Trzy minuty doliczone.

86'

Zupełnie nieudany strzał Pedro. Hiszpan aż zwiesił głowę.

84'

Michy Batshuayi znalazł się sam na sam z Cechem, jednak nie skopiował wyczynu Sancheza z pierwszej połowy i jego uderzenie obronił bramkarz.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa. Zawodnikowi puściły już nerwy i sędzia za dyskusje ukarał go.

82'

Rzut wolny wykonywany przez Pedro został wybity przed pole karne. Cesar Azpilicueta złożył się do strzału i był on celny, ale za słaby, żeby pokonać Cecha.

77'

Xhaka uderzył z dystansu, ale bardzo, bardzo niecelnie.

76'

Sanchez zbyt długo zwlekał z podaniem do Oezila i kiedy to uczynił, to Niemiec był już na spalonym.

73'

Perfekcyjny powrót Bellerina, który zatrzymał Pedro zmierzającego w kierunku bramki Arsenalu.

71'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Michy Batshuayi.

70'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

69'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Kieran Gibbs.

69'

Świetna okazja dla Walcotta, ale tym razem jego strzał z ostrego kąta broni bramkarz.

68'

Kolejny raz Koscielny uprzedził Costę. Napastnik Chelsea coraz bardziej sfrustrowany.

67'

Fatalny strzał Ivanovicia. Serb tylko przeprasza wszystkich za swoją decyzję.

66'

Chelsea dłużej utrzymuje sie przy piłce, a Arsenal czeka na kontry.

64'

Cahill wścieka się na swojego bramkarza, bo jego zdaniem Belg powinien wyjść do piłki.

62'

Cesar Azpilicueta wrzucił piłkę na piąty metr, gdzie Koscielny wybił futbolówkę.

60'

Kwadrans drugiej połowy i nic nie wskazuje na to, żeby Chelsea miała zacząć odrabiać straty.

57'

Znów groźnie w polu karnym Chelsea i ofiarna interwencja Ivanovicia, który wybił piłkę po dograniu Bellerina.

56'

Kontra Arsenalu, jednak gospodarze przekombinowali.

55'

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Marcos Alonso.

53'

Powinno być 4:0! Walcott zamiast strzelać czy podać do Oezila, to wybrał górne dośrodkowanie do Sancheza, który nie sięgnął piłki.

50'

Teraz w ofensywie faulował Diego Costa.

18:20

Początek drugiej połowy.

45+1'

Złe wyjście Cecha, który tak wypiąstkował, że futbolówka trafiła pod nogi Hazarda. Kąt był jednak ostry i Belg uderzył w boczną siatkę.

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Piłkarze Arsenalu bawią się już z zawodnikami Chelsea.

40'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexis Sanchez.

3:0! Chelsea na kolanach. Idealna kontra, w której Oezil zagrał do Sancheza, który dośrodkował do Niemca. Ten uderzył z woleja, piłka odbiła się od ziemi, słupka i wpadła do siatki.

39'

Nieco dłużej przy piłce są teraz goście, ale nie przynosi to korzyści.

36'

Costa poirytowany na sędziego. Uważał, że był faulowany, lecz arbiter uznał inaczej.

34'

Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, gdzie królował Petr Cech.

32'

Arsenal. Schodzi: Francis Coquelin. Wchodzi: Granit Xhaka. Coquelin jednak nie da rady biegać po boisku.

30'

Arsenal miał rzut wolny 17 metrów od bramki Chelsea, lecz piłka po strzale Sancheza została wybita na korner.

29'

Na boisku opatrywany jest Francis Coquelin, ale wróci na boisko.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Branislav Ivanović.

28'

Wielkie poświęcenie graczy Arsenalu, którzy wygrywają większość przebitek.

25'

Cahill tym razem zablokował strzał Bellerina z linii pola karnego.

24'

Bardzo dobre tempo meczu.

21'

Teraz składna akcja Chelsea. Hazard do Costy, ten odgrywa do Belga, który dostrzegł Williana. Jego płaski strzał minął słupek Arsenalu.

20'

Diego Costa już nieco sfrustrowany po tym jak sfaulował go Laurent Koscielny. Pokazywał, że to już drugie przewinienie Francuza.

19'

Sanchez zamiast podawać do Walcotta to zdecydował się na strzał, który poleciał obok bramki.

19'

Chelsea ma jednak póki co problem z wyjściem z własnej połowy.

16'

Trzeba uczciwie poznać, że to nie jest koniec mecz i Chelsea jest w stanie odrobić taką stratę.

14'

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Hector Bellerin.

2:0! Koncertowa akcja Arsenalu. Świetne podanie na prawą flankę do Bellerina, który podał na ósmy metr do Walcotta, a ten dołożył tylko nogę.

11'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

1:0 dla Arsenalu! Fatalna strata piłki przez Cahilla i Sanchez znalazł się sam na sam z bramkarzem. Chilijczyk bez problemu podciął futbolówkę nad bramkarzem.

1
11'

Żywe tempo meczu od pierwszych minut.

9'

Silny strzał Sancheza z 10 metrów, jednak Cahill przyblokował jego uderzenie.

8'

To też ważne spotkanie dla Petra Cecha, który przez wiele lat grał w barwach Chelsea. Po drugiej stronie barykady jest z kolei Cesc Fabregas, były kapitan Kanonierów.

6'

Buczenie, gdy do piłki dochodzi Costa. Zawodnik Chelsea nie jest mile widziany na Emirates Stadium.

4'

Potężny strzał Cazorli z 20 metrów i Thibaut Courtois wybił piłkę przed siebie.

3'

Korner dla Arsenalu, który wykonywał Santi Cazorla, ale nie było zagrożenia pod bramką Chelsea.