Lotto Ekstraklasa: 28. kolejka
08 kwi 2017 20:30
90+2'

Gol! Strzelił Mateusz Zachara.

Po dośrodkowaniu Mączyńskiego z rzutu wolnego w polu karnym Bruk-Betu powstało duże zamieszanie, w końcu Sadlok zgrał piłkę do Zachary, który "szczupakiem" pokonał Pilarza!

Wisła Kraków
159
86
34
47
73
90'

Druga połowa została przedłużona o trzy minuty.

25
18
10
10
13
89'
87'

Teraz poprzeczka uchroniła gospodarzy! Strzałem z ostrego kąta ostemplował ją Maciej Sadlok.

28
15
7
5
19
85'

Mecz jest otwarty z obu stron. Niewykluczone, że w Niecieczy padnie jeszcze co najmniej jeden gol.

9
5
5
3
4
82'

Brlek kapitalnym podaniem uruchomił Zacharę, ale ten nie potrafił opanować piłki i w końcu został zablokowany przez Guilherme.

9
4
4
9
6
81'
11
8
6
3
5
79'

Okres przewagi Bruk-Betu, Wisła mu się bronić.

12
6
2
1
10
20:01

Wiślacy zostali ukarani za faule popełnione w odstępie dosłownie sekundy.

13
7
5
3
7
76'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Llonch.

14
5
2
5
10
76'

Żółtą kartkę otrzymał Petar Brlek.

12
6
3
4
12
74'

Słupek uratował Bruk-Bet przed stratą gola po strzale Stlicia z 12 metrów!

14
10
8
8
12
73'
73'
72'

2
69'

Mateusz Kupczak próbował zaskoczyć Łukasza Załuskę wolejem z 25 metrów, ale bramkarz Wisły pewnie złapał piłkę.

3
2
2
3
3
64'

Gol! Strzelił Petar Brlek.

Kuriozalny gol! Stilić zagrał w polu karnym do Brleka, ten świetnie zwiódł jednego z rywali i oddał strzał na bramkę Bruk-Betu, który wślizgiem zablokował Fryc. Obrońca gospodarzy interweniował jednak tak niefortunnie, że piłka odbiła się od Brleka i wleciała do siatki nad zaskoczonym Pilarzem.

84
57
24
33
47
63'
59'

Strata drugiej bramki podcięła Wiśle skrzydła, a gospodarzom wyjście na prowadzenie dodało wiatru w żagle.

9
5
2
3
8
56'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Małecki.

14
8
5
5
4
52'

Gol! Strzelił Artem Putiwcew. Asystował mu Patrik Misak.

Po krótko rozegranym rzucie wolnym Misak dośrodkował przed bramkę Wisły, a Putiwcem głową skierował piłkę do siatki.

67
43
16
22
46
49'

Obie drużyny zaczęły drugą połowę z dużą energią. Zapowiada się ciekawe drugie 45 minut.

12
7
5
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

7
10
4
4
3
45+1'

Po sprytnie rozegranym przez Wisłę rzucie wolnym piłka trafiła w polu karnym Bruk-Betu do Brożka, ten zagrał wzdłuż bramki gospodarzy do Brleka, który w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońców.

9
1
2
2
2
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

1
1
1
1
2
40'
7
15
6
7
6
40'

Brożek zagrał wzdłuż pola karnego do Lloncha, który uderzył soczyście z 12 metrów, ale Pilarz zdołał obronić strzał Hiszpana.

7
5
3
3
5
39'

Słowak nie będzie w stanie kontynuować gry. Jego miejsce na boisku zajmie Martin Miković.

3
5
3
4
5
38'

Przerwa w grze. Na boisku leży kontuzjowany Roman Gergel.

5
5
3
7
6
36'

Semir Stilić uderzył groźnie z 25 metrów, ale posłał piłkę zbyt blisko środka bramki, by zaskoczyć Krzysztofa Pilarza, który wypiąstkował piłkę poza pole karne.

13
5
4
4
5
33'

Teraz to Wisła jest zespołem przeważającym. Drużyny dzielą się posiadaniem piłki pół na pół.

15
5
4
4
7
29'

Patryk Małecki huknął z 25 metrów dosłownie tuż nad bramką Bruk-Betu!

12
7
6
8
8
26'

Wisła oddała inicjatywę Bruk-Betowi i przeszła do głębokiej defensywy. Słonie budują atak pozycyjny - to rzadki w tym sezonie widok.

5
3
4
4
4
23'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym Misak próbował zaskoczyć Załuskę strzałem z ostrego kąta, ale bramkarz Wisły pewnie złapał piłkę.

7
1
2
2
5
20'

Stilić kapitalnym prostopadłym podaniem uruchomił Brożka, ale ten z 15 metrów uderzył nieznacznie obok bramki Pilarza.

9
6
3
5
2
17'

Teraz Sadlok skopiował akcję Cywki z 12. minuty, ale po jego strzale piłka minęła bramkę gospodarzy o dobry metr.

6
5
3
3
3
14'

Gol! Strzelił Patrik Misak. Asystował mu Patryk Fryc.

Ale odpowiedź! Fryc zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej Wisły, akcję zamknął Misak i pewnym strzałem posłał futbolówkę do siatki gości.

75
37
17
31
59
12'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Artem Putiwcew.

Tomasz Cywka złamał akcję z prawej strony do środka i z linii pola karnego uderzył płasko na bramkę Bruk-Betu, a Artem Putiwcew interweniował w swoim polu karnym tak niefortunnie, że skierował piłkę do swojej siatki.

98
52
26
34
44
7'

Misak przedarł się lewym skrzydłem i dośrodkował przed bramkę Wisły do Gergela, któremu piłkę dosłownie z nogi zdjął Sadlok.

8
4
4
2
7
6'

Ani Bruk-Betowi, ani Wiśle nie udało się przejąć inicjatywy. Raz przy piłće są gospodarze, raz goście.

5
2
2
1
1
3'

Wyrównane pierwsze minuty meczu w Niecieczy.

10
2
4
1
2
20:01

Sędzia Jakubik wyprowadził już piłkarzy na murawę. Bruk-Bet zagra w pomarańczowych strojach, a Wisła wystąpi na biało.