Żółtą kartkę otrzymał Dalibor Pleva.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
90+2'
90+1'

Krzysztof Pilarz! Świetnie ustawiony golkiper Bruk-Betu zatrzymał strzałe Lukasa Haraslina!

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Marco Paixao.

Będą emocje w końcówce! Akcja braci Paixao, zakończona potężnym uderzeniem Flavio!

86'

Marco Paixao uderzył w sam środek bramki.

84'

Kibice Lechii zaczynają opuszczać trybuny.

82'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis.

Co za kontratak! Najpierw ofiarna interwencja Fryca i błyskawicznie przenięliśmy się pod bramkę Lechii, gdzie swojego drugiego gola w meczu zdobył Gutkovskis!

1
82'

Niesamowite! Nie ma gola! Kibice Lechii już widzieli piłkę w siatce, ale w ostatniej chwili sprzed samej linii wybił ją Patryk Fryc!

79'

Ależ to byłby gol! Dalibor Pleva popisał się efektownym uderzeniem zza pola karnego! Piłka trafiła w spojenie!

1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.

Lechia Gdańsk
76'

Obraz gry nie ulega zmianie. Lechia męczy się w ataku, a Bruk-Bet skutecznie się broni.

75'

Rafał Janicki zdecydował się na strzał z dystansu. Wysoko nad poprzeczką.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Juhar.

1
70'

Zapowiadało się na groźną akcję gospodarzy, ale sędzia postanowił cofnąć wszystko, ponieważ wcześniej jeden z piłkarzy przekroczył przepisy.

1
67'

Coraz więcej gwizdów ze strony gdańskich kibiców.

65'

Vladislavs Gutkovskis w kolejnym biegowym pojedynku z Janickim. I tym razem górą był defensor Biało-Zielonych.

63'

Grzegorz Kuświk mocno walczył w powietrzu, ale zdaniem sędziego faulował Pilarza.

1
61'

Krzysztof Pilarz skuteczni odibł piłkę uderzoną głową przez Marco Paixao. Lechia szuka wyrównania.

1
59'

Samuel Stefanik sprytnie chciał obsłużyć Fryca. Jego płaskie podanie w ostatniej chwili zatrzymał ofiarnie interweniujący Jakub Wawrzyniak.

57'

Vladislavs Gutkovskis przegrał pojedynek z Janickim. Zawodnik Lechii wybił futbolówkę na aut.

55'

Damian Podleśny popełnił kolejny kiks i musiał się ratować wślizgiem! Po jego interwencji delikatnie ucierpiał Vladislavs Gutkovskis.

54'

Dośrodkowanie Flavio w kierunku Marco Paixao. Kolejny w tym meczu "pusty przelot".

52'

Zespół Piotra Nowaka próbuje, szuka sposobu na zaskoczenie rywala z Niecieczy, ale cały czas bez efektów.

50'

Milos Krasić upadł w polu karnym Bruk-Betu, ale to była wyraźna próba wymuszenia jedenastki. Arbiter nie dał się nabrać.