Za dyskusje z sędzią żółtą kartkę otrzymał Rooney.

Źółtą kartkę otrzymał Xhaka.

90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Niesamowite! Remis, choć nic na to nie wskazywało! Oxlade-Chamberlain dośrodkował z prawego skrzydła do Girouda i ten główkował nie do obrony.

86'

Za brzydki faul na Pogbie żółtą kartkę otrzymał Ramsey.

85'

Schneiderlin zastąpił Matę.

83'

Oxlade-Chamberlain zastąpił Jenkinsona.

83'

Czerwone Diabły są pewne siebie i grają z dużą swobodą, piłkarze Arsenalu nie są w stanie wyjść z marazmu.

80'

Xhaka zastąpił Coquelina.

80'

Z lewego skrzydła dośrodkował Blind, ale Rojo główkował daleko obok słupka.

78'

Kiepsko wyglądają dziś londyńczycy, nic nie wskazuje na to, by byli w stanie nagle zepchnąć gospodarzy do obrony.

75'

Kanonierzy teraz dłużej utrzymują się przy piłce, a gospodarze czyhają na kontry.

73'

Giroud zastąpił Elneny'ego.

71'

Czerwone Diabły nie zwalniają i wciąż pod bramką gości jest bardzo gorąco.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Mata.

1
69'

1:0 dla Man Utd! Napór gospodarzy rósł z każdą minutą i to się musiało tak skończyć. Herrera dograł spod końcowej linii do Maty i ten nie dał Cechowi szans mocnym płaskim strzałem z 13 metrów.

1
66'

Arsenal skupiony w zasadzie tylko na obronie, gospodarze tymczasem atakują, lecz brakuje im dokładności.

64'

Blind zastąpił Darmiana.

63'

Rooney zastąpił Martiala.

61'

Herrera zbyt mocno dośrodkował w kierunku Martiala, ten drugi doszedł do piłki, ale nic już nie wskórał.

60'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

59'

Gospodarze wciąż wyraźnie przeważają, ale nie potrafią złamać defensywy Kanonierów.

55'

Walcott centrował płasko do Sancheza, ale gospodarze nie pozwolili, by piłka dotarła do adresata.

53'

Pochopna decyzja Carricka i zupełnie nieudany płaski strzał z dystansu.

51'

Mustafi zablokował strzał w zamieszaniu w polu karnym, piłka odbiła się od jego ręki, ale tu kontrowersji nie ma, bo zagranie było całkowicie przypadkowe.

1
49'

Anemiczny płaski strzał Martiala sprzed pola karnego. Cech nie mógł tej piłki przepuścić do siatki.

48'

Czerwone Diabły grają wysokim pressingiem i Arsenalowi trudno z niego wyjść.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

41'

Jeszcze jedna próba Martiala, jednak tym razem posłał piłkę dokładnie tam, gdzie stał Cech.

1
40'

Ładny "rogal" Martiala z narożnika pola karnego i Cech wybił piłkę na rzut rożny.

1
39'

Elneny spróbował strzału sprzed pola karnego, ale zabrakło precyzji i piłka poszybowała w trybuny.

36'

Kąśliwie sprzed pola karnego uderzył Mata i Cech obronił końcami palców!

35'

Duża kontrowersja w polu karnym Arsenalu. Monreal przegrał pojedynek z Valencią, a następnie ręką blokował mu drogę do piłki. Zawodnik MU upadł, mimo to sędzia puścił grę, budząc frustrację u Jose Mourinho.

33'

Niewiele ciekawego dzieje się na Old Trafford. Nadal brakuje groźnych strzałów.

30'

Herrera dopadł do piłki na 28. metrze i uderzył na wiwat, wysoko nad bramką.

27'

Tempo jest niezłe, mecz wyrównany, ale w grze obu zespołów mocno zawodzi wykończenie. W efekcie De Gea i Cech mają mało pracy.

25'

Za faul żółtą kartkę otrzymał Darmian.

23'

Sprzed pola karnego mocno, ale wyraźnie obok bramki uderzył Coquelin.

19'

Kapitalna centra Rashforda z prawego skrzydła i z piłką minimalnie minęli się Pogba, a następnie Martial. I tak był jednak spalony, gra przerwana.

17'

Monreal zablokował dośrodkowanie Valencii z prawego skrzydła.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Sanchez.

13'

Teraz centrą spod końcowej linii odpowiedział Walcott, ale zagrożenie oddalił Jones.

12'

Groźnie z prawego skrzydła dośrodkował Valencia, jednak czujnie zagrali obrońcy Arsenalu. Akcja skasowana.

1
9'

Sanchez zakręcił przed polem karnym obrońcami MU, jednak zabrakło mu już miejsca, by oddać strzał.

1
7'

Teraz kapitalną okazję miał Arsenal! Sanchez doszedł do strzału głową na 5. metrze, ale posłał piłkę obok słupka!