26 lis 2016 13:30
90+4'

Barnes! Jednak zawodnik Burnley oddał zbyt lekki strzał, żeby pokonać Bravo.

90+3'

Mogło być 2:2! Po rzucie wolnym niepewnie interweniował Bravo, ale po chwili naprawił swój błąd.

90'

Cztery minuty doliczone.

89'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Jesus Navas.

88'

Wydaje się, że Man City umiejętnie kontroluje poczynania na boisku.

85'

W razie zwycięstwa Manchester City awansuje na fotel lidera Premier League.

82'

Otamendi popełnił błąd techniczny i Burnley wywalczyło korner.

80'

Burnley. Schodzi: Steven Defour. Wchodzi: Ashley Barnes.

80'

Fatalny strzał Sane sprzed pola karnego. Uderzenie do zapomnienia.

78'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

77'

Znów groźnie w polu karnym Man City, ale tym razem na spalonym był jeden z graczy gospodarzy.

74'

Gorąco w polu karnym MC. Po strzale Keane'a Kolarov stanął na trasie lotu piłki.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Nolito.

Manchester City
72'

To była niezła okazja dla Burnley po rzucie wolnym, ale dośrodkowanie bez problemu złapał Bravo.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Aguero.

68'

Aguero do Sane, ale pierwszy do piłki dopadł piłkarz Burnley.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Matthew Lowton.

66'

Dla Aguero był to już 27 gol w Premier League w 2016 roku. Nikt nie może się z nim równać.

63'

Rzut rożny dla Burnley, lecz piłkarze Manchesteru City wybili piłkę po dośrodkowaniu w pole karne.

60'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 2:1 dla Man City! Potworne zamieszanie w polu karnym Burnley, w końcu Fernandinho zagrał przed bramkę i Aguero ma na koncie już dwa gole.

57'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Leroy Sane.

54'

Coraz głębiej broni się zespół Burnley FC.

51'

Trochę szybciej rozgrywa piłkę Man City. Przed chwilą Toure huknął sprzed pola karnego, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

49'

Kiepski strzał Nolito z 25 metrów, nawet nie kiepski, a fatalny.

46'

Początek drugiej połowy.

45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

45+3'

Niezła centra na siódmy metr, gdzie Vokes oddał strzał głową, który obronił Bravo.

45'

43'

Burnley. Schodzi: Johann Berg Gudmundsson. Wchodzi: James Tarkowski. Kolejna kontuzja w zespole gospodarzy.

40'

Burnley. Schodzi: Dean Marney. Wchodzi: Scott Arfield.

39'

Fantastyczna interwencja Robinsona, który sparował uderzenie Aguero. To powinien być gol.

37'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 1:1! Po rzucie rożnym nastąpiło zamieszanie w polu karnym i w końcu Aguero z trzech metrów pod brzuchem Robinsona posłał piłkę do siatki.

35'

Silny strzał Toure z bocznego sekora pola karnego i piłka odbiła się od słupka i wyszła poza plac gry.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Dean Marney.

Burnley FC
33'

Rzut wolny Burnley i po dośrodkowaniu piłka została wybita na korner.

12:45

Dean Marney siedem lat czekał na bramkę w Premier League.

30'

Silny strzał Aguero sprzed pola karnego, ale bardzo niecelny.

29'

Sporo walki w środkowej strefie boiska w ostatnich minutach meczu.

26'

Wzorowa interwencja Mee we własnym polu karnym, który zabrał piłkę Sterlingowi.

24'

Chwila przerwy w grze, ponieważ problemy zdrowotne miał Marney.

21'

Na obiekcie beniaminka przegrał Liverpool FC, a Arsenal zwycięskiego gola zdobył w ostatniej akcji. Man City nie będzie miał dzisiaj łatwo.

20'

Płaski strzał Nolito z 14 metrów i Robinson musiał popisać się niezłym refleksem.

17'

Trzeba przyznać, że Burnley prowadzi całkiem zasłużenie. Man City na razie "nie dojechał" na mecz.

14'

Gol! Strzelił Dean Marney. 1:0 dla Burnley! Świetny strzał Marneya z woleja z 20 metrów i Bravo nie miał szans.

Burnley FC
13'

Soczysty strzał Gudmundssona sprzed pola karnego, ale Bravo pewnie chwycił piłkę.

11'

Słońce nie jest dzisiaj sprzymierzeńcem sędziego liniowego, który cały czas musi sobie pomagać ręką, żeby móc śledzić poczynania na boisku.

8'

Otamendi sfaulował Hendricka we własnym polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno". Upiekło się obrońcy Man City.