Premier League: 14. kolejka
03 gru 2016 13:30
90+8'

Fernandinho wdał się w przepychankę z Fabregasem. Hiszpan go przy okazji spoliczkował, co umknęło uwadze sędziów.

90+8'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Fernandinho. To prawdopodobnie kara za udział w awanturze.

Manchester City
1
90+7'

Czerwoną kartkę otrzymał Sergio Aguero. To efekt frustracji i brutalnego potraktowania Luiza pod linią boczną. Wywiązała się z tego ogromna awantura.

1
90+4'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Michy Batshuayi.

90+3'

Claudio Bravo z kłopotami obronił płaski strzał Williana z ostrego kąta.

90+3'

Nieudana główka Toure po akcji oskrzydlającej i piłkę spokojnie złapał Thibaut Courtois.

90'

Doliczone 6 minut.

90'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Marcos Alonso.

Po meczu! Po długim zagraniu Alonso Hazard uciekł sprintem Kolarovowi i z zimną krwią pokonał Bravo w sytuacji sam na sam.

88'

Gospodarze jeszcze szarpią, naciskają, ale nie oddają groźnych strzałów.

85'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie z trudnej pozycji główkował Kelechi Iheanacho.

85'

Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Nathaniel Chalobah. Napastnik londyńczyków opuścił boisko z urazem.

82'

Mogło być 1:3, ale Gary Cahill minimalnie minął się z piłką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jesus Navas.

80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Nicolas Otamendi.

78'

Jesus Navas uciekł prawym skrzydłem, ale jego płaską centrę przeciął David Luiz.

76'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Yaya Toure.

73'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Willian.

72'

Teraz będziemy mieli totalną wymianę ciosów, bo Manchester City atakuje z niesamowitą wściekłością, a Chelsea tylko czeka, by zadać kolejny cios kontrą.

70'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Diego Costa.

Co za kontra Chelsea! Goście ledwo się wybronili po akcji Gundogana w polu karnym, ale już po chwili Costa podał prostopadle do Williana, a ten trafił do siatki płaskim strzałem przy dalszym słupku.

4
1
69'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Gael Clichy.

69'

Gol na 1:1 dodał Chelsea animuszu i pewności siebie. Londyńczycy grają po nim zdecydowanie lepiej.

66'

Chelsea podeszła teraz wyżej i zniwelowała przewagę Obywateli.

64'

Zbyt głęboko z prawego skrzydła dośrodkował Willian i piłka w rękach Claudio Bravo.

62'

Sergio Aguero miał kolejną szansę, ale Thibaut Courtois obronił jego mocne uderzenie z ostrego kąta!

60'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Cesc Fabregas.

1:1! Cudowna asysta Fabregasa, który posłał perfekcyjną długą piłkę w kierunku Costy, a ten oszukał w polu karnym Otamendiego i wykonał egzekucję płaskim strzałem!

59'

Groźna akcja Chelsea, Eden Hazard zagrał w polu karnym do Costy, ale ten nie opanował piłki i nie oddał strzału z ostrego kąta.

57'

Co teraz zrobił Kevin De Bruyne? Belg uderzał na pustą bramkę z 4 metrów i trafił w poprzeczkę!

54'

Przerwa w grze, z bólu zwija się Sergio Aguero.

53'

Pogubili się teraz kompletnie londyńczycy, ale Gary Cahill zdążył wybić piłkę zmierzającą do bramki po strzale Sergio Aguero z ostrego kąta!

52'

Zupełnie nieudany płaski strzał z dystansu Williana. Brazylijczyk podjął pochopną decyzję.

50'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

49'

Gospodarze przyblokowali Costę, który składał się do strzału z ostrego kąta i piłka minęła słupek.

48'

To mogła być zabójcza kontra Obywateli! Leroy Sane podał do De Bruyne, ale strzał tego drugiego z ostrego kąta obronił Thibaut Courtois!

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

David Luiz wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Navasa z prawej strony boiska.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gary Cahill.

Obrona Chelsea w końcu pękła! Z prawego skrzydła dośrodkował Navas, fatalnie przeciął to Cahill i piłka poleciała w okienko. Courtois nie mógł nic poradzić.

2
1
44'

Fenomenalna interwencja N'Golo Kante, który w polu karnym dosłownie w ostatniej chwili zdjął piłkę z nogi Gundoganowi!

43'

Z prawego skrzydła dośrodkował Kevin De Bruyne, ale Sergio Aguero główkował w asyście rywala i posłał piłkę obok słupka.

40'

Ładna indywidualna szarża Sane, ale strzału nie oddał, bo w kluczowym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę.

37'

Pedro Rodriguez zamknął dośrodkowanie Alonso z lewego skrzydła, ale jego strzał głową był kompletnie nieudany.

1
36'

Teraz groźna płaska centra Mosesa z prawego skrzydła, jednak przeciął ją John Stones.

1
34'

Kapitalną okazję miał Sergio Aguero, ale uderzając z kilku metrów trafił w Azpilicuetę! Courtois raczej by tego nie obronił.

1
33'

Dobre, penetrujące dośrodkowanie gospodarzy z prawego skrzydła, jednak minimalnie za głębokie i piłkę złapał Thibaut Courtois. Oba zespoły próbują atakować, ale jednocześnie są bardzo skoncentrowane w tyłach, by nie popełnić jakiegokolwiek błędu.

1
31'

Niecelna główka Cahilla po rzucie rożnym.

1
29'

Zamieszanie po rzucie rożnym dla Chelsea, ale strzału nie było, bo David Luiz próbował go oddać w zbyt dużym tłoku.

1
27'

Sergio Aguero chciał przelobować Courtoisa z ostrego kąta, skutecznie przeszkadzał mu jednak David Luiz.

1
25'

Fatalny błąd Obywateli w defensywie, Eden Hazard wyszedł sam na sam z Bravo, minął go, ale zamiast strzelać z ostrego kąta niepotrzebnie odgrywał i nic z tego nie wyszło.

1
25'

1:0 dla Manchesteru City? Nie! Po dośrodkowaniu De Bruyne z rzutu wolnego głową do siatki trafił Fernandinho, ale zrobił to z ewidentnego spalonego.

1
23'

Do wejścia na boisko przygotowuje się Willian.

1
22'

Pedro Rodriguez ma jakieś kłopoty ze ścięgnem, medycy na boisku.

1
21'

Potężnie z 18 metrów uderzył Sergio Aguero i Thibaut Courtois odbił piłkę końcami palców!

1
19'

Gra toczy się teraz w środku pola, bardzo zacięty i wyrównany mecz.

1
17'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał Nicolas Otamendi.

1
15'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Eden Hazard - tuż obok słupka! Belg złapał się za głowę.

1
14'

Gra się zaostrzyła. Aguero ucierpiał w starciu z Cahillem, a po chwili Fernandinho bezpardonowo zatrzymał szarżującego środkiem pola Mosesa.

1
12'

Oba zespoły grają wysokim pressingiem, nie można narzekać na tempo.

1
9'

Diego Costa wściekle zaatakował Stonesa, w końcu odebrał mu piłkę w polu karnym, ale dośrodkował niedokładnie.

1
7'

David Silva reklamował zagranie ręką Cahilla w polu karnym. Było ono jednak całkowicie przypadkowe i sędzia słusznie puścił grę.

7'

Gospodarze kontynuują natarcie, jednak na razie nie potrafią się przebić przez szczelną defensywę Chelsea.