Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Kędziora.

85'

Kolejna świetna interwncja Pilarza po rzucie rożnym. Chwilę później Ćwielong nieznacznie chybił.

84'

Ćwielong dośrodkowywał, ale wyszedł z tego całkiem dobry strzał, z obroną którego niemałe problemy miał Pilarz.

81'

Bardzo niecelne uderzenie Stefanika.

79'

Konczkowski dobrze dośrodkował z prawego skrzydła. Powietrzną walkę o piłkę z Frycem przegrał Ćwielong.

77'

Kontra Bruk-Betu Termaliki! Goście wyszli trzech na jednego, Gergel odegrał do Kędziory, a ten w sytuacji sam na sam strzelił tuż obok słupka.

1
73'

Świetne dogranie Gergela z okolic własnego pola karnego w kierunku Stefanika. Ten drugi zamiast strzelać wdał się w drybling z Konczkowskim.

72'

Ruch robi wszystko, by doprowadzić do wyrównania, ale w szeregach gospodarzy brakuje dokładności.

69'

Dośrodkowanie Stefanika ze skrzydła w kierunku Gutkovskiska. Łotysz nie zdołał jednak opanować piłki.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Konczkowski.

63'

Strzał z dystansu w wykonaniu Urbańczyka. Piłkę pewnie chwycił Pilarz.

60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecieczanie nie sprawili żadnego zagrożenia pod bramką Ruchu.

56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Lipski.

55'

Koj strzelił z 30. metra, wysoko nad bramką.

54'

Mocny strzał Jovanovicia i pewna interwencja Lecha.

52'

Przerwa w grze. W walce o piłce ucierpieli Gutkovskis i Kupczak, którzy zderzyli się głowami.

50'

Po dośrodkowaniu Lipskiego z rzutu rożnego piłkę wypiąstkował Pilarz.

49'

Indywidualna akcja Nowaka, który próbował dograć do Visnakovsa, ale podanie zablokował obrońca rywali.

46'

Kapitalny początek Ruchu! Piłka po strzale Visnakovsa minimalnie minęła słupek.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Sitya.

45'

Lipski wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale w polu karnym piłkę wybili niecieczanie.

43'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza blisko podwyższenia prowadzenia. Z rzutu wolnego z 20. metra uderzył Gergel. Strzał obronił Lech, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

41'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcin Kowalczyk! Stoper Ruchu sfaulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Gutkovskisa. Sędzia Gil bez chwili zawahania wyrzucił Kowalczyka z boiska.

39'

Ależ wymiana ciosów w Chorzowie! Świetny strzał Osyry z kilku metrów, ale jeszcze lepsza była interwencja Lecha, który uratował swój zespół przed stratą gola.

37'

Powtórka z rozrywki. Tym razem Kowalczyk trafił w słupek!

37'

Niepilnowany w polu karnym był Kowalczyk. Obrońca Ruchu strzelił głową, instynktownie piłkę obronił Pilarz.

36'

Najgroźniejsza akcja Ruchu. Konczkowski precyzyjnie dośrodkował ze skrzydła, głową piłkę uderzył Ćwielong, ale strzał obronił Pilarz. Z kolei dobitkę Mazka zablokował jeden z obrońców.

35'

Lipski po raz kolejny dośrodkował ze skrzydła. Piłkę pewnie chwycił Pilarz.

32'

Gergel ze skrzydła dograł do Gutkovskisa, Łotysz nie zdołał strącić piłki i sytuację wyjaśnili chorzowscy defensorzy.

30'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłkę głową próbował uderzyć Visnakovs, ale zabrakło mu centymetrów.

28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Fryc.

27'

Po strzelonym golu niecieczanie nabrali wiatru w żagle. Chorzowianie póki co są bezradni.

25'

Krótka przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Gutkovskis.

23'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Vlastimir Jovanović. Duży błąd Kamila Lecha. Bramkarz Ruchu wyszedł do dośrodkowania, ale nie wyskoczył do piłki. Gutkovskis nie zmarnował idealnej okazji i skierował piłkę do pustej bramki.

1
20'

Wrzutka Koja w kierunku Visnakovsa. Górą był obrońca zespołu z Niecieczy.

19'

Wysoki pressing w wykonaniu gości przyniósł skutek. Niecieczanie przechwycili piłkę, ale po wrzutce Gergela żaden z graczy Bruk-Betu Termaliki nie dopadł do piłki.

16'

Guliherme dośrodkował w pole karne, ale strzał Putiwcewa był bardzo niecelny.

13'

Akcja Ruchu została przerwana przez gwizdek arbitra. Mazek był na spalonym.

11'

Strzał z 40 metra w wykonaniu Surmy został zablokowany. Chwilę później w sytuacji sam na sam z Lechem znalazł się Gutkovskis. Bramkarz Ruchu wybiegł przed pole karne i wybił piłkę na aut.

10'

Dalekie podanie Fryca w kierunku Visnakovsa, który przegrał biegowy pojedynek z Frycem.

10'

Guliherme dobrze pilnował piłki. Mazek nie zdołał jej przejąć. Od bramki zaczął Pilarz.

8'

Nieznaczną przewagę od pierwszego gwizdka mają goście. Gra toczy się jednak głównie w środkowej strefie boiska.

5'

Kolejna próba niecieczan, ale akcję gości zatrzymał Kowalczyk.

3'

Spokojne rozpoczęcie spotkania. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piłkę pewnie chwycił Lech.

17:46

Obie ekipy są już na boisku. Piłkarzy wyprowadził arbiter Paweł Gil.

17:46

Ruch Chorzów w ligowej tabeli zajmuje dziewiątą pozycję, a w swoim dorobku ma 11 punktów. Z kolei Bruk-Bet Termalica zgromadziła dotychczas 16 "oczek" i sklasyfikowana jest na trzeciej lokacie. Tyle samo punktów ma jednak liderująca Jagiellonia Białystok.

17:46

Mecz w Chorzowie odbędzie się bez udziału publiczności. To kara za zachowanie kibiców podczas meczu z Legią.