90'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Cresswell.

West Ham United
87'

Teraz świetną okazję miał Fletcher, ale kąt był ostry i de Gea obronił jego uderzenie.

84'

68 procent posiadania piłki ma Man Utd.

83'

Błąd Collinsa, który zbyt lekko podał do bramkarza, piłkę przejął Ibrahimović, minął już bramkarza, ale futbolówkę wybił mu inny gracz Młotów.

80'

Szybka kontra Man Utd. Rooney zagrał do "Ibry", który jeszcze próbował zgrać piłkę przed bramkę, ale dobrze interweniował golkiper.

78'

Randolph z trudem sparował strzał Pogby z 20 metrów.

77'

Gol dla MU, ale nieuznany! Henrich Mchitarjan trafił w słupek, a dobijający Lingard był już na spalonym.

74'

West Ham. Schodzi: Manuel Lanzini. Wchodzi: Andre Ayew.

74'

Potężny strzał Lingarda z 17 metrów, ale wprost w bramkarza.

70'

Henrich Mchitarjan oddał fatalny strzał z dystansu.

1
68'

To była niezła okazja dla Rooneya, ale jego płaski strzał z 15 metrów obronił bramkarz.

1
65'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Henrich Mchitarjan.

65'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Wayne Rooney.

62'

Randolph odważnie wyszedł aż na 15 metr i uprzedził Rashforda.

58'

Ciekawy pojedynek na Old Trafford, w którym West Ham nie jest tylko tłem.

55'

Zamiast dośrodkowania, to Payet chytrze uderzył z rzutu wolnego. De Gea wybił piłkę na korner.

53'

Kontra Młotów i goście wywalczyli korner.

50'

Rozmowa wychowacza sędziego z Antonio. Piłkarz WHU miał pretensje do arbitra i może cieszyć się, że nie zobaczył żółtej kartki za dyskusje.

47'

Długie i za długie podanie do Rashforda. Piłka w rękach bramkarza.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Lingard wpadł w pole karne i oddał strzał w krótki róg, który wybił na korner Randolph.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Ibrahimović zbyt długo zbierał się do strzału i został zablokowany.

44'

Ibrahimović oddał strzał głową po dośrodkowaniu Maty, jednak wyraźnie obok słupka.

42'

Gra cały czas toczy się na połowie Młotów. MU atakuje bardzo energicznie.

39'

Ibrahimović doszedł do podania Rashforda, ale nie mógł nic z nim zrobić.

38'

Manchester United w tym sezonie dostał tylko jedną czerwoną kartkę, a Jose Mourinho już dwa razy wylatywał na trybuny.

36'

To powinno być 2:1 dla MU! Rashford znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale Darren Randolph wygrał ten pojedynek.

35'

Indywidualna akcja Antonio i płaski strzał z 17 metrów przeleciał obok bramki MU.

33'

Mata dośrodkował w pole karne, Ibrahimović zgrał do Lingarda, ale ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

29'

Mourinho wyleciał na trybuny tak naprawdę za kopnięcie butelki z wodą.

27'

Jose Mourinho wściekł się na sędziego i został wyrzucony na trybuny.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Francuz "nurkował" i sędzia nie miał litości dla niego.

23'

Ten gol dodał wiatru w żagle Man Utd. Trudne chwile przed Młotami.

21'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. 1:1! "Miękkie" zagranie Pogby nad obrońcami i Ibrahimović głową kieruje piłkę do siatki.

1
17'

Młoty cofnęły się na własną połowę i starają się wyprowadzać kontry.

15'

Niezłe podanie Ibrahimovicia do Maty, ten oddaje strzał, ale bez problemu broni go bramkarz WHU.

14'

Jeszcze jedna ciekawostka: gol Sakho (1:30 min.) był drugim najszybciej straconym przez Man Utd na Old Trafford w historii Premier League.

12'

Rashford ponownie szukał podaniem Zlatana i nie dograł dokładnie.

10'

W ostatniej kolejce West Ham United prowadził z Tottenhamem Hotspur 2:1 do 89. minuty, ale ostatecznie przegrał 2:3. Czy dzisiaj będzie inaczej?

8'

Mądre podanie Pogby do Ibrahimovicia, ale Szwed był na spalonym.

6'

Dośrodkowanie Rashforda w pole karne, ale Ibrahimović nie doszedł do piłki.

17:06

Pierwszy gol Sakho w tym sezonie w Premier League.

4'

Nieco ucichło Old Trafford po tak fatalnym początku Czerwonych Diabłów.

2'

Gol! Strzelił Diafra Sakho. 1:0 dla WHU! Co za początek Młotów. Payet dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a gola głową zdobył Sakho.