Termalica przycisnęła, gospodarze stworzyli sobie kilka okazji.

90'

Pogramy dodatkowe 3 minuty.

1
88'

Grzelak zagrał na pograniczu faulu. Gdyby sędzia chciał, mógł podyktować rzut karny.

1
85'

Vanja Marković złapany na spalonym.

1
83'

Czerwona kartka była decydująca. Zdeterminowana Korona prawdopodobnie przerwie serię porażek.

1
81'

Pewna interwencja Zbigniewa Małkowskiego.

1
79'

Koroniarze szanują piłkę. Termalica biega, a czas jej ucieka.

1
76'

Spotkanie w Niecieczy z wysokości trybun obserwuje 3972 widzów.

1
75'

Gol! Strzelił Nabil Aankour.

Trzeci gol Korony, trzeci gol głową i na dodatek strzelony przez jednego z najmniejszych, o ile nie najmniejszego na boisku Nabila Aankoura!

Korona Kielce
1
74'

Trener Michniewicz miesza w składzie, a Korona stara się grać swoje.

1
71'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Martin Juhar.

70'

Korona dalej przy piłce. Goście chcą iść za ciosem i przypieczętować wygraną, która pozwoli przerwać wstydliwą serię 6 porażek z rzędu.

1
68'

Gol! Strzelił Siergiej Pilipczuk. Asystował mu Rafał Grzelak.

Dośrodkowanie Grzelaka zostaje wykorzystane przez Pilipczuka, ale tylko dlatego, że Guilherme wykazał się katastrofalną postawą we własnym polu karnym, tak nie można kryć rywala!

66'

Złocisto-krwiści zamykają na rywala na jego połowie. Termalica da radę w 10-tkę?

1
64'

Putiwcew nastrzelony piłką przez jednego z rywali, na posterunku był Pilarz.

63'

Roman Gergel! Trochę mniej podkręcić i golkiper Korony miałby problem, piłka przeszł obok słupka.

61'

Rzut wolny dla Termaliki, można uderzyć na bramkę Małkowskiego.

1
60'
58'

Ekipa Grzesika chce podkręcić tempo i zmęczyć swojego rywala. Czy przełoży się to na wynik?

57'

Stano próbował strzału przewrotką, ale został powstrzymany w ostatniej chwili.

55'

Fatalne minuty w wykonaniu Plevy, który po sprokurowanym karnym fauluje Pilipczuka, co zdaniem sędziego kwalifikuje się na "czerwo"!

55'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dalibor Pleva.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
53'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Miguel Palanca!

Ależ zmarnowali okazję goście! Hiszpan nie uderzył najlepiej, co wykorzystał Krzysztof Pilarz, notując ważną interwencję! Bramkarz Bruk-Betu naprawił błąd Plevy sprzed kilkudziesięciu sekund!

2
53'

Rzut karny dla Korony!

1
51'

Pierwsza w tym meczu słaba wrzutka Palanki. Źle kopnięta piłka mogła jednak namieszać w polu karnym, dobrze zachowali się obrońcy Bruk-Betu.

48'

Vladislavs Gabovs zgrał piłkę do Przybyły, ale zabrakło precyzji, gdyby nie to oglądalibyśmy pewnie uderzenie na bramkę Krzysztofa Pilarza.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

44'

Żółtą kartkę otrzymał Siergiej Pilipczuk.

43'

Pomylił się Guba, piłkę przejął Grzelak, ale nie miał komu podać i piłka przeszła przez pole karne.

41'

Gol! Strzelił Vlastimir Jovanović.

Ciężko grało się miejscowym, ale dośrodkowanie Misaka wykorzystał Jovanović, który wcisnął głowę w duży tłok! Bośniak, co oczywiste, nie cieszy się z tego gola. Jest on jednak bardzo ważny, bo tuż przed przerwą.

40'

Misak faulowany, rzut wolny dla Bruk-Betu.

38'

Błąd Gabovsa, ale gospodarze znów zagrali za szybko, bez pomysłu i ze spokojem interweniował Małkowski.

36'

Termalica szuka dogodnej okazji, ale idzie jej to dość topornie. Przed chwilą Gergel wplątał się w akcję, kończąc ją złym strzałem.

34'

Pilipczuk długo składał się do strzału i jego mocna próba została skutecznie zblokowana.

32'

Zdecydowane wejście Putiwcewa i będziemy mieli okazję dla Korony.

1
31'

Kolejna świetna centra Palanki, do kopniętej przez niego piłki doszedł Bartosz Rymaniak, uderzając nad bramką.

31'

Stano oszukany przez Aankoura, Słowak stracił buta, a Korona zyskała rzut rożny.

30'

Stefanik chciał zdobyć piękną bramkę. Jego uderzenie zza pola karnego przeszło jednak wyraźnie obok dalszego słupka.

29'

Ładnie powalczyli w środku pola koroniarze, a wszystko strzałem z dystansu próbował zamknąć Marković. Został jednak zblokowany i futbolówka trafiła do rąk Pilarza.

27'

Mieliśmy mały kocioł w polu karnym złocisto-krwistych. Znów jednak górą Rymaniak.

26'

Futbolówka trafiła do Mateusza Możdżenia, ten po chwili postanowił strzelać, ale nie była to najlepsza decyzja.

25'

Udany odbiór Palanki. Hiszpan ruszył z piłką, ale nie miał komu podać. Goście cały czas w ataku.

23'

Kolejna udana interwencja na lewym skrzydle Rafała Grzelaka.

22'

Gol! Strzelił Radek Dejmek. Asystował mu Miguel Palanca.

Świetne dośrodkowanie Miguela Palanci bezpośrednio z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsze uderzenie głową tuż przy słupku Radka Dejmka!

21'

Jesteście zaskoczeni? W Niecieczy nikt nie chce bronić, oglądamy ciekawe poszukiwania pierwszego gola.

19'

Siergiej Pilipczuk znów doszedł do strzału głową, tym razem po centrze z rzutu wolnego. Próba Ukraińca trafiła w dobrze ustawionego Pilarza.

18'

Michał Przybyła strzelił z przewrotki, piłka ewidentnie odbiła się od Stano, ale zamiast rzutu rożnego dla gości będziemy mieli wznowienie przez Pilarza.

17'

Pierwszy kwadrans za nami. Póki co wyrównane spotkanie. Pogrążona w problemach Korona ambitnie walczy.

16'

Dośrodkowanie Palanki, do piłki wyskoczył Pilipczuk, ale uderzył nad bramką.

14'

Gergel naciskał Rymaniaka. Obrońca Korony nie popełnił błędu, piłkę do gry wprowadzi Małkowski.

13'

Jest relacja, więc musi być pytanie...

Jak zakończy się mecz Bruk-Bet - Korona Kielce?
Wygraną Bruk-Betu
Remisem
Zwycięstwem Korony
12'

Błąd Aankoura, szybki kontratak gospodarzy, który został zakończony niecelnym uderzeniem Davida Guby!

10'

Miguel Palanca dośrodkował z rzutu wolnego. Dobrą interwencją popisał się Artem Putiwcew.

9'

Od pierwszej minuty po murawie biega Pavol Stano, a to oznacza, że Słowak przeszedł do historii...

8'

Szybko rozegrana piłka, podanie do Romana Gergela, którego uderzenie pewnie zatrzymał Zbigniew Małkowski.

6'

Słonie próbują podchodzić wysoko, widać, że Czesław Michniewicz kazał naciskać najgorszą defensywę w Lotto Ekstraklasie.

5'

Mateusz Możdżeń składał się do strzału z dystansu, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.