Premier League: 11. kolejka
05 lis 2016 16:00
90+1'

Gol! Strzelił Marten de Roon. 1:1! Friend dośrodkował piłkę z lewej strony, a De Roon z kilku metrów pokonał Bravo.

Middlesbrough
90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Błąd Valdesa, ale De Bruyne sprzed pola karnego uderzył nad poprzeczką.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Clayton.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Aguero.

Manchester City
86'

Man City. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Manu Garcia.

85'

Wygląda na to, że zwycięstwo z Barceloną w środku tygodnia kosztowało sporo sił piłkarzy Man City.

82'

De Bruyne domagał się podyktowania rzutu karnego za rzekomy faul na nim, jednak sędzia pozostał niewzruszony.

77'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska na jedenasty metr pola karnego Man City i wślizgiem sytuację ratuje Stones.

75'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Nolito.

73'

Downing znalazł trochę miejsca do oddania strzału, jednak nie uderzył celnie.

71'

Obaj trenerzy wciąż nie dokonali żadnej zmiany.

69'

To powinno być 2:0! De Bruyne kapitalnie wrzucił piłkę między dwóch stoperów, ale Aguero głową uderzył nad poprzeczką.

66'

Boro napędziło trochę strachu Man City, który wciąż nie może być pewien zwycięstwa.

63'

Dośrodkowanie Davida Silvy do De Bruyne, jednak Belg nie sięgnął piłki.

60'

Sergio Aguero minął czterech zawodników Middlesbrough, ale w końcu w polu karnym piłkę zabrał mu Gibson.

56'

Po utracie gola lepiej wyglądają akcje Middlesbrough. Beniaminek podjął rękawice.

53'

50'

Znów Bravo uratował swój zespół. Sam na sam z nim znalazł się Forshaw, ale Chilijczyk odważnym wyjściem skrócił kąt i zablokował strzał.

48'

To byłaby fantastyczna bramka autorstwa Negredo, który z dalszej odległości chciał przelobować Bravo. Piłka zmierzała pod samą poprzeczką, ale bramkarz The Citizens zdołał wybić ją.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne. 1:0 dla MC! Po dośrodkowaniu De Bruyne z prawej flanki, Aguero z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

40'

Bardzo odważne wyjście Valdesa, który uprzedził Navasa, ale Hiszpan przejechał rywalowi korkami po udzie, na którym pojawiła się krew.

38'

Middlesbrough ma poważne problemy, żeby wyjść z piłką z własnej połowy.

36'

Powinno być 1:0 dla City! Z pięciu metrów uderzył David Silva i Valdes z trudem wybił piłkę na korner.

33'

Ze strzału głową Stonesa wyszło dogranie na dalszy słupek do Aguero, ale ten nie sięgnął piłki.

31'

Valdes bardzo dobrze obronił strzał Aguero z kilku metrów, a dobijający piłkę Silva był już na spalonym.

29'

Trzeba przyznać, że Man City ma przygniatającą przewagę, ale okazji z tego jest naprawdę niewiele.

26'

Teraz sprzed pola karnego wprost w bramkarza Middlesbrough przymierzył Sergio Aguero.

25'

Krótko rozegrany rzut rożny, De Bruyne podał na 25 metr, gdzie strzał Kolarova pewnie złapał Valdes.

24'

Kolejna akcja Man City. Strzelał Kevin de Bruyne i piłka została przyblokowana. Korner.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Forshaw.

20'

Fernandinho znalazł podaniem Navasa, ale ten źle się ustawił i był na spalonym.

18'

Forshaw świetnie wrócił we własne pole karne i zablokował składającego się do strzału Gundogana.

17'

86 procent posiadania piłki ma Manchester City.

16'

Fernandinho zdecydował się na strzał z dystansu, jednak nie pomierzył dokładnie.

12'

Z rzutu wolnego w mur uderzył Kevin De Bruyne, a w tygodniu to on zdobył gola przeciwko Barcelonie ze stałego fragmentu gry.

10'

Kolejne dośrodkowanie w stronę Aguero, ale Valdes nie daje się zaskoczyć.

7'

Ofensywna akcja Middlesbrough, Gundogan faulował Traore, ale sędzia zastosował przywilej korzyści. Chwilę później Boro nie miało już piłki.

6'

Mecz zaczyna się bardzo podobnie, jak ten Arsenalu z Middlesbrough. Spora dominacja gospodarzy.

4'

Dośrodkowanie z prawej flanki, wydaje się, że lekko popychany był Aguero, ale sędzia słusznie nie wskazał na "wapno".

3'

Dominacja Manchesteru City od pierwszej minuty. Gospodarze wymieniają sporo podań.