Orły nie potrafią zaatakować Manchester City. Goście dobrze się ustawili.

Zmiana w CP: Sako za Kelly'ego.

85'

Zmiana w Man City: Fernando za Aguero.

83'

2:1 dla Man City! Kto strzelił? Yaya Toure oczywiście! Iworyjczyk był zupełnie niepilnowany na piątym metrze i bez problemu wykorzystał dogranie Kevina de Bruyne.

Manchester City
81'

Zmiana w Palace: Chung-Yong Lee za Benteke.

79'

Żółtą kartką ukarany Wickham. Zawodników Orłów jest bardzo aktywny - w każdym aspekcie.

Crystal Palace
76'

Coraz większa presja ze strony Manchesteru City.

73'

Sterling zwiódł Kelly'ego, ale jego dośrodkowanie został zablokowane.

70'

Rzut wolny dla Manchesteru City i etatowy wykonawca De Bruyne - jednak dośrodkowanie Belga wybił Wickham.

68'

Zmiana w Man City: Nolito zmieniony przez Silvę.

66'

1:1! Aguero nie wykorzystał okazji pod bramką CP i po kontrze rezerwowy Wickham zwiódł Zabaletę, a następnie pokonał Bravo.

62'

Coraz groźniejsi są gospodarze w tym meczu. Man City może zostać ukarany za minimalizm.

60'

De Bruyne zdecydował się na strzał z dystansu, ale szybko musi zapomnieć o tym uderzeniu.

57'

Korner dla gospodarzy nie przyniósł skutku.

55'

Mogło być 1:1! Puncheon dośrodkował do Benteke, którego strzał pięknie obronił Bravo.

50'

Teraz przez chwilę z boiska nie podnosił się Zabaleta, ale ostatecznie Argentyńczyk pozbierał się.

48'

Korner dla The Citizens, ale Wickham przydał się we własnym polu karnym wybijając dośrodkowanie Nolito.

46'

Zmiana w Crystal Palace: Connor Wickham za Townsenda.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Trzy minuty doliczone.

41'

Wydawało się, że Toure już nigdy nie zagra w Man City, ale Iworyjczyk przeprosił Guardiolę za swoje wypowiedzi i dostał szansę. Wykorzystuje ją w stu procentach.

38'

1:0 dla Man City! Niesamowite, kto strzela? Yaya Toure! Iworyjczyk wymienił podania z Nolito, a następnie uderzył nie do obrony. To pierwszy celny strzał w meczu.

37'

Zmiana w Man City: schodzi Kompany, wchodzi Zabaleta.

35'

Kompany ma jednak problem, chyba niezbędna będzie zmiana.

32'

W końcu akcja Manchesteru City. Z lewej flanki dośrodkował Kolarov, a Aguero nie był w stanie oddać celnego strzału.

29'

Kompany opatrzony przed medyków i wraca na boisko.

28'

Na boisku leży Kompany. Guardioli z pewnością mocno zabiło serce biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Belga.

25'

Niezła okazja dla Crystal Palace, jednak Puncheon marnuje rzut wolny.

23'

Trzeba przyznać, że nieco lepiej prezentują się gospodarze podczas tego popołudnia.

19'

Burza braw na Selhurst Park dla 19-letniego kibica Orłów Dane'a Chinnerya, który zginął w wypadku.

17'

Bardzo aktywny na swojej flance jest Zaha. Anglik stara się rozrywać defensywę rywali.

15'

Benteke spróbował swoich sił strzałem z dystansu, jednak nie pocelował w światło bramki.

12'

Zaha poradził sobie z Kolarovem i zdecydował się na strzał, który zatrzymał Fernandinho.

9'

Ward wybił dośrodkowanie De Bruyne na rzut rożny, po którym dobrze interweniował Scott Dann.

6'

Zaha posłał wysokie podanie w kierunku Benteke, ale dobrze na przedpolu interweniował Bravo.

3'

Rzut wolny dla Crystal Palace. Dośrodkował Cabaye, jednak najwyżej wyskoczył Kolarov i wybił piłkę.