Everton
90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Sergio Aguero padł w polu karnym Evertonu po starciu z Oviedo, ale faulu nie było i sędzia słusznie puścił grę.

85'

Żółtą kartkę za faul na De Bruyne otrzymał Ashley Williams.

81'

Soczysta bomba De Bruyne z dystansu, rykoszet i fantastyczna interwencja Stekelenburga!

81'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Seamus Coleman.

79'

Na wiwat z narożnika pola karnego uderzył Kevin De BruyneMaarten Stekelenburg nie musiał interweniować.

76'

Raheem Sterling zbiegł z prawego skrzydła w pole karne, ale wypuścił piłkę poza boisko i akcja spaliła na panewce.

72'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu David Silva.

1:1! Wejście smoka Nolito, który zamknął głową precyzyjną centrę Silvy. Stekelenburg bez szans.

72'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Nolito.

70'
NIESTRZELONY KARNY

NIEPRAWDOPODOBNE! Aguero uderzył w lewy róg, ale górą Stekelenburg!

69'

Kolejny rzut karny dla Man City! Jagielka sfaulował Aguero.

67'

Gospodarze mają twardy orzech do zgryzienia. Idzie im dziś jak po grudzie, a teraz do zwycięstwa potrzebują aż dwóch bramek.

64'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Yannick Bolasie.

To dopiero sensacja! Jedna akcja gości i gol! Bolasie przytomnie zagrał do Lukaku, ten był dość osamotniony, ale z łatwością zwiódł Clichy'ego i pokonał Bravo pewnym uderzeniem z ostrego kąta przy dalszym słupku.

60'

Nieustannie atakują gospodarze, jednak wciąż brakuje im gola.

55'

Ashley Williams przeciął groźną centrę Sterlinga z boku boiska.

52'

Po dośrodkowaniu Sane strzał w dużym tłoku oddał Kelechi Iheanacho, ale instynktownie obronił go Maarten Stekelenburg.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Soczyście z narożnika boiska uderzył Gerard Deulofeu i Claudio Bravo zmuszony do sporego wysiłku.

49'

Gospodarze chcą szybko ruszyć do ataku, ale Everton próbuje się bronić nieco wyżej niż w trakcie pierwszej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

43'

Nie ma gola! Maarten Stekelenburg wyczuł intencje De Bruyne i obronił jego strzał w lewy róg!

1
42'

Rzut karny dla gospodarzy! Phil Jagielka sfaulował Silvę.

39'

Fatalnie z lewego skrzydła dośrodkował Yannick Bolasie i gospodarze łatwo oddalili zagrożenie.

34'

Napór gospodarzy nieco osłabł, od kilku minut nie mamy groźnych sytuacji.

30'

Przerwa w grze, z bólu zwija się Raheem Sterling, którego brutalnie sfaulował Seamus Coleman. O dziwo obyło się bez kartki.

27'

Sprzed pola karnego mocno nad poprzeczką uderzył David Silva.

25'

Mecz jest jednostronny, choć Obywatele nie potrafią na razie złamać defensywy przeciwnika.

22'

Zablokowany strzał głową Iheanacho po dośrodkowaniu Silvy z rzutu wolnego.

21'

Bardzo naciskają The Citizens i obrona Evertonu jest pod stałą presją.

18'

Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Kevin De Bruyne, jednak trafił w mur obrońców.

16'

Seamus Coleman zatrzymał szarżującego lewym skrzydłem Sterlinga.

13'

Inicjatywa po stronie gospodarzy, którzy prowadzą atak pozycyjny. Everton czyha na kontry.

9'

Z rzutu wolnego mocno, ale wysoko nad bramką uderzył Romelu Lukaku.

8'

Manchester City zaczął bardzo dynamicznie, ale goście dość szybko opanowali sytuację i mecz się wyrównał.

4'

Leroy Sane zakręcił obrońcami Evertonu, oddał strzał z niemal zerowego kąta, jednak Maarten Stekelenburg odbił piłkę.

2'

Płasko z prawej strony pola karnego dośrodkował Kevin De Bruyne, ale piłka nie dotarła do Iheanacho.