Arsenalowi wciąż mało. Chce kolejnych goli.

80'

Pustoszeją trybuny na Stadium of Light.

78'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

4:1! Nokaut! To śmierdziało golem od początku akcji. Strzał Gibbsa jeszcze trafił w słupek, ale dobitka Sancheza z czterech metrów była skuteczna.

76'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Mesut Oezil.

3:1! Król Giroud! To chyba drugi kontakt z piłką Francuza. Giroud wykorzystał dośrodkowanie Oezila z rzutu rożnego i głową zdobył gola.

73'

Powtórka sprzed dwóch minut. Znów Gibbs dograł w pole karne, ale Oezil źle dostawił nogę do piłki.

71'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Kieran Gibbs.

2:1 dla Arsenalu! Świetne dośrodkowanie Gibbsa na dziewiąty metr, gdzie Giroud w pierwszym kontakcie z piłką zdobył gola!

69'

Po centrze z rzutu rożnego niecelny strzał głową oddał Koscielny.

69'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Olivier Giroud.

67'

Martin Atkinson jeszcze porozmawiał sobie z Sanchezem, ale Chilijczyk ma rację. To powinien być karny dla Arsenalu, a w efekcie mamy 1:1.

65'

Gol! Strzelił Jermain Defoe. 1:1! Defoe zmylił Cecha i pewnym strzałem pokonał Cecha.

Sunderland AFC
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Petr Cech. Bramkarz Arsenalu sfaulował Watmore'a we własnym polu karnym! "Jedenastka"!

Arsenal FC
62'

Sanchez upadł w polu karnym Sunderlandu. Wydaje się, że pewna "jedenastka", ale Martin Atkinson był zupełnie innego zdania.

61'

Trzeba przyznać, że Czarne Koty z większym animuszem wyszły na drugą połowę, chociaż nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

59'

Kontra Arsenalu, ale w dobrej sytuacji Alex Oxlade-Chamberlain nieczysto trafił w piłkę.

56'

Bardzo kiepski strzał Coquelina z 25 metrów.

56'

Sanchez upada przed polem karnym Sunderlandu, ale sędzia nie widzi faulu.

1
53'

Arsenal spokojnie kontroluje przebieg meczu.

1
49'

Po tym wejściu Djilobodjiego Sanchez wyraźnie utyka.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Papy Djilobodji.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

Ozeil dogrywa do Sancheza, ale minimalnie niedokładnie.

42'
41'

Żółtą kartkę otrzymał Steven Pienaar.

1
40'

O'Shea juz przekazał opaskę kapitana, ponieważ nabawił się kontuzji mięśniowej.

38'

Stuprocentową okazję miał Oezil. Niemiec otrzymał świetne podanie od Oxlade'a-Chamberlaina, ale w sytuacji sam na sam z Pickfordem uderzył zbyt lekko, żeby przelobować go.

1
37'

Nic dziwnego, że Czarne Koty zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Grają naprawdę źle.

1
34'

Głęboka centra w pole karne Arsenalu i piłka w rękach Cecha.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Didier Ndong.

31'

Niezła okazja dla Arsenalu. Oezil wywalczył rzut wolny 17 metrów od bramki Czarnych Kotów, lecz strzał Sancheza poszybował nad poprzeczką.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Wahbi Khazri.

29'

Steven Pienaar miał furę szczęścia, że za faul na Sanchezie nie dostał żółtej kartki.

26'

Iwobi do Gibbsa, ten odgrywa do Iwobiego i Nigeryjczyk decyduje się na strzał z 20 metrów. Nad poprzeczką.

26'

Sunderland nie ma pomysłu, jak dobrać się do skóry Arsenalu.

23'

Sanchez do Oezila, ale zagrał niedokładnie.

21'

Dobra okazja dla Sunderlandu. Patrick van Aanholt uderzył z rzutu wolnego z 17 metrów tuż obok słupka.

19'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain.

1:0 dla Arsenalu! Elneny zagrał na skrzydło do Oxlade-Chamberlaina, który minął obrońcę i dośrodkował na szósty metr. Tam zaspali piłkarze Sunderlandu, ponieważ niski Sanchez celnym strzałem głową zdobył gola.

17'

Na ławce Arsenalu jest dzisiaj Giroud, którego tak brakowało przed tygodniem w starciu z Middlesbrough.

14'

O dziwo sam na sam z bramkarzem Sunderlandu wyszedł... defensywny pomocnik Coquelin i Francuz został dogoniony.

13'

Wyśmienite podanie Sancheza do Oezila, który swoją drogą też kapitalnie wbiegł w pole karne. Niemiec oddał jednak zbyt słaby strzał i piłka w rękach bramkarza.

12'

Sporo walki w środkowej strefie boiska.

10'

Groźne dośrodkowanie na czwarty metr posłał Elneny i gospodarze wybili piłkę na następny rzut rożny.

7'

Pewna interwencja Cecha na piątym metrze, ale trudno było przypuszczać, że nie poradzi sobie z takim dośrodkowaniem.

5'

Ostre wejście Coquelina i Pienaar ucierpiał w tym starciu. Francuz najpierw trafił w piłkę, a dopiero później w nogę gracza Sunderlandu.

4'

Świetna centra Bellerina i z sześciu metrów Alex Oxlade-Chamberlain nieczysto trafił w piłkę.

1'

Co ciekawe, pierwszy raz w tym sezonie na boiskach Premier League pojawia się "zimowa piłka", która różni się kolorami.

12:59

Przypomnijmy, że Sunderland zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dwóch punktów.