Doliczone 3 minuty.

90'

Maarten Stekelenburg na raty obronił płaski strzał Mosesa sprzed pola karnego.

87'

Dynamicznie w pole karne gości wpadł Diego Costa, jednak naciskany przez rywali zgubił piłkę.

84'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Gary Cahill. Wchodzi: John Terry.

81'

Po rzucie rożnym soczyście z woleja uderzył David Luiz i z najwyższym trudem obronił Maarten Stekelenburg!

80'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Michy Batshuayi.

80'

Oscar kapitalnym podaniem uruchomił Costę, ten jednak został zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

78'

Seamus Coleman zablokował mocny strzał Costy z narożnika pola karnego.

75'

Napór Chelsea nieco osłabł, spokojniejszy fragment.

71'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Kevin Mirallas, ale do szczęścia nie zabrakło mu wiele.

71'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Oscar.

70'

Everton w ataku pozycyjnym na połowie Chelsea. Nic z tego jednak nie wynika.

66'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Gareth Barry. Wchodzi: Tom Davies.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

Everton przeżywa na Stamford Bridge totalny koszmar! Costa podał do Hazarda, strzał Belga z ostrego kąta obronił Stekelenburg, ale z dobitką na pustą bramkę natychmiast pospieszył Pedro.

64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gareth Barry.

63'

Kolejna znakomita akcja Chelsea! Alonso dośrodkował z boku pola karnego do Costy, ale strzał reprezentanta Hiszpanii instynktownie obronił Maarten Stekelenburg.

60'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Yannick Bolasie. Wchodzi: Aaron Lennon.

59'

Chelsea ani myśli zwalniać. Everton jest rozbity i londyńczycy mają ochotę nastrzelać mu jak najwięcej goli.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Kapitalna dwójkowa akcja Hazarda z Pedro. Hiszpan piętą odegrał do Belga, a ten nie dał Stekelenburgowi szans płaskim strzałem w krótki róg. 4:0!

54'

Gareth Barry zablokował strzał Mosesa z 14 metrów.

50'

Nemanja Matić podał krótko do Costy, ale strzał snajpera Chelsea został zablokowany. Sędzia asystent zasygnalizował jeszcze spalonego, choć wydawało się, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

1
49'

Everton jeszcze nie składa broni i od początku drugiej części atakuje Chelsea dość wysoko.

1
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'

Powinno być 4:0! Pedro i Costa ośmieszyli obronę Evertonu, ale ten drugi przestrzelił w sytuacji sam na sam ze Stekelenburgiem!

1
45+1'

Pedro Rodriguez zakręcił obrońcami Evertonu, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
44'

Nieźle z prawego skrzydła dośrodkował Yannick Bolasie, ale świetnie przeciął to Gary Cahill.

1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Nemanja Matić.

Everton na łopatkach! Matić przedłużył głową dośrodkowanie z rzutu rożnego i egzekucję z 10 metrów wykonał Costa. Stekelenburg bez szans.

41'

Kąśliwa wrzutka Hazarda z prawego skrzydła, zabrakło jednak wykończenia.

1
40'

Spokojniejszy fragment, Chelsea ma pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

1
36'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Bryan Oviedo. Wchodzi: Kevin Mirallas.

36'

Z prawego skrzydła centrował Victor Moses, ale zamykający to Diego Costa miał trudną pozycję i główkował niecelnie.

1
34'

Świetna centra Alonso sprzed pola karnego i Victor Moses huknął z ostrego kąta w słupek!

1
32'

Pogubili się teraz w tyłach goście, ale Eden Hazard nie zdołał uprzedzić w polu karnym Stekelenburga.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Jagielka.

29'

Everton próbuje atakować, jednak trudno mu czymkolwiek zaskoczyć obronę The Blues.

1
26'

Bardzo dobra centra Barkleya z rzutu wolnego, ale jeden z jego kolegów był na spalonym i sędzia przerwał grę.

1
23'

Romelu Lukaku próbował zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, do końca przeszkadzał mu jednak Victor Moses i Belg nie zdołał oddać strzału.

20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Ależ poszła za ciosem Chelsea! Pedro zagrał wzdłuż pola karnego, Costa nie miał szans tego zamknąć, lecz zostawił piłkę Alonso i ten skierował ją do siatki uderzeniem między nogami Stekelenburga.

19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Diego Costa.

1:0 dla Chelsea! Costa podał na lewe skrzydło do Hazarda, a ten wbiegł w pole karne, zwiódł dwóch rywali i trafił do siatki perfekcyjnym płaskim strzałem przy dalszym słupku.

18'

Zbyt głęboko z prawego skrzydła dośrodkował Victor Moses i piłkę złapał Maarten Stekelenburg.

17'

Everton cały czas w defensywie. Chelsea jednak nie stworzyła jeszcze zbyt wielu sytuacji, bo na razie brakuje jej dokładności.

1
15'

Żółtą kartkę za faul na Mosesie otrzymał Yannick Bolasie.

11'

Chelsea podkręca tempo i teraz nieustannie gości pod polem karnym The Toffees.

8'

Brutalny faul Colemana na Coscie. Nie zauważył tego sędzia i puścił grę. Chwilę później jednak użył gwizdka, bo napastnik Chelsea musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

5'

Płaska centra Alonso z lewego skrzydła, ale zbyt głęboka i piłkę złapał Maarten Stekelenburg.

3'

Dość spokojne pierwsze minuty. Chelsea próbuje przejąć inicjatywę, jednak na razie Everton nie "pęka".