogi Smitha. Uderzenie jednak przeleciało daleko obok słupka.

74'

AFC Bournemouth. Schodzi: Junior Stanislas. Wchodzi: Max-Alain Gradel.

72'

Goście już bez wiary, ale nie ma się co dziwić. AFC Bournemouth broni się całym zespołem na własnej połowie.

71'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Leroy Sane.

68'

AFC Bournemouth. Schodzi: Jack Wilshere. Wchodzi: Dan Gosling.

66'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Belg gra dziś nieziemsko! Kolejne otwierające drogę do bramki podanie do partnera, a ten podniósł piłkę nad wybiegającym Borucem.

64'

Coś nieprawdopodobnego! Raheem Sterling pobiegł z piłką wszerz pola karnego. Przedryblował wszystkich obrońców i posłał piłkę obok nogi Boruca. Ta trafiła w słupek i wróciła do polskiego bramkarza.

61'

Gospodarze już nie forsują tempa. Priorytetem stało się szanowanie piłki.

58'

Przerwa w grze. Problem z nogą zgłosił Artur Boruc. Polak pozostanie jednak na murawie, choć Federici już rozpoczął rozgrzewkę.

56'

Zaskakujący strzał z 16 metrów oddał Callum Wilson, ale Bravo był na posterunku.

53'

Kolejna próba De Bruyne i kolejny raz uderzenie Belga zatrzymuje polski bramkarz. Pewny chwyt Boruca.

50'

Strzał z dystansu i dobra obrona Boruca. Polak odbił piłkę kopniętą przez De Bruyne.

46'

AFC Bournemouth. Schodzi: Jordon Ibe. Wchodzi: Callum Wilson.

48'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kelechi Iheanacho.

Niemal kopia akcji po której padła druga bramka. Piłkę rozprowadził De Bruyne. Podanie do Iheanacho, który mógł uderzać, ale odwdzięczył się za asystę z 25. minuty. Tym razem formalności dopełnił Raheem Sterling. Piłkę próbował jeszcze wybijać jeden z obrońców, ale wygarnął ją zza linii bramkowej.

46'

Zaczynamy II połowę.

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

42'

Kontra gości zakończona jednak niedokładnym, prostopadłym podaniem. Jordon Ibe powinien zrobić to lepiej.

39'

Widowiskowy drybling Sterlinga. Pomocnik poradził soebie z dwoma rywalami i oddał piłkę Iheanacho. Napastnik niemal natychmiast posłał podanie zwrotne. Płaskie uderzenie Sterlinga i świetna obrona Boruca!

38'

Niesygnalizowany, bardzo mocny i co najważniejsze celny strzał Kolarova z 30 metrów. Artur Boruc na posterunku!

36'

Dobra akcja gości. Joshua King zagrał za plecy, w ciemno do Stanislasa. Ten uderzył, ale został przyblokowany. Piłka poleciała wysokim lobem, po czym zgarnęli ją obrońcy.

35'

Niesamowity luz De Bruyne. Belg zagrywał piętą w polu karnym rywali i niewiele brakowało by podanie otworzyło Nolito drogę do bramki. Połapali się jednak obrońcy.

31'

Zagranie na wolne pole do Kinga. Ten znów obnażył braki szybkościowe Otamendiego, ale nie potrafił celnie podać spod końcowej linii boiska.

29'

Gospodarze prezentują się wybornie. Jedynym niepewnym punktem jest Nicolas Otamendi. Argentyńczyk zaliczył kilka głupich strat, brakuje mu szybkosci, a do tego ma już kartkę.

15:10

Tak to dokładnie było...

25'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Raheem Sterling.

Kontra niczym z konsoli! De Bruyne ponownie rozdzielił piłkę na środku boiska. Świetne, podanie w punkt do Sterlinga. Ten stanął sam na sam z bramkarzem, ale nie uderzał, a odgrywał do kolegi. To było dopełnienie formalności.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. Faul na Arterze.

21'

Doskonałe przeniesienie ciężaru gry na prawą stronę. Podanie otrzymał Sterling, ale przy próbie dośrodkowania nie trafił w piłkę.

18'

Pięknie piłkę środkiem wyprowadził Kevin De Bruyne. Znakomite podanie do Nolito, ale ten uderzył prosto do rąk Boruca.

15'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Mamy gola! Wilshere faulował Nolito tuż przed linią pola karnego. Do futbolówki podszedł De Bruyne. Płaski strzał z 18 metrów i piłka w siatce. Belg idealnie wykorzystał to, że rywale stojący w murze podskoczyli.

1
13'

Sprytne, płaskie podanie w pole karne do Iheanacho. Zmiennik Aguero został jednak osaczony przez czterech rywali i niewiele mógł zdziałać.

10'

Szybki Joshua King odjechał Otamendiemu. Argentyńczyk tracił dystans do napastnika i zdecydował się na wślizg we własnym polu karnym. Ryzykownie, ale skutecznie.

7'

Szybka akcja gospodarzy zakończona strzałem z 19 metrów. Uderzenie Iheanacho ofiarnie zablokował Cook.

5'

Bardzo niecelnie z 30 metrów uderzał Aleksandar Kolarov.

4'

King wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Stanislasa na bliższy słupek, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

1'

Minęło zaledwie 15 sekund, a już groźny strzał sprzed pola karnego oddał Kevin De Bruyne. Boruc czujny od pierwszych minut. Polak sparował piłkę do boku.

15:10

Gospodarze w błękitnych strojach. Goście zagrają na czarno-czerwono.

15:10

Spotkanie poprowadzi Jonathan Moss.

15:10

Artur Boruc przed arcytrudnym zadaniem...

15:10

Punktualnie o 16:00 po raz pierwszy kopną piłkę na Etihad Stadium. Tylko nieliczni dają szansę AFC Bournemouth na zapunktowanie w Manchesterze. The Citizens są w gazie i w wygrywaniu nie przeszkadza im nawet brak Sergio Aguero. Zawieszonego napastnika zastąpi na szpicy Kelechi Iheanacho.