Premier League: 14. kolejka
04 gru 2016 14:30
90+3'

Gol! Strzelił Nathan Ake.

Liverpool na łopatkach! Karius odbił piłkę przed siebie po potężnym strzale Cooka z narożnika boiska i z kilku metrów skutecznie dobił Ake!

AFC Bournemouth
1
1
90+1'

Zimny dreszcz przeszedł teraz kibiców Bournemouth! Po rzucie rożnym Divock Origi znakomicie złożył się do uderzenia z półobrotu, ale posłał piłkę tuż nad poprzeczką.

90'

Doliczone 5 minut.

87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emre Can.

Liverpool FC
87'

Teraz na boisku zrobiło się nieco spokojniej. Dużo walki w środku pola.

83'

Trudno będzie Liverpoolowi wygrać ten mecz, bo teraz w gazie są gospodarze.

81'

Loris Karius znakomicie obronił mocny strzał Afobe! To powinno być już 4:3 dla gospodarzy!

79'

Gol! Strzelił Steve Cook. Asystował mu Ryan Fraser.

Nieprawdopodobne! Już 3:3! Z prawego skrzydła ostro dośrodkował Fraser, a Cook perfekcyjnie przyjął piłkę na 11. metrze i uderzył nie do obrony.

1
1
2
76'

Gol! Strzelił Ryan Fraser.

Co za emocje! Afobe nie sięgnął piłki po centrze z prawego skrzydła, ale przejął ją Fraser i pokonał Kariusa z 15 metrów.

1
1
1
75'

Zablokowany strzał Afobe z 14 metrów.

75'

AFC Bournemouth. Schodzi: Dan Gosling. Wchodzi: Benik Afobe.

73'

Artur Boruc miał teraz mnóstwo szczęścia, bo po dośrodkowaniu złapał piłkę, ale to zrobił to niemal za linią bramkową. Goal-line technology wykazało, że do czwartego trafienia dla Liverpoolu zabrakło dosłownie centymetrów.

1
1
70'

Było groźnie pod bramką Liverpoolu, jednak Loris Karius obronił soczysty strzał Frasera.

1
69'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Adam Lallana.

68'

Z dystansu wysoko w trybuny uderzył Harry Arter.

66'

Ostra centra Cana z lewego skrzydła, jednak piłkę wybił Steve Cook.

64'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Sadio Mane.

1:3! Mane wymanewerował kilku rywali, wyłożył piłkę przed pole karne do Cana, a ten wpakował ją do siatki pięknym strzałem w okienko! Boruc bez szans.

1
62'

Z narożnika boiska mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Nathaniel Clyne.

59'

Liverpool grał po przerwie niemrawo i zafundował sobie niemałe nerwy. Wiśnie tymczasem uwierzyły w siebie.

56'

Gol! Strzelił Callum Wilson.

1:2! Wilson zmylił Kariusa i pokonał go płaskim strzałem bliżej prawego rogu.

1
1
56'

Rzut karny dla Bournemouth! James Milner sfaulował Frasera. Pogubili się teraz kompletnie The Reds w tyłach.

1
1
55'

AFC Bournemouth. Schodzi: Junior Stanislas. Wchodzi: Ryan Fraser.

55'

Junior Stanislas poważnie ucierpiał w starciu z Hendersonem i konieczna będzie zmiana.

53'

Żółtą kartkę za faul na Stanislasie otrzymał Jordan Henderson.

51'

Steve Cook oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Milnera z rzutu wolnego.

50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Simon Francis.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Jack Wilshere.

46'

AFC Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Jordon Ibe.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Sadio Mane wygrał na skrzydle pojedynek biegowy z Adamem Smithem, ale zawodnik Bournemouth ruszył w pościg za rywalem i nie pozwolił mu groźnie dośrodkować.

40'

Goście niekonwencjonalnie rozegrali rzut wolny, ale obrona Bournemouth poradziła sobie z płaską centrą Cana z boku pola karnego.

37'

Gospodarzom należał się rzut karny, bo Roberto Firmino ewidentnie podciął w obrębie szenastki Ake.

36'

Teraz zapachniało golem kontaktowym! Z boku pola karnego płasko dośrodkował Joshua KingLoris Karius przeciął to bardzo niepewnie, trafił w Lovrena, ale na szczęście dla The Reds wszystko skończyło się tylko rzutem rożnym.

33'

Spokojny fragment na Dean Court, Liverpool kontroluje mecz.

29'

The Reds spuścili z tonu i dają teraz trochę pograć gospodarzom.

26'

Liverpool dominuje bezdyskusyjnie. Gospodarze próbują się otrząsnąć, ale dotąd nie stworzyli najmniejszego choćby zagrożenia pod bramką Kariusa.

22'

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Jordan Henderson.

Już 0:2! Henderson podał prostopadle do Origiego, niepotrzebnie poza pole karne wyszedł Boruc, w efekcie Belg go minął i z narożnika boiska trafił do pustej bramki. Duży błąd Polaka.

20'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Emre Can.

To się musiało tak skończyć! Mane wystartował do długiego zagrania Cana, wyprzedził Ake i "dziubnął" piłkę do siatki przed wychodzącym Borucem.

17'

Napór Liverpoolu trwa. Teraz gospodarze zablokowali w polu karnym atomowy strzał Roberto Firmino.

15'

Goście egzekwowali cztery rzuty rożne pod rząd, jednak po żadnym nie oddali groźnego strzału.

13'

Liverpool ma dużą przewagę w posiadaniu piłki i cały czas prowadzi atak pozycyjny.

10'

Powinno być 1:0 dla The Reds! Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Nathaniel Clyne, ale Divock Origi nie trafił w piłkę będąc kilka metrów przed bramką.